x
İstanbul’da minder kılıf satan yerler
Ülkemizin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul hafızasında geçmişe dair birçok tarihi kültüre sahiptir. Farklı kültürden birçok insana sahip olan bu şehir geçmişe dair kültürlerin en iyi yaşandığı..
Şark köşesi mobilyaları
En güzel ev dekorasyonu ve şık bir tasaarım ile yaşadığınız mekana daha farklı ve daha güzel bir görüntü katmayı hiç düşündünüz mü? Evinizin tasarımını önemseyenlerdenseniz ve banel hale gelmiş koltuk..
Balkon teras sedir modelleri ve minderleri
Balkon ve teras dekorasyonu deyip geçmemek gerek. Şöyle balkonlarda, teraslarda içeceğimizi yudumlarken dinlenmenin tam da vakti geldiği zaman hazır olmasını istediğiniz teraslarınız ve balkonlarınıza farklı bir hava vermeye ne dersiniz?..
Şark köşesi nedir? nasıl yapılır?
Şark köşesi nedir? Şark köşesi Anadolu’nun bir dekorasyon kültürüdür. Çok eski tarihlere dayanan bu kültür hala yaşamaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde Türkler evlerini yada iş yerlerini şark odası dekorasyonu..
Kayseri şark köşesi
Bir şark köşesi ve sedir takımı almak istiyorsunuz. Bu sediri neden bir marka güvencesi ile almayasınız? İşte Şark Dekorasyon bir telefon kadar size yakın.. Her şehrin kendine özgü yaşayış biçimleri,..
Köy minderleri (kaliteli ve garantili)
Köy minderleri diğer adıyla şark köşesi minderleridir. Önceleri Anadolu’da bir oda şark odası olarak kullanılırdı. Bu odalarda ev sahipleri misafirlerini ağırlar, onlarla sohbet eder ve ikramda bulunurdu. Sıra geceleri diye..
Modern şark köşesi modelleri (minder fiyatları)
İnsanların modern hayatın içerisinde olsa da kendi kültürlerini kullanma ve yaşatma istekleri her zaman devam ediyor. Bu durumun sonucunda son yıllarda en çok tercih edilen mobilyalar arasında modern şark köşeleri..
Şark köşesi yeni modelleri
Şark odası yastıkları şık olduğu kadar aynı zamanda bir kültürü yansıtır. Genellikle halı ve kumaş kaplamalı ürünlerden yapılan,çeşitli motiflerden alınarak dokunan şark köşesi yastıkları siz değerli müşterilerimizin rahatlığı için tecrübeli..