x
Bahçe Sediri
Bahçe mobilyaları bahar ve yaz aylarının gelmesiyle bahçe, balkon ve teras gibi mekanlarda kullanılan mobilya çeşididir. Şark dekorasyon uzun yıllardır üretici firma olarak üretmiş olduğu sedir ve masa takımlarının yanında..
Yataklı sedir modelleri ve fiyatları (%50 indirim)
Sandıklı Sedir Modelleri Sandıklı sedir ve yataklı sedir modellerimizi görmek için sedir bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada bulunan bütün modellere yatak ve sandık ilavesi yapılabilir. Eskiye duyulan özlem eskiye ait kalan değerler..
Palet Sedir Modelleri ve Fiyatları
Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek..
Sedir divan modelleri
Osmanlı kültürü ile o zamandan bu zamana kadar yayılan sedir kelimesi her gün popülerliğini korumaktadır. Sedir: bütün insanların kullanmış olduğu şark odasının en vazgeçilmez eşyaları arasında liderliğini korumaktadır. Bulunduğumuz atmosfer..
Osmanlı sedir modelleri
Günümüzün mobilya takımları her geçen gün yenilenmekte ve evlerde yerini almaktadır. Yenilenen bu mobilya takımları görünüm ve renk uyumu sayesinde insanları daha da cezp etmektedir. Osmanlı Sedir Fiyatları Son zamanlarda..
Ahşap sedir kanepe modelleri
Sedir kanepe, evinizde bulunan oturma gruplarından yani alışagelmiş modern kanepelerden farklıdır. Alt kısmı genellikle ahşaptır. Minderlerin motifleri ise sıradan modern kumaşlardan yapılmamıştır. Eski kültürümüz olan şark kültürünü yansıtır. Anadolu’ya gitmişliğiniz..
Modern sedir modelleri ( garantili & üst düzey kalite)
                İnsanların tercihleri o kadar farklı yönlerde ve istekle olur ki aklımıza gelmeyen şirketimizi düşünmediğimiz modeller müşterilerimizin fikir vermesiyle ortaya çıkar. Herkesin deyimiyle tercih..
İstanbul sedir imalatı
Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir İstanbul sedir ile değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine..