x

Bahçe mobilyaları bahar ve yaz aylarının gelmesiyle bahçe, balkon ve teras gibi mekanlarda kullanılan mobilya çeşididir. Şark dekorasyon uzun yıllardır üretici firma olarak üretmiş olduğu sedir ve masa takımlarının yanında bahçe ve balkonlar için de mobilya çeşitleri üretmekte ve Türkiye’nin bir çok bölgesine satış yapmaktadır.

Palet dekorasyonu

Ahşap Bahçe Sedirleri

Bu sayfada görmüş olduğunuz modellerin yanında sedir modelleri bölümünü de incelemenizi tavsiye ederiz. Bununla birlikte bahçe mobilyalarınızda kullanacağınız minderler için minder modelleri bölümüne bakmanızı tavsiye ederiz. Bahçeleriniz için en güzel ve sıcak mekan olarak sedir, minder, aksesuar konusunda müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerseniz size fikir verebilirler.

Bahce mobilyalari

Bahçe için ürettiğimiz renkli ve dekoratif minderler dış mekana uygun kumaşlardan dikilmekte olup tamamı fermuarlıdır. Yıkanabilir özelliğe sahip bu minderler özel ölçüye göre de üretilebiliyor. Kalınlık, en ve boy ölçülerinizi bize yazarak fiyat alabilirsiniz. Sert ve yumuşak süngerlerden yapılan sedir minderlerimiz üst kalitedir. Kumaş ve süngerlerin uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanıma uygundur. Dilerseniz ürünlerimizi ve yüzlerce kumaş çeşitlerimizi firmamızda inceleyebilirsiniz.

Palet kose koltuk

Bahçe Sedir Modelleri

Mobilya sektöründe farklı ve dekoratif ürünleri ile dikkat çeken Şark Dekorasyon ev, bahçe, balkon ve teras gibi mekanlara şık ve konforlu ürünlerin imalatını yapmaya devam ediyor. Bir zamanlar el işçiliği ile üretime başladığımız imalathanemizde şimdilerde el işçiliği ile son teknolojiyi birleştirip müşterilerimizin rahat kullanımlarına hitap edecek yüksek kalitede ürünler üretmekteyiz.

Palet ile dekorasyon

Bu arada firmamız yakışacak şekilde yeni bir mobilya türünün de üretimine başlamış bulunmaktayız ve bu konuda da her zaman olduğu gibi çok iddialıyız. Nedir bu tür diyecek olursanız; bahçe sedir takımları. Rengârenk minderler, model model her ortama uyacak konfor ve sağlıklı ahşap ürünleri müşterileriyle buluşturacak yeni ve çağdaş bahçe sedir takımlarımız siz değerli müşterilerimiz için hazırlanıyor.

Bahçe mobilya takımı

Evlerimizde kolaylıkla yaptıracağımız mobilyalardan birisi de sedirlerdir. Modern sedirler mobilya sığmayan alanlarda yada kullanılmayan küçük köşeleri değerlendirmek için pratik çözümler yaratırlar. Bir hol ya da merdiven boşluğunda yer alan sedir modellerinden örnekler vermiştik. Kat aralarına, pencere önlerine yapılan bir çok sedir modeli örneği bulabilirsiniz. Sedirlerin alt kısmına dolap yaptırmak depolama alanı olarak kullanabileceğiniz çözümler sağlar.

Paletten kose koltuk

Bahçe sedir ölçüleri

Standart sedir ölçüleri genel olarak 100 cm lik parçalardan oluşuyor. Sedirin eni 70 cm olup iç derinlik 60 cm’dir. Yani iç kısma 60 cm ölçüsünde minder kullanılıyor. Bahçelerde kullanılan sedir mobilyalarında da aynı ölçüyü kullanmaktayız. Fakat bu ölçülerin dışında özel ölçünüz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda özel ölçüye göre yapılmış bir bahçe sedir örneği bulunuyor.

Bahçe ve balkon sedir fiyatları

Bahçe sedirleri modele göre değişiyor. Çam, gürgen, tik, iveko gibi ağaçlardan yapılıyor. Firmamız daha çok gürgen ve kayın ağacından bahçe sediri yapmaktadır. Buna göre standart sedirlerin her parçasının fiyatı 800 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğunu unutmayın. Fiyat içinde minderler de vardır. Nakliye ve KDV fiyata dahil edilmemiştir. Kampanya ve indirim dönemlerinde fiyatların daha düşük olabileceği gibi değişen piyasa durumlarına göre artış da göstereceğinden firmamızdan güncel bilgileri sorgulamayı unutmayın.

Renkli bahçe mobilyası

Modern bahçe sedirlerinde kullandığımız ağaçlar kaliteli olup gürgen olduğunu söylemiştik. Eğer ağaçların cila ve boya bakımlarını her yıl düzenli olarak yaparsanız uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Sedirde kullandığımız minderler yıkanabilir özelliğe sahiptir ve fermuarlıdır. Farklı renkte ve farklı desende kumaşlarımız bulunuyor.

    Bahçe sedir fiyatlarımıza gelince, kullanılacak malzemenin cinsi, kalitesi ve modelimizdeki çeşitliliğe göre farklılık göstermektedir bu ürünlerimizin tamamı hem açık havada hem de evinizin, yazlığınızın içinde güzel bir köşe de kullanılabilecek tarzda imal edilmektedir. Modellerimiz kısaca, Sade ahşap 3 kişilik sedirler, Minderli 3 kişilik sedirler, Lüks çam sedirlerimiz, Lüks sedir takımlarımız masasıyla birlikte, Ceviz döşemeli lüks sedirlerimiz, 2’li sedir takımlarımız ve bahçemizde bulunan kamelyanın içini süsleyecek tam takım masalı, L sedir takımlarımız.

Bahçe sedirleri gürgen, çam, kavak, tik ağacı gibi çeşitli ağaçlardan yapılmaktadır. Burada ağaç cinsinin önemi büyüktür. Çünkü dış ortamda yaz aylarında yüksek ısı ve sıcaklık, kış aylarında yağmur ve karlı hava koşulları sebebi ile çabuk yıpranma söz konusudur.

 Bazı bahçe sedir fiyatları:

1 Masa 2 sedir şeklinde çam takım fiyatı: 1200 TL

1 adet 2 kişilik, 2 adet tek kişilik sedir takımı + masa  gürgen malzeme: 5000 TL

Bahçe sedir fiyatlarımızda, ödeme koşullarına göre yapılan indirimler siz müşterilerimizi memnun edecektir. Mağazalarımıza gelin, misafirimiz olun, çayımızı kahvemizi için, ürünlerimizi görün beğenin, isterseniz internetteki mağazamızı gezin beğenin siz almaya karar verin biz gerisini hallederiz “ben İstanbul’da oturmuyorum ama nasıl alacağım” diyorsanız onu da hallediyoruz Türkiye’nin her tarafına ürün sevkiyatımız mevcuttur yeter ki müşterimiz memnun kalsın. Bugüne kadar kalitesi ve ucuzluğuyla müşterilerimizin beğenisini kazanmış diğer mobilya çeşitlerimizle birlikte bu yeni konseptimiz olan bahçe sedirlerimizi de güvenerek alacağınıza ve severek kullanacağınıza eminiz.

Bahçe sediri nasıl yapılır?

Eğer bahçenizin dekoru için, az bir bütçeniz varsa, düşük maliyetle sedir takımı yapabilirsiniz. Bunun için biraz market gezerek palet bulmanız gerekiyor. Yada firmamızdan palet satın alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara alacağınız paletlerin üzerine koyacağınız renkli minder modelleri ile çok şık sedir takımı yapabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki palet sedir modellerini inceleyebilirsiniz.

Renkli Minder Yastık

Bahçe sedir ölçüleri konusuna gelince. Bahçe ve teras takımlarında standart bir ölçü yoktur. Fakat genel olarak minderler 60×90 cm ebatlarında olduğu için, siz de bu ölçülere göre sedir yaparsanız daha rahat minder bulursunuz.

Bahçeler için tasarlanmış ekonomik sedir modellerinden biridir. Daha çok çam ağacından yapılmış bu sedirlerin köşe takımı şeklinde olanları da mevcuttur. Dilerseniz farklı kumaş alternatifleri de bulunuyor.

Ahşap Bahçe Oturma Grupları

bahçe sedir köşe
Bahçe Sedir

Bahçe mobilyaları genellikle ahşap iskeletten yapılmaktadır. Ahşap kısım vernikli-cilalı da olabilir, şalama da olabilir. Bu tamamen sizin bahçe mobilyası için ayırmış olduğunu bütçe ve talepleriniz ile ilgilidir. Ahşap kısım üzerinde bulunan minderler seyyar ve fermuarlıdır. Dilediğiniz zaman kılıfların yıkayabilir yada değiştirebilirsiniz.  Bahçe mobilyası ile ilgili olarak bize gelen telefon, mail ve yorumlara göre bazı merak edilen konular var. Müşterilerimizden bu konuda en çok gelen sorular “Bahçe mobilyası İstanbul’da nerde satılır? Bahçe mobilyaları en ucuz ne kadar? Bahçe mobilyaları fiyatları kaçtan başlıyor? Bahçe mobilyaları kalitesi…”.

Beyaz bahçe mobilyası

Öncelikle şunu belirtelim ki Şark Dekorasyon bir İstanbul firmasıdır. Şişli’de bulunan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Kalite konusunda size her konuda yardımcı olabiliriz. Ürünlerimiz garantilidir. Fiyat konusuna gelince direk olarak fiyat vermek mümkün değil. Bahçe mobilyası fiyatları belli standartta değildir. Çünkü en, boy ve genişliğin yanın kalite de fiyatı direk olarak etkiler. Bu sebeple müşterilerimizin taleplerine göre fiyat vermemiz en sağlıklısı oluyor.

INSTAGRAM