x

Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek ile yeni modeller ve yeni trentler ile yine karşınızdayız.

 

palet-minderleri

 

Bu yazımızda size şu üç başlık konusunda bilgi vereceğiz:

 1. Palet koltuk takımı nasıl yapılır?
 2. Evde sedir yapımı
 3. Tahta sedir nasıl yapılır?

 

palet-ustu-minder

 

En ekonomik ev dekorasyonlarından biri de paletlerden tasarım yapmaktır. İster paletleri evde kendiniz boyayın, ister boyasız olarak kullanın.. Paletleri dizdikten sonra tek yapmanız gereken şey sadece paletlerin ölçüsünde minder siparişi vermek. Fakat şunu belirtelim ki, ucuz almak için kalitesiz minder almayın. Çünkü üzerinde oturduğunuz ve yattığınız minder kalitesiz olursa hem bel, sırt ve omurilik sağlığınız bozulur ve hem de paranız heba olur. Bunun için tavsiyemiz minder ve sırt yastıklarını sağlam ve sağlıklı almanız yönünde olacaktır.

 

palet-sedir-nereden-alinir

 

Bu üç başlık da aslında “palet sedir nasıl yapılır?” sorusu ile özetlenebilir. Fakat müşterilerimiz her birini ayrı konu zannediyor olabilir.

 

palet-sedir-minder

 

Öncelikle şunu belirtelim ki, koltuk fiyatların yükselmesi, büyük şehirlerde ev kiralarının yükselmesi hayatı daha pahalı hale getirdi. Bu da tüketicileri en uygun maliyette paletten koltuk, sedir ve şark köşesi yapma noktasında fikir arayışlarına sürükledi. Palet şark köşesi fikri de buradan çıktı diyebiliriz. Tüketiciler istiyor ki hem ucuz fiyatlara sedir yada koltuk yapalım ve hem de görsel olarak güzel bir dekorasyon ortaya çıktın. Evet palet koltuk yada paletten sedir dediğimiz şey tam buna göre. Pekiyi palet sedir nasıl yapılır?

 

palet-sedirleri

 

Palet minderleri için Şark Dekorasyon ailesi size yardımcı olacaktır. Sitemizin sedir yada minder bölümünü tıklayarak oradan bir model beğenmeniz yeterli. Palet bulamazsanız şayet firmamızdan satın alabilirsiniz. Palet ölçüleri 80×120 şeklindedir.

 

palet-sedir-takimi

 

Bundan sonra dikkat edeceğiniz şey ise şu. Minderlerin ölçüleri ne olacak? Tabii bunun için tahta palet sedir ölçüleri hakkında bilginiz olması gerek. Paletlerin ölçüleri genelde 80×120’dir. Siz de buna göre minder siparişi verebilirsiniz. Biz genellikle 10 cm kalınlığında minder yapmaktayız.

 

palet-sedir

 

Palet sedir fiyatları ne kadar? Aşağıda detaylı listeyi inceleyebilirsiniz. Özel gürgen ağaçtan palet siparişi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

palet-sedir-yapimi

 

Sırt minderleri duvara yaslanacağı için, sırta palet koyma zorunluluğunuz bulunmuyor.

 

palet-sedirler

 

Balkon için palet sedir minder takımı, teras için palet sedir minder takımı yada bahçe için palet sedir minder takımı var mı? gibi sorulara gelince. Genel olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında bu soruları yöneltiyorlar. Biz buradan şu konuya açıklık getirmiş olalım: Paletten koltuklar yada sedir takımları tamamen bir dekorasyon tarzıdır. Bu palet takımlarını isterseniz salonda, isterseniz çocuk odasında, isterseniz balkon, bahçe yada teras gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin dekorasyona bakış açınız ve ortamınızla ilgilidir.

 

palet-sark-kosesi

 

Firmamız tarafından verilen paletler boyasız ve verniksizdir. Dilerseniz firmamız vernik yada boya yapabilir. Bunun için fiyat bilgisi almayı unutmayın.

 

palet-sedir-fiyatlari

 

Ahşap Palet koltuk takımları farklı ve rahat ürün arayanlar için ideal. Palet palet oturma grubu fiyatları ve paletten köşe takımı nasıl yapılır? İşte detaylar..

 

 

Ev ofis ve balkon palet koltuk takımları aslında bir sedir modelidir ve sedirler, günümüz şartlarında kullanışlı modeller seçim ve tercihlerimizin başında gelmektedir. Anadolu kültürlerini yaşatan geçmişten bu güne duyulan hasret ve sevgi o günün değerlerini bugünlere taşımamıza vasıta bir aracı olmuştur. İnsanların ihtiyaçları devam ettikçe bu doğrultuda isteklerde artmaktadır. Modern günümüzde var olan büyük ve kaba mobilya modellerine inat yataklı sedir modelleri çok sade ve bir o kadar şık olarak evlerimizi süslemektedir. Bu birden çok özelliği bulunan sedir modellerinin kullanışlığı ve doğallığı tercih edilmesinin en büyük sebeplerindendir.

 

 

Palet Koltuk Takımları

Koltuk takımı almaya yada ahşap sedir alamaya çok paranız yoksa ahşap paletlerden güzel bir sedir takımı yapabilirsiniz. Paletten köşe koltuk takımı yapmanız çok kolay. Paletten bahçe mobilyası yada oturma odası köşe takımı da yapabilirsiniz. Balkon koltuğu olarak paletlerin üzerinde kullanacağınız minder modelleri için farklı yüzlerce minder modellerimiz bulunuyor. Ana menüden minder modellerini incelemeyi unutmayın.

Ahşap paletten dekorasyon nasıl yapılır?

İster bahçe mobilyası, ister balkon yada teras dekorasyonu olarak isterseniz de evinizde bir odanıza otantik yada farklı bir tasarım yapmak için ahşap paletleri kullanabilirsiniz. Ahşap paletleri çift kat yada tek kat olarak da dizayn edebilirsiniz. Tabii tek kat yaptığınızda minderi biraz daha kalın tutmanız gerekiyor. Ahşap paletten dekorasyon yapmak istiyorsanız buradaki modelleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 Palet yatak modelleri hem oturarak, hem de yatak olarak çok amaçlı kullanım sağlayabilmektedir. Ayrıca yatak şeklini almasıyla halinde evde kullanılan bazı malzemelerin sedir yatak içinde saklanması mümkün olmaktadır. Sıklıkla kalabalık ailelerin tercih ettiği şimdilerde de gençlerin doğallık ve sadelik yönünden tercih ettiği mobilya ürünleridir. Yataklı sedir takımları, günümüzde ev şartlarında tamamen bir ihtiyaç halini almıştır. Bu takımları, renk, şekil ve tarz yönünden de diğer takımlardan ayırabiliriz. Genelde modellerin ahşap olmasıyla birlikte uzun ömürlü olması da ürüne çekicilik katmaktadır. Bayanların dikkat ettiği bir diğer farklılık ise motif ve desenlerdir. Birçok üründe olduğu gibi bu üründe de işlemeler ve sanatsal dokunuşlar ön planda tutulmuştur. Bu takımların kullanışlı, konforlu, şık ve elit olması üründe farklılık ve çok yönlülüğünü arttırmaktadır. Ayrıca şık ve sade aksesuar yastıklar sayesinde farklı bir tarz yaratılabilmektedir.

 

 

Palet koltuk fiyatları, ürünün kullanışlı olması ve iş gücü bakımında fazla olmasına rağmen çok uygundur. Ürünler genellikle ahşap özellikli olduğu için sağlamlığı ve insanların sağlığını göz önünde bulundurduğu için tercih edilir. Palet sedir fiyatları, bütçenizi sarsmadan günümüz fiyatlarındaki ortalamanın altındadır.  Palet nereden alınır? palet satışı yapan firmaları nasıl buluruz? diye soruyorsanız, firmamız size hem sıfır ve hem de ikinci olarak Euro palet (Avrupa palet) noktasında destek vermeye hazırdır.

 

Palet Fiyatları ve Minder Fiyatları

Tahta palet fiyatları 2. el ve sıfır olmak üzere iki çeşittir. İkinci el paletlerde herhangi bir arıza yada kırıklık söz konusu değildir. Ama talebe göre sıfır palet de yapmaktayız.

Palet ölçüleri genel olarak 60×80 ve 80×120 olarak iki ebattadır.

Aşağıdaki fiyatlar 60*80’lik palet için geçerlidir.

1 adet ikinci el ahşap palet fiyatları: 150 TL’den başlamaktadır.

1 adet sıfır palet: 300 TL‘dir.

Vernikli palet farkı +200 TL‘dir. (Talep doğrultusunda beyaz, mavi, gri, sarı, yeşil, kırmızı gibi birçok renkte lake boya yapılabilir. Lake ücreti +500 TL’dir.)

1 palet için silinebilir düğmeli minder ve sırt yastığı 500 TL’dir. (Bu ürünün yıkanma özelliği yoktur. Dolgu malzemesi üst kalite kırpık sünger ve boncuk elyaftır.)

1 palet için yıkanabilir minder ve sırt yastığı 700 TL‘dir. ( Üst kalite malzemeden imal edilmiş olup 32 dns kalitesinde sünger kullanılmıştır. Gözenekli dokuma kumaş, pamuksu dokuya sahiptir ve yıkanabilir özelliği sayesinde iç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Lütfen ürünü piyasada satılmakta olan 3. sınıf minderlerle kıyaslamayınız)

Fiyatlarda kargo dahil değildir.

 

Kumaş Modellerimizi Görmek İçin TIKLAYIN

 

El dikimi (Kardelen 10 tarzında) minderler bu fiyatlara dahil değildir.

Memüden minder sekmesinden Kardelen 10, Kardelen 11 ve diğer tüm minderlerin fiyatlarını alabilirsiniz.

INSTAGRAM

Palet Sedir Modelleri ve Fiyatları (70 Yorum)

 1. paletten balkon mobilyası için minder takımı sipariş vermek istiyoruz. Fiyatlarınız güncel midir?

 2. İkinci el paletler kullanışlı mı? palet balkon sediri zımparalı palet midir? biz mi yapacağız?

  • İkinci el zımparalı gelmez. Fakat kullanım açısından bir sorun yaşamazsınız.

 3. Palet balkon mobilyası yapıyorsunuz sanırım.. Paletten balkon sediri için özel ölçü 100×120 palet çalışmanız var mı?

 4. Palet şark köşesi yaptırmak istiyorum. Sıfır palet fiyatları konusunda
  İletişime geçer misiniz benimle.

 5. Dış mekan palet minderi yaptırmak istiyoruz. Ararken sizin siteniz denk geldi. Palet koltuk takımı fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

 6. paletten balkon koltuğu araması yaparken siteniz denk geldi. Ürünlerinizi beğendik. Paletten l koltuk yapabilir misiniz?

  • Merhabalar. Paletten l köşe koltuk yapıyoruz. Yazı içinde örnekleri inceleyebilirsiniz.

  • Ahşap palet koltuk fiyatlarımız yukarıda güncel olarak geçerlidir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

  • Standart ölçüler yazı içinde belirtilmiştir. Dilerseniz özel de yapabiliriz.

 7. Palet üstü minder ve Palet tahta fiyatları güncel midir? Yukarıdaki bilgiler üzerinden sipariş verebilir miyiz?

 8. Merhaba bir tane iki kişilik 2 tane tek kişilik tahta palet koltuk için yıkanabilir minder yaptırmak istiyorum fiyat nedir

 9. Terasim icin kose palet takimi ve minderleri icin bilgi ve fiat rica ediyorum paletten balkon takımı vernikli ve zimparali olmasini istiyorum ona gore fiatlandirirsaniz sevinirim bilgi icin geri donermisiniz lutfen

 10. Esselemu aleyküm.tahta paletler parça parça gelmiyo diymi,verilen ölçüde butün olarak mı geliyo ?.bıde beyaz palet tahta takımını ben bunu kendim mı köşeye (kose takımı gıbı)ceviriyorum.sizmi o sekılde gon derıyosunuz,ıstesem.

 11. Keşke bahçe palet koltuk satışını, paletlerin fotoğrafını koyup yapsaydınız. Sadece ölçü verip sipariş vereceğiz ama aldığımız ürünü gelince mi görebileceğiz? Fotoğraftan seçip almayı tercih ederim.
  Katalog olursa daha rahat seçer müşteri sanırım Teşekkür ederim.

  • Merhabalar. Müşterilerimize sipariş verirken kataloğ sunuyoruz. Kumaş modellerimizi siz de inceleyebilirsiniz.

 12. Merhaba benim terasım açık palet balkon takımı yaz kış kullanıma uygunmu yağmura dayanıklı paletli modelleriniz

 13. Merhabalar balkon palet koltuk L şeklinde kısa kenarı 80cm uzun kenarı 160cm olacak şekilde üst üste 3 kat sedir istiyorum , fiyatı ne olur acaba? Kaç palet gider tam hesaplayamadım ama

 14. Merhaba palet çeşitlerinden 12 no.lu resimdeki tekerlekli sedir sanırım yada palet diye mi geçiyor bilemedim 65/120 ebatlarında ve aynı şekilde minderi ile birlikte fiyati ne kadardır en azından yüzü yıkanabilen minderlerimiz mevcut mudur? Teşekkür ederim

  • Merhaba. paletten oturak olarak isimlendiriyoruz. Palet L koltuk için kaç adet olacak?

 15. 3 kişilik salincak için düğmeli sedir minderi ve sirt yastığı yapabilir misiniz

 16. Merhaba başkonuma palet koltuk istiyorum . Fakat ölçü olarak uzunluk 120 cm genişlik 50 veya 55 cmlik palet mevcut mu? Varsa fiyatını öğrenebilir miyim? Teşekkürler

 17. Merhabalar kolay gelsin iki tane 60×80 palet almak istiyorum fiyat nedir sanırım ikinci el de var sizlerde

 18. Merhabalar 108*75 iki tane alt minder ve 110*45 üst sırt dayamalık iki minder yaptırmak istiyorum bana bi fiyat verir misiniz?

 19. Merhaba 3 palet için minder ve sırtlık yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilir miyim

 20. Merhaba, balkonumuz için L şeklinde iki kat palet arkalıklı gri verniksiz 2×2 minderli sedir yaptırırsan maliyeti ne olur acaba?

 21. merhaba

  yazlık balkonuna ahşap paletten sedir yaptırmak istiyorum ancak sorum şu ki balkon her gün yıkanıyor, ahşap zarar görür mü? su ile çürüme ya da başka bir sorun yaşar mıyız?

  iyi çalışmalar

 22. Ebatlari biz versek bize palet divan fiyatlarıni verebilirmisiniz hepsi hazır sekilde istiyoruz biz yanlız ayaklara tekerlek takilabilirmi
  1.70 boy en 90.cm yükseklik 60cm

 23. Merhabalar,
  Terasım için palet oturma grubu ve minder temin etmek istiyorum, bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

 24. Merhaba 11 ve 13 numaralı görseldeki ürünler için fiyat alabilir miyim ? Minder dahil fiyat ricaediyorum lütfen

 25. Merhaba yukarda küçük fotoğraflarda 3. Sırada sağ taraftaki minderin fiyatını sormak istiyorum ölçüler 80-120 ve sırtlık 40-120 olacak fotoğrafsa kahverengi minder var kenarları falan güzel farklı duran

 26. Çift kişilik sedir fiyatlarınız minderleri ile birlikte ne kadar, ayrıca ölçüsü ve resim yollama şansınız varmı.

  • Çiğdem hanım.

   Menüden sedir modelleri bölümü ve örnek dekorasyonlar kısmını incelemenizi tavsiye ederiz.

 27. Merhaba, görselleriniz de 11 . Sırada bulunan minder den istiyorum.. fiyat nedir?

 28. mrb ben bahceme paletten L seklınde bı sedır yapmak ıstıyorum 2m metre + 2 metre minderlerle fıyat ne olur

 29. Merhaba 1 adet paletimiz mevcut fakat minder ihtiyacımız var arkalığıyla birlikte minder fiyatını ögrenebilirmiyim?

 30. Merhaba. Bana iki paletin üst ğste olduğu bşrde sırt dayamasının olduğu modellerden L şeklinde lazım. L nin kenarlarında ikişer tane olacak. Yani toplamda 4 adet. Fiyat nedir

 31. Merhaba, 2 sedir koltuğumuz üzerine ahsen 3 ve palet üzerinde düz lacivert modellerinizden 50*175 h:50 olacak şekilde minder almak istiyoruz. Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim.

 32. 120 x 200 = 4 adet yatak = 2 katlı
  80 x 200 = 3 adet sedir = 2 katlı
  100 x 120 = 1 adet = masa olacak
  fiyat alabilirmiyim
  teşekkürler
  iyi çalışmalar
  kargo ile gönderiyormusunuz

 33. Merhabalar,
  Ben balkonuma palet sediri yapmayi dusunuyorum fakat yurt disindayim, Fransada. Siteden siparis yapsak Fransaya kargo gonderiyormusunuz ?

  • Merhaba. Tabii ki gönderebiliriz. Siz paletleri oradan temin edebilir misiniz?

 34. Merhaba üç ayrı palet koltuk ve palet orta sehpa istiyorum. Minderler dahil. Fiyat verebilir misiniz?

 35. L şeklinde balkon için çift kat palet koltuk ve sehpa yaptırmak istiyorum. minderli ve mindersiz olarak maliyet bildirirseniz sevinirim.

 36. Merhaba, ben de palet sedir yaptırmak istiyorum. L şeklinde. Bu durumda sanırım 6 paletlik bir çalışma olacak. Fiyatı nedir acaba ? Minderli ve mindersiz ?

  • Paletleri siz mi tedarik edeceksiniz? Çift kat olursa 12 palete ihtiyaç duyabilirsiniz. Paletlerin standart ölçüsü 80*120cm şeklinde oluyor genelde. Buna göre hesap yapıp bize tekrar yazabilirsiniz.

  • Merhabalar.

   Hazır palet de kullanabiliriz. Özel palet de yapabiliriz. Minderler dahil mi soruyorsunuz?

   Teşekkürler.

 37. Merhaba ben şarköy deyim ve terasıma palet koltuk takımı istiyorum kargonuz var mı modelleriniz için size ulaşmak istiyorum telefon numaram 0533 024 85 88 ismim berivan benimle iletişime geçerseniz sevinirim