x

Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek ile yeni modeller ve yeni trentler ile yine karşınızdayız.

palet-minderleri

Aşağıdaki linkte verilen palet sedirlerini de incelemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz 🙂

Bu yazımızda size şu üç başlık konusunda bilgi vereceğiz:

 1. Palet koltuk nasıl yapılır?
 2. Evde sedir yapımı
 3. Tahta sedir nasıl yapılır?

palet-ustu-minder

En ekonomik ev dekorasyonlarından biri de paletlerden tasarım yapmaktır. İster paletleri evde kendiniz boyayın, ister boyasız olarak kullanın.. Paletleri dizdikten sonra tek yapmanız gereken şey sadece paletlerin ölçüsünde minder siparişi vermek. Fakat şunu belirtelim ki, ucuz almak için kalitesiz minder almayın. Çünkü üzerinde oturduğunuz ve yattığınız minder kalitesiz olursa hem bel, sırt ve omurilik sağlığınız bozulur ve hem de paranız heba olur. Bunun için tavsiyemiz minder ve sırt yastıklarını sağlam ve sağlıklı almanız yönünde olacaktır.

palet-sedir-nereden-alinir

Bu üç başlık da aslında “palet sedir nasıl yapılır?” sorusu ile özetlenebilir. Fakat müşterilerimiz her birini ayrı konu zannediyor olabilir.

palet-sedir-minder

Öncelikle şunu belirtelim ki, koltuk fiyatların yükselmesi, büyük şehirlerde ev kiralarının yükselmesi hayatı daha pahalı hale getirdi. Bu da tüketicileri en uygun maliyette paletten koltuk, sedir ve şark köşesi yapma noktasında fikir arayışlarına sürükledi. Palet şark köşesi fikri de buradan çıktı diyebiliriz. Tüketiciler istiyor ki hem ucuz fiyatlara sedir yada koltuk yapalım ve hem de görsel olarak güzel bir dekorasyon ortaya çıktın. Evet palet koltuk yada palet sedir dediğimiz şey tam buna göre. Pekiyi palet sedir nasıl yapılır?

palet-sedirleri

Palet minderleri için Şark Dekorasyon ailesi size yardımcı olacaktır. Sitemizin sedir yada minder bölümünü tıklayarak oradan bir model beğenmeniz yeterli. Palet bulamazsanız şayet firmamızdan satın alabilirsiniz. Palet ölçüleri 80×120 şeklindedir.
palet-sedir-takimi

Bundan sonra dikkat edeceğiniz şey ise şu. Minderlerin ölçüleri ne olacak? Tabii bunun için palet sedir ölçüleri hakkında bilginiz olması gerek. Paletlerin ölçüleri genelde 80×120’dir. Siz de buna göre minder siparişi verebilirsiniz. Biz genellikle 10 cm kalınlığında minder yapmaktayız.

palet-sedir

Palet sedir fiyatları ne kadar? Sedirler 1. kalite Auro palet  adedi 100 TL olup fiyatta nakliye dahil değildir.  Özel gürgen ağaçtan palet siparişi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

palet-sedir-yapimi

Çift katlı palet alırsanız 200 TL paletin fiyatı tutacaktır. Sırt minderleri duvara yaslanacağı için, sırta palet koyma zorunluluğunuz bulunmuyor.

palet-sedirler

Balkon için palet sedir minder takımı, teras için palet sedir minder takımı yada bahçe için palet sedir minder takımı var mı? gibi sorulara gelince. Genel olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında bu soruları yöneltiyorlar. Biz buradan şu konuya açıklık getirmiş olalım: Palet koltuk yada sedir takımları tamamen bir dekorasyon tarzıdır. Bu palet takımlarını isterseniz salonda, isterseniz çocuk odasında, isterseniz balkon, bahçe yada teras gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin dekorasyona bakış açınız ve ortamınızla ilgilidir.

palet-sark-kosesi

Firmamız tarafından verilen paletler boyasız ve verniksizdir. Dilerseniz firmamız vernik yada boya yapabilir. Bunun için fiyat bilgisi almayı unutmayın.

palet-sedir-fiyatlari

Ahşap Palet koltuk takımları farklı ve rahat ürün arayanlar için ideal. Palet palet oturma grubu fiyatları ve paletten köşe takımı nasıl yapılır? İşte detaylar..

Ev ofis ve balkon palet koltuk takımları aslında bir sedir modelidir ve sedirler, günümüz şartlarında kullanışlı modeller seçim ve tercihlerimizin başında gelmektedir. Anadolu kültürlerini yaşatan geçmişten bu güne duyulan hasret ve sevgi o günün değerlerini bugünlere taşımamıza vasıta bir aracı olmuştur. İnsanların ihtiyaçları devam ettikçe bu doğrultuda isteklerde artmaktadır. Modern günümüzde var olan büyük ve kaba mobilya modellerine inat yataklı sedir modelleri çok sade ve bir o kadar şık olarak evlerimizi süslemektedir. Bu birden çok özelliği bulunan sedir modellerinin kullanışlığı ve doğallığı tercih edilmesinin en büyük sebeplerindendir.

Paletten Köşe Takımları

Koltuk takımı almaya yada ahşap sedir alamaya çok paranız yoksa ahşap paletlerden güzel bir sedir takımı yapabilirsiniz. Paletten köşe koltuk takımı yapmanız çok kolay. Paletten bahçe mobilyası yada oturma odası köşe takımı da yapabilirsiniz.

Balkon koltuğu olarak paletlerin üzerinde kullanacağınız minder modelleri için farklı yüzlerce minder modellerimiz bulunuyor. Ana menüden minder modellerini incelemeyi unutmayın.

Ahşap paletten dekorasyon nasıl yapılır?

İster bahçe mobilyası, ister balkon yada teras dekorasyonu olarak isterseniz de evinizde bir odanıza otantik yada farklı bir tasarım yapmak için ahşap paletleri kullanabilirsiniz. Ahşap paletleri çift kat yada tek kat olarak da dizayn edebilirsiniz. Tabii tek kat yaptığınızda minderi biraz daha kalın tutmanız gerekiyor. Ahşap paletten dekorasyon yapmak istiyorsanız buradaki modelleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 Palet yatak modelleri hem oturarak, hem de yatak olarak çok amaçlı kullanım sağlayabilmektedir. Ayrıca yatak şeklini almasıyla halinde evde kullanılan bazı malzemelerin sedir yatak içinde saklanması mümkün olmaktadır. Sıklıkla kalabalık ailelerin tercih ettiği şimdilerde de gençlerin doğallık ve sadelik yönünden tercih ettiği mobilya ürünleridir. Yataklı sedir takımları, günümüzde ev şartlarında tamamen bir ihtiyaç halini almıştır. Bu takımları, renk, şekil ve tarz yönünden de diğer takımlardan ayırabiliriz. Genelde modellerin ahşap olmasıyla birlikte uzun ömürlü olması da ürüne çekicilik katmaktadır. Bayanların dikkat ettiği bir diğer farklılık ise motif ve desenlerdir. Birçok üründe olduğu gibi bu üründe de işlemeler ve sanatsal dokunuşlar ön planda tutulmuştur. Bu takımların kullanışlı, konforlu, şık ve elit olması üründe farklılık ve çok yönlülüğünü arttırmaktadır. Ayrıca şık ve sade aksesuar yastıklar sayesinde farklı bir tarz yaratılabilmektedir.

Palet koltuk fiyatları, ürünün çift kullanışlı olması ve iş gücü bakımında fazla olmasına rağmen çok uygundur. Ürünler genellikle ahşap özellikli olduğu için sağlamlığı ve insanların sağlığını göz önünde bulundurduğu için tercih edilmesini sağlamaktadır. Palet sedir fiyatları, bütçenizi sarsmadan günümüz fiyatlarındaki ürünün insan sağlığına değer veren dizaynda da en büyük karlı yatırım olarak görmektedir. Palet nereden alınır diye soruyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Sahibinden sıfır ve ikinci el temiz avrupa palet satın alabilirsiniz.

Palet ve Minder Fiyatları

Paletler 2. el ve sıfır olmak üzere iki çeşittir. İkinci el paletde herhangi bir arıza yada kırıklık söz konusu değildir. Ama talebe göre sıfır palet de yapmaktayız.

Palet ölçüleri genel olarak 60×80 ve 80×120 olarak iki ebattadır.

1 adet ikinci el palet: 50 TL

1 adet sıfır palet: 100 TL‘dir.

Vernik talebi +100 TL‘dir. (Talep doğrultusunda beyaz, mavi, gri, sarı, yeşil, kırmızı gibi birçok renkte lake boya yapılabilir. Lake ücreti +400 TL’dir.)

1 palet için yıkanabilir minder ve sırt yastığı 400 TL‘dir. ( Üst kalite malzemeden imal edilmiş olup 32 dns kalitesinde sünger kullanılmıştır. Gözenekli dokuma kumaş, pamuksu dokuya sahiptir ve yıkanabilir özelliği sayesinde iç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Lütfen ürünü piyasada satılmakta olan 3. sınıf minderlerle kıyaslamayınız)

1 palet için silinebilir düğmeli minder ve sırt yastığı 300 TL’dir. (Bu ürünün yıkanma özelliği yoktur. Dolgu malzemesi üst kalite kırpık sünger ve boncuk elyaftır.)

Fiyatlarda kargo dahil değildir.

Kumaş Modellerimizi Görmek İçin TIKLAYIN

El dikimi (Kardelen 10 tarzında) minderler bu fiyatlara dahil değildir.

Memüden minder sekmesinden Kardelen 10, Kardelen 11 ve diğer tüm minderlerin fiyatlarını alabilirsiniz.

Palet sedir modelleri ve fiyatları (24 Yorum)

 1. Çift kişilik sedir fiyatlarınız minderleri ile birlikte ne kadar, ayrıca ölçüsü ve resim yollama şansınız varmı.

  • Çiğdem hanım.

   Menüden sedir modelleri bölümü ve örnek dekorasyonlar kısmını incelemenizi tavsiye ederiz.

 2. mrb ben bahceme paletten L seklınde bı sedır yapmak ıstıyorum 2m metre + 2 metre minderlerle fıyat ne olur

 3. Merhaba 1 adet paletimiz mevcut fakat minder ihtiyacımız var arkalığıyla birlikte minder fiyatını ögrenebilirmiyim?

 4. Merhaba. Bana iki paletin üst ğste olduğu bşrde sırt dayamasının olduğu modellerden L şeklinde lazım. L nin kenarlarında ikişer tane olacak. Yani toplamda 4 adet. Fiyat nedir

 5. Merhaba, 2 sedir koltuğumuz üzerine ahsen 3 ve palet üzerinde düz lacivert modellerinizden 50*175 h:50 olacak şekilde minder almak istiyoruz. Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim.

 6. 120 x 200 = 4 adet yatak = 2 katlı
  80 x 200 = 3 adet sedir = 2 katlı
  100 x 120 = 1 adet = masa olacak
  fiyat alabilirmiyim
  teşekkürler
  iyi çalışmalar
  kargo ile gönderiyormusunuz

 7. Merhabalar,
  Ben balkonuma palet sediri yapmayi dusunuyorum fakat yurt disindayim, Fransada. Siteden siparis yapsak Fransaya kargo gonderiyormusunuz ?

 8. Merhaba üç ayrı palet koltuk ve palet orta sehpa istiyorum. Minderler dahil. Fiyat verebilir misiniz?

 9. L şeklinde balkon için çift kat palet koltuk ve sehpa yaptırmak istiyorum. minderli ve mindersiz olarak maliyet bildirirseniz sevinirim.

 10. Merhaba, ben de palet sedir yaptırmak istiyorum. L şeklinde. Bu durumda sanırım 6 paletlik bir çalışma olacak. Fiyatı nedir acaba ? Minderli ve mindersiz ?

  • Paletleri siz mi tedarik edeceksiniz? Çift kat olursa 12 palete ihtiyaç duyabilirsiniz. Paletlerin standart ölçüsü 80*120cm şeklinde oluyor genelde. Buna göre hesap yapıp bize tekrar yazabilirsiniz.

  • Merhabalar.

   Hazır palet de kullanabiliriz. Özel palet de yapabiliriz. Minderler dahil mi soruyorsunuz?

   Teşekkürler.

 11. Merhaba ben şarköy deyim ve terasıma palet koltuk takımı istiyorum kargonuz var mı modelleriniz için size ulaşmak istiyorum telefon numaram 0533 024 85 88 ismim berivan benimle iletişime geçerseniz sevinirim