x

Ülkemizin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul hafızasında geçmişe dair birçok tarihi kültüre sahiptir. Farklı kültürden birçok insana sahip olan bu şehir geçmişe dair kültürlerin en iyi yaşandığı şehirlerdendir.

 

KARDELEN 11

 

 

 

Modern sedir

 

 

 

 

 

İstanbul Minder Modelleri

Gerek insanların maddi özgürlüklerinin çok olması gerek geçmişe dair yaşatılması istenen gelenekler olması sebebiyle İstanbul şark odası modellerini hemen hemen birçok yerde rastlarız. İstanbul şark odası mekan olarak kafeler dahil kullanılarak Osmanlı kültürü yansıtılır.

 

Çok fazla turist gelmesi dolayısıyla eski Osmanlı kültürünü dünya çapında tanıtabilen bir yerdir. Evi müsait olan kişiler şark odası modellerini farklı bir anlayış ile evlerinde yaşatabilirler. Şark köşesi modelleri çok modern durması sebebiyle en çok tercih edilen şehirler arasında İstanbul’u es geçmemek gerekir. Bazı ev ve işyerlerinde İstanbul şark odası takımları da tercih edilebilir.

 

 

Odanın tamamını kapsayarak daha çok oturma imkanı sağlamasıyla tercih sebebini arttırır. Şark köşesi takımları kullanılabilir durumuna göre altı baza şeklinde olabilir. Bazının içerisine kaldırılmak üzere konulan eşyalar yerleştirilebilir.

 

 

Bu tamamıyla alternatif bir düşüncedir. Şark odası fiyatları diğer takımlara göre aslında daha avantajlı ve ucuzdur. El işçiliği sadece kullanılan kumaşa bağlı olduğu için farklı bir mobilya işlemesi gerektirmez. Örneğin İstanbul şark odası fiyatları odanın tamamını kapsayacak şekilde olursa meblağda buna göre artış göstermektedir. Eğer ki sadece bir bölümünü kapsayacak şekilde olursa daha da olabilir.

 

istanbul-minder-modelleri

 

İstanbul’da minder satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız toptan ve perakende modern minder kılıfları satmaktadır.

 

 

 

 

İstanbul minder modelleri için üst menüde bulunan minder seçeneğini tıklamanız yeterlidir. İstanbul minder imalatı yapan firmamız İstanbul ili başta olmak üzere bütün Anadolu şehirlerine sevkiyat yapmaktadır.

 

Şark köşesi minder kumaşı

 

İnsanların zevk ve tercihleri önerilen modele göre değişeceği için fiyat şark köşesi fiyatları değişiklik göstermektedir. Bir mobilyadaki kesin fiyat ne kadar değişiklik yapılsa da değişmeyeceği gibi şark köşesi modellerinde de bu durum tamamıyla değişiklik gösterir. Eğer ki İstanbul da yaşıyorsanız geçmişe dair içinizde bir kültürel his var ise evinizin en azından bir köşesini İstanbul şark köşesi odası yapmanız evinize ayrı bir hava katacaktır.

 

 

 

En güzel şark odası modelleri

Şark köşesi modelleri ve fiyatları

Kalın minder takımları

Modern minder takımları fiyatları

 

Köşe minder modelleri

INSTAGRAM

İstanbul’da minder kılıf satan yerler (5 Yorum)