x

Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir İstanbul sedir ile değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş maxigruplarından sıkıldıysanız eğer, İstanbul sedir modellerimiz tam aradığınız dekorasyon eşyasıdır. İstanbul sedir olarak hem evlere hem kafeterya tarzı işletmelere makul sedir modelleri satmaktayız.Burada önemli olan müşterilerimizin istekleridir. İmalatçı firma olmamız nedeni ile size düşen görev yalnızca hayal etmek ve sipariş vermek.

İstanbul kafe ve ev sedir takımları

İstanbul sedir imalatı ile evinize kuracağımız şark köşesi ile sıcak bir ortamın oluşacağından emin olun. İstediğiniz boyda ve istediğiniz genişlikte, üreteceğimiz sedirler ve İstanbul sedir takımları ile evinizde Anadolu’nun dekorunu oluşturacağız.Odanızın rengine ve biçimine göre sedir almanız sizin için mantıklı bir karar olacaktır. Her eve özel olarak oda ebatlarına ve evin mimari yapısına makul olarak sedir üretiyoruz.

Sedirler şark odaları eşyalarının temel eşyalarıdırlar. Birbirinden farklı renklerde, birbirinden farklı desenlerde ve birbirinden farklı modellerde sedir çeşitleri bünyemizde bulundurduğumuz eşyalardır. Sedir fiyatlarıyla ilgili olarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz öncelikle hangi modeli almaya karar verdiğini, hangi sediri yada şark köşesini beğendiğini bize söylemelidir.Bununla beraber sedir ölçüleri sedir fiyatı için oldukça önemlidir.Seçilen kumaş sedir fiyatını etkilediği için bu hususta bir karara varmalısınız. İstanbul sedir olarak İstanbul sedir fiyatlarıile ilgili net bir şey söyleyemeyiz fakat genelde müşterilerimizi bu hususta dinler,bütçesine uyabilecek en güzel sediri alması konusunda ona deneyimli ustalarımız aracılığıyla yardımcı oluruz.

Modern Ahşap İstanbul Sedir Modelleri

Merkezi İstanbul’da bulunan İstanbul Sedir imalatı; kurulduğu günden bu yana doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzemeyi,yaratıcı ustalık hizmetlerini aynı potada eritip ahşaba aşkla dokunarak kaliteli ürünler üretebilmek gayesindeyiz.

Sedir köşe takımları adından da anlaşılacağı üzere koltuk modellerinden faklı olarak ahşap ağırlıklı oturma gruplarıdır. Anadolu kültürünü yansıtan sedir modellerinin en belirgin özelliği sade olmasıdır. Modern hayatın ve kalabalık şehirlerin yeni tarzı olan karışık renkler ve kaba koltuk modellerine inat sedir takımları daha şık ve sade bir şekilde evinizi güzelleştiriyor. Gerçekten de sedir takımları ve şark köşeleri sıradan koltuk takımlarından farklı bir duruşu var. Herkeste olan ve bir birinin kopyası koltuk takımlarından sıkılanlar için sedir takımları ideal bir dekor şeklidir.

Daha sade ve daha kullanışlı bir dekorasyon anlayışı…

İstanbul Sedir Modelleri

Türkiye’de sedir takımı imalatı yapan çok fazla firma yok. Bunun sebeplerinden biri yeni neslin koltuk takımlarına daha fazla rağbet göstermesi. Yani arz-talep meselesi. Fakat son zamanlarda firmamıza gelen müşterilerde genç alıcıları sık sık görmeye başladık dersek yeridir. Çünkü aynı modelleri görmekten sıkılan insanlar sedir ve şark köşesi arayışına giriyor. İstanbul sınırları içinde bu tarz mobilya üreten firma bulmanız zordur.

Genellikle Anadolu illerinde bu tür mobilyalar üretilmektedir. İstanbul’da iseniz ve sedir takımı alacak yer bulamadıysanız üzülmeyin. Çünkü Şark Dekorasyon olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Firmamız Mecidiyeköy’de olduğu için ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Araçla gelecek olan müşterilimiz İstanbul’un göbeği diyebileceğimiz Şişli ilçesine hem e5 karayolu hem de otoban yolunu kullanarak ulaşabilirler. Bunun dışında metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu ulaşım araçları da Mecidiyeköy’den geçmektedir.

Sedir köşe takım

Sedir Köşe Koltuk Modelleri

Köşe Sedir, şark odanızın vaz geçilmez sedir köşesi eşyasıdır. Evinize özel tasarımla yapacağımız sedir takımı ile şark köşenizi kuruyoruz. Sedirler ahşap ağaçtan yapılır. Bu ahşap ağaçlar belli başlı çeşittedirler. Çam ağacı, gürgen ağacı, kayın ağacı genellikle bu tür sedirlerde kullanılır. Bu konuda bizim tavsiyemiz gürgen yada kayın ağaçların tercih edilmesidir. Bu noktada şark dekorasyon da imalatçı bir firma olarak ürettiği köşe sedir modellerinde gürgen bazen de kayın ağacı kullanmaktadır. Böylece uzun ömürlü ve dayanıklı kaliteli bir sedir köşesi sahibi olursunuz. İstanbul Şişli’de bulunan imalat ve satış firmamıza gelerek yada telefon ile arayarak tecrübeli ustalarımızdan sedir köşesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz firmamıza ziyaret etmenizdir. Çünkü bu tür eşyalar görülerek ve üzerine oturularak tercih edilirse daha isabetli olur.

Talep ettiğiniz sedir köşesini daha doğru seçer ve tarif edersiniz. Bununla beraber firmamızda bulunan zengin kumaş kartelası ile tarzınıza uygun en güzel kumaşı da seçmiş olursunuz. Satmış olduğumuz köşe sedir ve şark köşelerine garanti vermekteyiz. Sedirlerin üzerinde bulunan minderler de kaliteli dokuma pamuklu döşemelik kumaşlardan yapılmakta olup, süngerlerinin çökme gibi bir riski de yoktur. Bu yazımızda size sedir köşe hakkında bilgi verdik. Dilerseniz diğer sitelerimizi ziyaret ederek farklı ürünlerimizi de görebilir yada sitemizdeki diğer ürünleri incelebilirsiniz.

Sedir modellerini diğer koltuk modelleri ile karşılaştırdığınızda, sedirlerin daha fazla ahşap görünümlü olduğunu ve daha köşeli olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda sedir modelleri ister köşe şeklinde isterseniz tek tek olarak da alabilirsiniz.

Sedir takımları fiyat bilgisi almak için sedir bölümünden istediğiniz modeli seçiniz. Ve sedirin altına teslim edilecek adres ve ölçüler hakkında bilgi veriniz. Müşteri temsilcilerimiz yoğunluk durumuna göre size dönüş yapacaklardır.

Bu yazımızda size sedir takımları hakkında bilgi vermiş bulunuyoruz. Sedir bölümünü ve şark köşesi minderleri bölümlerini inceleyerek fikir almanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Şişli’de bulunan firmamıza bekleriz.

İstanbul sınırları içinde bulunan hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir:

» Adalar

» Arnavutköy

» Ataşehir

» Avcılar

» Bağcılar

» Bahçelievler

» Bakırköy

» Başakşehir

» Bayrampaşa

» Beşiktaş

» Beykoz

» Beylikdüzü

» Beyoğlu

» Büyükçekmece

» Çatalca

» Çekmeköy

» Esenler

» Esenyurt

» Eyüp

» Fatih

» Gaziosmanpaşa

» Güngören

» Kadıköy

» Kağıthane

» Kartal

» Küçükçekmece

» Maltepe

» Pendik

» Sancaktepe

» Sarıyer

» Silivri

» Sultanbeyli

» Sultangazi

» Şile

» Şişli

» Tuzla

» Ümraniye

» Üsküdar

» Zeytinburnu

 

INSTAGRAM

İstanbul sedir imalatı (6 Yorum)

  1. yeni iş yeri şark köşesi tarzında cafe açtım dizaynı dekorasyanu yapabilirmisiniz istanbui fatihten yazıyorum

  2. bn avcılardan yazıyorum ölçüleri sizlermi alıyorsunuz kumaş seçimi vs bu konular hakkında bilgi istiyorum