x

Şark Odası kendi kültürümüzü yansıtan bir mekan tasarım biçimidir. Geçmiş tarihlerden günümüze her toplumun kendine has bir takım adet, gelenek ve görenekleri vardır. Osmanlı döneminde kullanılan ve şimdi de popülerliğini kaybetmeyen eşyalar, mobilyalar ve giysiler vardır. Şark Köşesi, Anadolu medeniyetinin günümüze kadar uzanan mobilya tasarım kültürü ve dekorasyon şekline denir. Ahşap sedir yada sadece minder takımlarından oluşur. Sedir yerden yüksek, ahşap ve sade bir oturma grubudur. Üzerindeki minderler sayesinde çok daha şık hale gelir. Dilerseniz sedir olmadan sadece minderlerle de dekorasyon yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Sipariş vermeden önce size bazı bilgiler paylaşacağız. Lütfen dikkatlice okuduktan sonra sipariş geçiniz.

Öncelikle web sayfamızda görmüş olduğunuz ürünler hakkında bazı bilgiler verelim. Burada yayınladığımız notlar sadece firmamızdan ürün almak isteyen müşteriler için değil, genel olarak sayfamızı ziyaret eden herkes için hazırlanmış önemli ve bilinçlendirme amaçlıdır. Aşağıda modellerimiz incelerken bu konuları da okuyabileceksiniz.

KARDELEN 11

Minder satın alırken bilmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayalım:

 • Sağlık: Yiyecek, giyecek yada mobilya alırken ilk dikkat etmeniz gereken konuların başında sağlık olması gerektiğini unutmayın. Evet tasarım ve dekor önemlidir ama sadece beğendiğiniz için bir ürünü almamanız gerekiyor. Tadını her beğendiğiniz ürün sağlıklı olmadığı gibi, görüntüsü şık olan her mobilya yada tekstil ürünü de sağlıklı olmayabilir. Minderler sağlık noktasında dikkat etmeniz gereken konuların başında kumaş geliyor. Eğer minderin kılıfı yada kumaşı kalitesiz ve astım yada alarjiyi tetikleyecek bir yapıya sahipse almamanız gerekiyor. Polyester kumaşlardan da uzak durmanızı tavsiye ederiz. Hem sağlık açısından uygun olmadığı gibi hem de yazları terletme yapar ve kışları da soğuk tutar. En sağlıklı kumaşların yün ve pamuklu özelliğe sahip kumaşlar olduğunu unutmayın. Firmamızın ürettiği minderler (bahçe minderleri hariç) pamuklu ve üst kalitedir. İkinci konumuz konfordur..

 • Konfor: Minderlerde ikinci önemli konu, kullanım kolaylığıdır. Eğer minder ve yastıkların ölçüleri oturum rahatlığına uygun değilse rahat edemezsiniz. Bununla beraber kullanılan sünger kalitesiz ise hem rahat edemez ve hem de bel omurilik sağlığınızdan olursunuz. Yani esasında sünger kalitesi hem konforla ve hem de sağlıkla ilgili diyebiliriz. Zaten minderlerin iki önemli kalemi bulunur. 1. Sünger 2. Kumaş. Bu iki ürünü doğru tercih ettiğinizde %70 başarılısınız demektir. :). Diğer bir konumuz: sünger nasıl olmalı?

 • Sünger Nasıl Olmalı? Firmamızı ziyaret eden yahut telefon, mail yada whatsap ile bize ulaşan müşterilerimizin yer minderi oturma grubu hakkında takıldığı konulardan biri de alacağım minderin süngeri nasıl olmalı sorusu. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sünger minderin temel hammaddesi. Dolayısı ile en önemli ve dikkat etmeniz gereken konu bu olmalı. Sadece bizden alacağınız minderde değil, evinizde yada ofisinizdeki koltuklarda, yattığınız yataklardaki süngerler de bu konuya dahildir. Öncelikle şunu belirtelim ki minder kalitesinde çok ucuz olanı almayın. Hele internette ilan sitelerinde satılan kumaş parasını çıkarmayacak minderleri asla almayın. Bu tarz sitelerde rekabet yoğunluğundan dolayı kişi ve firmalar en ucuz ilanı vermeye gayret eder. Ne de olsa müşteri ürünü gelip görecek değildir. En ucuz kumaş ve en kalitesiz süngerle yapılan minderler internet üzerinden satılmaktadır. Müşterilerimize tavsiyemiz bu tarz ürünlerde, bizden dahi almış olsanız görerek ve test ederek ürün alınız. Şimdi tekrar sünger konusuna dönelim.

Sünger dansite dediğimiz birimle ölçülür. Yani bir anlamda dansite sünger kalitesini ifade ederi. En düşün dansite 14’tür. Bunun bir üstü 17 DNS’dir. Bu iki sünger daha çok tekstil sektöründe kıyafet, çanta ve aksesuarda kullanılır. 22 DNS biraz daha yoğun süngerdir. Sert yada yumuşak şeklinde ayrılmaz. Tek çeşittir. Minder ve koltuk sektöründe kullanılacak en düşük kalitede süngerdir. 24 DNS bir üst yoğunlukta sadece yumuşağı olan pembe bir süngerdir. 28 DNS, gri süngerin kalite yoğunluğu ideal olan bir süngerdir. Gri süngerin en yoğun olanı ise 32 DNS’dir. 28 ve 32 DNS süngerlerin hem serti ve hem de yumuşağı bulunmaktadır.

 • Sert Sünger mi, Yumuşak Sünger mi? Şimdi gelelim yer minderi modelleri için süngerin sertliğine. Bazı müşterilerimiz “minderler rahat olsun, bunun için yumuşak sünger kullanın” diyorlar. Bazı müşterilerimiz ise “minderler sert olsun, daha uzun ömürlü olsun”. Esasında yukarıda da belirttiğimiz gibi sünger kalitesinin sertlik ve yumuşaklıkla tam bir orantısı yok. Çünkü 32 DNS’nin serti de yumuşağı da bulunuyor. Burada önemli olan nokta sizin hangisini tercih etmenizdir. Pekiyi hangisini seçmelisiniz? Bize sorarsanız şark köşesi minderlerinde, koltuk minderlerinde, yataklarınızda her zaman sert süngeri tercih edin. Bunun sebebi daha uzun ömürlü olmasından değil, daha sağlıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Sert süngerli minderlerde kumaşların daha az potluk yapacağını da unutmayın. (Firmamız minderlerde 32 DNS sünger kullanmaktadır.) Gelelim diğer bir konuya..

Yıkanabilir ve Fermuarlı Tercih Edin: Evinizin her neresinde koltuk, sedir yada büyük oturma minderi olarak kullanacağınız minder ve yastık takımlarında yıkanma özelliği olan kumaşları tercih edin. Bununla beraber fermuarlı da olması gerektiğini unutmayın.

Nasıl Çalışıyoruz? Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz için ürünler hakkında yukarıda kısaca bilgi vermiş olduk. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz alacakları ürünler hakkında fiyat aldıktan sonra ve modeli seçtikten sonra sipariş verebilir. Siparişinizin aktif olabilmesi için toplam tutarın %50’sini ödemeniz gerekiyor. Özel ölçü sipariş vermek isteyen müşterilerimiz odada minderlerin geleceği alanı ölçerek bizimle irtibata geçebilir. Tabii hangi modele karar vermeniz gerekiyor. Yani müşteri temsilcimize iki konuda bilgi vermeniz gerekir: Net ölçü ve model ismi. Müşteri temsilcilerimden İstanbul içi ve yakın illere ölçü almak için talepte bulunabilirsiniz. Keşif işlemleri için servis ücreti detaylarını telefonda sorabilirsiniz. 

İstanbul Dışına ve Ülke Dışına Satışımız Var mı? Türkiye sınırları içinde bulunan bütün illere şark köşesi satışımız bulunuyor. Ülke dışı satışlarımız da devam ediyor. Hangi ülkede ve şehirde olduğunuzu bize belirterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şark köşesi minder

Şark Köşesi Minder Ölçüleri

Sedir ve şark köşelerinde kullanılan minderlerin standart ölçüleri 60cmx90 ve 70cmx90cm olmak üzere iki kısımdır. Minder kalınlıkları standardı 10 cm’dir. Bütçenize göre 12cm, 14 cm, 20 cm, 30 cm ve 40 cm sipariş verebilirsiniz. Sırt yastıkları ise 40×90 cm’dir. Şark köşesi sırt yastıkları 4 farklı şekilden oluşur.

 1. 10 cm kalınlığında 40cmx90 cm düz ve dikdörtgen bir minder modelidir.
 2. CNC kesim dediğimiz süngerlerden yapılan, üst kısmı 10 cm alt kısmı 15 cm olan eğimli minderlerdir. Yine bu modelin eni 40 cm uzunluğu 90 cm dir.
 3. Son olarak iç malzemesi kırpıntı ve elyaf boncuk karışımından olan, dolma yastık dediğimiz, diğer sert modellere göre daha yumuşak yastık modellerdir.
 4. İçinde saman olan yastık modelleri. Kamış yada sazlık dediğimiz otlardan yapılan bu yastık modelleri pek kullanıma uygun olmadığı için satışımız yoktur.

Şark Köşesi Minderleri

Şark köşesinin bulunduğu oda veya bölümde duvara yine ona uygun eski zamanlarda kullanılan, deseni minderlerinin desenine benzeyen duvar halıları kullanılabilir. Ayrıca, şark köşesinin ortasında görsel açıdan şahane olan sehpa ve tarihsel süsler kullanılır. Bu sayede tam anlamıyla tarihsel bir ortam elde edilirken saatlerini şark köşesinde eş, dost, akraba ve arkadaşlarıyla geçiren kişiler Osmanlı zamanlarından gelen geleneklerini yaşamış olurlar.

Şark köşesinde yapılan sohbet sırasında içilen sıcak çay, nargile ve oynanan tavlada eğlencenize eğlence katacaktır. Özellikle gençler başta olmak üzere her yaştan bireyin sevdiği ve tercih ettiği şark köşesi, cafe sahiplerine de kazanç kapısı olmuş durumdadır. Artık çoğunlukla cafe, dernek vb. toplantı ve eğlence mekanlarında kullanılan şark odası ve şark köşesi minderleri modern tasarımlardan daha fazla beğeni alıyor. Şark köşesi, özellikle Osmanlı devletinin kullanmış olduğu, günümüzde daha çok muhabbet ortamlarında kullanılan dekor çeşidine denir.

Evinize şark köşesi kurmak istiyor olabilirsiniz.. Oldukça hesaplı olan şark köşesi modellerini evin köşelerini kaplayacak şekilde evinize monte eden ve bu keyfi evinizde yaşamanızı sağlayan Şark Dekorasyon var artık. Siz de evinize şark köşesi yaptırarak aileniz ve arkadaşlarınızla evinizin, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Siz de evinize bir şark köşesi kurmak istiyorsanız, İstanbul’da bulunan imalat hanemizi ve mağazamızı ziyaret etmelisiniz..

Modern Şark Köşesi Modelleri

Bu tarz modeller, bir diğer adıyla modern şark köşeleri daha renkli ve daha spor minder koltuk takımlarıdır. Firmamız klasik şark köşesi minderleri de modern minder modelleri de satmaktadır. Bu tamamen kullanıcının odasında yapmış olduğu tasarımla  ilgilidir. Eğer odanızda eskitme ürünler, mozaik avizeler, klasik mobilyalar, dokuma kilimler, duvarda ahşap raflar, bakır aksesuarlar varsa almanız gereken tabii ki klasik şark  köşesi minderidir. Fakat renkli sehpaların, modern halıların, canlı renkleri barındıran perdenin olduğu, şık spor bir avizenin yer aldığı bir oda tasarımına sahipseniz elbette almanız gereken minderler modern renklerden oluşmalıdır. Örnek verecek olursa size hemen alt kısımda bir modern minder koltuk modeli örneği verelim:

Şimdi size bir de klasik şark köşesi dekoratif yer minderi örneği verelim:
Şark köşesi modelleri ve fiyatları

Birisi rengarenk kumaşlardan yapılmış ve farklı modern bir tasarıma sahip minder modeli, diğer halıdan yapılmış bir köşe minder takımı.

Dekoratif Minder Modelleri

Mobilyalı, yani yerden yüksek şark köşesi arıyorsanız sedir bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz. Bununla beraber diğer bölümlere de bakarak bazı aksesuar ve mobilya malzemelerinin yanında bakır aksesuarlar da bulabilirsiniz. Dekoratif Minder modelleri, sedir minderleri ve şark köşesi minder fiyatları hakkında bilgi almak için mail yada telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Osmanlı desenlerinin hakim olduğu minder modelleri içinde DİVAN isimli şark köşesi minderleri en çok tercih edilen minder takımlarından biridir. Hem kullanım kolaylığı ve hem de kumaş ve sünger kalitesinin birinci sınıf olması bunun sebeplerinden biridir. Ölçüye göre de tasarlanabilen bu takımın büyük minder ölçüleri 200 cm, ufak minder modelleri 100 cm’dir.

Kalın minderler için fiyat alınız. Burada vermiş olduğumuz fiyatlar güncel olmayabilir. Kampanya dönemlerinde indirim olduğunu ve fiyatlar düştüğünü unutmayınız. KDV ve nakliye gibi faktörleri de göz önünde bulundurarak maliyet analizi yapınız.

Dekoratif minder modellerimizle evinizde şark odası dekoru oluşturabilirsiniz. Evinizin sark kösesi modelini kendiniz kurun. Şark köşesi minderleri Anadolu insanının vaz geçemediği bir ev tasarımıdır. Dekoratif minderler kolay kullanışlı olmakla beraber rahat da yıkanır. Aynı zamanda taşınması, kaldırılması açısından da oldukça kolaydır. İstediğiniz zaman evinizdeki dekoru minderlerin yerlerinde değişiklik yaparak yeniden dizayn edebilirsiniz. Minder modelleri kumaş ve kalite bakımında ikiye ayrılır. Kaliteli minder genellikle süngerle ilgilidir. DNS dediğimiz sünger kalitesi iyi ise sünger uzun ömürlüdür. Fakat sünger kalitesi eğer düşükse minderin ömrü epey bir kısa olur. o sebeple müşterilerimize tavsiyeniz ucuz minder aramak gibi yanlış tercih yapmasınlar.

Piyasada her sektörde olduğu gibi minder sektöründe de ucuz ürünler bulunmaktadır. Fakat şarkdizaynı için ucuz ürün satan firma yada kişiler bu minderlerine garanti vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Şark dekorasyon olarak minderlerimizin süngerleri kaliteli ve yükse DNS li olup. Ürünlerimize garanti vermekteyiz. Süngerin kalitesini belirleyen diğer bir konu süngerin kumaşıdır. Sünger çeşitleri içinde sadece renk ve desene değil kumaşın kalitesini de göz önünde bulundurun. Bu yazımıznda sünger modelleri ve sünger çeşitleri ile ilgili bilgi vermiş oldu. Diğer konulara da bakmanızı tavsiye ederiz.

Modern minder modelleri

Şark Köşesi Takımları

Ev tasarımı yelpazesi son zamanlarda oldukça fazla genişledi. Dekorasyon önerileri konusunda geniş seçenekler mevcut. Televizyon programları, dergiler, gazeteler ve bir çok internet sitesi ev tasarımı ve sarkdizaynı konusuna son yıllarda daha fazla yer vermeye başladı. Tabii bu kadar geniş yelpaze içinde herkesin kendi tasarım anlayışı ayrıdır. Fakat herkes istediği modeli alabilir mi, bütçesi yeter mi? Burası en önemli kısım. Seçenekler arttıkça ve tasarım özelleştikçe fiyatlar da artıyor.

Osmanlı Minder Modelleri

Osmanlı Mİnder fiyatları ölçü, kalınlık ve projeye göre değişiklik göstermektedir. Birinci kaliteden üretilmiş olan Terzi Baba minder takımını uzun yıllarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Az önce herkesin bir tarzı var demiştik. Sizin de beğenmiş olduğunuz bir mobilya dekorasyonu var. Ve bunun adı şark dekorasyonu ise işiniz hem kolay hem zor. Zor diyoruz, çünkü bir mobilya firmasına gittiğinizde hali hazırda şark köşesi takımları görmeniz mümkün değil. Minder kılıfı ve dikimi için sipariş vermeniz gerekiyor. Yani özel tasarımdan bahsediyoruz. Aslında eski bir dekorasyon şekli olan şark köşesi ve dekoratif yer minderleri şimdi maalesef unutulduğu için yeni oldu. Üstelik pek bilinmiyor. Özel bir tasarım olduğu için şark köşesi takımı fiyatları beklentinizin üzerine olacak. Çünkü ilgili firma standart üretiminin dışına çıkmış olacak. Bununla beraber kafanızda hayal ettiğiniz sedir modeli ile firmanın yapacağı şark köşesi ne kadar aynı olacak? Bu kısım işin riski ve zor olan kısmı. Kolay olan kısmı ise şu ki bu yazıyı okuyor iseniz zaten bir şark köşesi imalatı yapan bir firma bulmuşsunuz demektir. Ve bol seçenekler eşliğinde tecrübeli ustalarımız size en güzel şark köşesi takımlarını yapmaya hazır durumdadır. İsterseniz büyük minder kılıfı sipariş verin, isterseniz sadece minder kılıfı diktirin, yada özel ölçünüze göre dekoratif sedir minderi sipariş verin.

Ferforje Divan Minderi

Daha çok metal ve demirden yapılan ferforje koltuk yada ferforje sedirler için özel ölçü minder ve yastık dikimi yapmaktayız. Ferforje sedir minderli olarak satışa sunulsa da, farklı tarzda ve istediğiniz renkte firmamıza sipariş verebilirsiniz. Şark Dekorasyon ferforje sedir yada koltuk imalatı yapmamaktadır. Sadece ferforse sandalye minderi ve sedir minderi imalatı yapmaktadır. Ahşap sedir modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Ferforje sedir minderi

Malatya Şark Köşesi Modelleri

Tarih boyunca medeniyetlere ev sahipliği yapmış kentlerimiz sayıca fazladır. Anadolu’yu medeniyetlerin başkenti yapan bütün kültürleri barındıran, insanların barış içinde yaşamalarına olanak sağlaması tarih için önemli bir konudur. Günümüzde de hem tarihi hem de kültür zenginliği açısından bir fark yaratan şehrimiz Malatya’dır.

Mezopotamya ile Anadolu arasında kültür akışını sağlamış olan Malatya her dönemde önemli konumunu korumuş ve kendi kültürünü de diğer medeniyetlere ulaştırmıştır. Bunların hepsinden söz etmemiz mümkün değildir. Bunların birini ele almak gerekirse kuşkusuz şark köşesi modelleridir.  Bu modeller nesilden nesile aktarılarak günümüzdeki Malatya şark köşesi modelleri oluşmuştur. Modern mobilyalardan sıkılan insanlar yeni arayışlara girdikleri için eskiye dönüş başlamıştır. İnsanlar kaç yaşında olursa olsun her zaman eskiyi bir özlemle bakıp anarlar. Bunu insanların evlerinde görmekte mümkün olmuştur.

Şark köşesi takımları bu özlemi gidermiş olup Türkiye’ye ve dünyaya açılımı hızla devam etmektedir. Takımlarda yer alan insanların sevmesini sağlayan bir çok özellik mevcuttur. Malatya şark köşesi takımları renk, biçim, konfor, kullanılan malzeme kalitesi, vb. özellikleriyle en önemli seçim olmaya devam etmektedir. Genelde odanın tümünü kaplayan yada bir bölümünü kaplayan modeller tercihe sunulmuştur. Bunların yanında günümüz mobilyaları gibi kanepe ve koltuk tarzı şark köşeleri de tercih sebebidir. Sağlık açısından hiçbir kimyasalı barındırmayan bu ürünler bu özelliği ile daha da önemli hale gelmiştir. Bu kadar iyi özellikleri bulunan şark köşesi fiyatları yüksektir diye düşünülebilir.  Yapılan bu şark köşeleri hem çok iyi özelliği yanında Malatya şark köşesi fiyatları konusunda da en alt fiyattan en üst fiyata kadar her bütçeye uygun seçenekler sunulmuştur.

Şark Köşesi Minderleri ve Fiyatları

Modelleri inceledikten sonra galerinin alt kısmında bulunan minder fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

MİNDER FİYATLARI

Aşağıda model ismine göre 1 minder ve 1 sırt yastığının fiyatını görebilirsiniz. En, boy, derinlik ve kalığa göre ölçüler de tabloda yer almaktadır. Fiyatlar biyesiz olarak hesaplanmıştır. 1 minder yastık için biye farkı 100 TL’dir.

MODEL
90 cm Fiyatı Köşe Fiyatı
Derinlik
Minder Kalınlık
1 minder yastık 1 minder 2 yastık
Ahsen  800₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Asaf 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 20 cm
Bağdat 1200 ₺ 1200 ₺ 70 cm 40 cm
Bağdat 02 1200 ₺ 1200₺ 70 cm 20 cm
Beyazıt 1200 ₺ 1200 ₺ 70 cm 10 cm
Bostan 1200 ₺ 1200 ₺ 70 cm 10 cm
Emirgan 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Girvelik 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Gülistan 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Halep 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Divan 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Kahire 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Kahta 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 10 cm
Kardelen 10 (el işi) 3.500 ₺ 3.500 ₺ 95 cm 20 cm
Kardelen 10 (makine) 2.500 ₺ 2.500 ₺ 95 cm 20 cm
Kardelen 11 (El işi) 2.600 ₺ 2.600 ₺ 70 cm 20 cm
Kardelen 11 (makine) 1300 ₺ 1300 ₺ 70 cm 20 cm
Kardelen 01 1.800 ₺ 1.800 ₺ 70 cm 40 cm
Kardelen 02 1300 ₺ 1300 ₺ 70 cm 20 cm
Kemaliye 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Kudüs 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Lalezar 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Mihriban 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Manastır 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Medrese 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Modern 01 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 20 cm
Modern 02 900 ₺ 900 ₺ 70 cm 10 cm
Modern 03 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 10 cm
Modern 04 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 10 cm
Mostar 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Osmanlı 1200 ₺ 1200 ₺ 70 cm 10 cm
Rabia 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Refahiye 1000 ₺ 1000 ₺ 70 cm 10 cm
Munzur 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Terzi Baba 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Ürgüp 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm
Üsküp 800 ₺ 800 ₺ 70 cm 10 cm

Malatya Minder Modelleri

şark köşesi

Biz insanlar aldığımız ürünlerin kaliteli olması yanında fiyatının da uygun olmasını isteriz. Bu özelliklerin tamamı Malatya’nın kendine has şark köşelerinde bulmak mümkündür. Sizlerde evinizde Malatya’dan esinti istiyorsanız bu saydığımız özellikler tam sizlere göredir. Malatya şark köşelerine bakmadan karar vermeyiniz.

Müşterilerimizin dert yandığını konulardan birisi şu, Şark köşesi takımları İstanbul içinde neden yaygın değil? İkincisi şark köşesi takımları fiyatları hakkında nasıl bilgi alabiliriz. Birinci sorunun cevabı, İstanbul’un sınırları içinde Modern şark köşesi takımları ve sedir modelleri üreten firmanın yokluğu doğrudur. Genellikle Anadolu’da bulunan firmalar bu işlere daha fazla odaklanıyor. Fiyatlarla ilgili kısma gelince, net fiyat istiyorsanız sedir yada şark köşesi  takımının ölçüsünü vermeniz gerekiyor. Bununla beraber model de beğenmelisiniz. Beğendiğiniz modeli bize ulaştırırsanız size fiyat verebiliriz.

Günün yorgunluğunu atmak isteyen yada hafta sonlarını arkadaşlarıyla geçirmek isteyen kişilerin şark köşesine sahip mekanları tercih ederek eski geleneklerini yaşadıkları ve bu tarihsel dokuya sahip mobilyalar üzerinde nargile keyfi yaparak, sohbet ettikleri bilinen birşey. Şark köşesi, adından da anlaşılacağı üzere oturma bölümlerinin köşeleri kaplayacak ve herkesin birbirini görebileceği şekilde dizayn edilen ve yere yakın olup rahat minderlerden oluşan bir çeşit dekorasyon modelidir.

Şark Köşesi Minder Yastık FiyatlarıEkonomik minder ve yastık fiyatı: 250 TLStandart minder yastık takım fiyatı: 300 TLLüks minder yastık takımı fiyatı: 350 TLKadife dokuma kumaş minder yastık fiyatı: 350 TLAdana Şark Köşesi ModelleriŞark köşesi Anadolu da uzun yıllardır kullanılmakta nerdeyse her evde bulunmaktadır. Şirketimiz şilte, sedir ve geçmişten gelen kültürümüzü yaşatmak ilkesiyle günümüz motiflerine uyarlayarak şark köşeleri, yastık, minder, sedir ve Adana sedir takımları konularında iştigal etmektedir.  Annelerimizin, Babalarımızın, dedelerimizin oturdukları ve rahat olan sedirler, şark köşeleri bize eskiyi hatırlattığından, günümüzde biraz daha modernize edilerek hem eski yılları, hem de günümüz modasına yakın olarak imal edildiğinden dolayı talep gün geçtikçe artmaktadır. İnsanların bu ihtiyacına cevap verebilmek için pek çok firma bu işe soyunmuş, Ancak günümüzde işini kaliteli yapan ve hizmet anlayışı yüksek olan bazı büyük firmalar ayakta kalabilmiştir.

İş böyle olunca üretilen malın kalitesi, modeli, satıştan sonraki hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti vb. konularda şirketler adeta yarışır haldedir. Adana Şark köşesi fiyatları ve Adana Şark Köşesi modelleri konusunda tartışmasız sektörün öncülerinden biridir.

Şark Köşesi Minder Modelleri

Adana şark köşesi

Adana Şark Köşesi firması konusunda geçmişten günümüze kazandığı tecrübeler ile çalışan ve yoğrulan firmamızda bahçeleriniz için, çardaklarınız için, eviniz için ve daha pek çok mekân için hem uygun fiyat hem de pek çok çeşit ve Adana Şark Malzemeleri Takımları seçeneği ile hizmetinizdedir. Ayrıca, Adana Şark Köşesi Fiyatları ve cazip ödeme koşulları ile siz müşterilerini düşünen firmamız konusunda tercih edilen firmaların başında gelmektedir.  Müşterilerine web sitesinden online katalog sunan firmamız, aynı zamanda da Online olarak da sipariş almaktadır. Firmamız Türkiye’nin tüm noktalarına imal ettiği ürünleri nakliye bedeli ödettirmeden sizlere sunmaktadır. Şark Köşesi ve sedir üreten firmamız İmal ettiği ürünlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmaktadır.

Adana sedir modelleri

 

Adıyaman Şark KöşesiSon yıllarda ülkemizde şark köşesi oldukça fazla tercih edilmektedir. Şirketimiz sadece Adıyaman’da ve çevresinde faaliyet göstermektedir.  Firmamız Adıyaman şark köşesi modelleri ile Adıyaman Şark Köşesi Takımlarını özenle imal edip müşterilerine ulaştırmaktadır. Atalarımızdan gelenek olarak kalan şark köşelerini modernize ederek müşterilerine ulaştırmaya çalışan firmamızda önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.adiyaman şark köşesi modelleri

Firmamız, tek ve ilk olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve ağırlık sebebi ile üretilen malın kalitesi, modeli, satıştan sonraki hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti vb. konularına öncelik vermiştir. Adıyaman Şark köşesi fiyatları ve Adıyaman Şark Köşesi modelleri konusunda tartışmasız sektörün öncülerinden biri olup, tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen şark köşesi ve sedir üreten firmadır. Ürünleri her kesim tarafından sevilerek, gerek işyerlerine, gerekse de evlerin en güzel köşelerine dekore etmek için alınmaktadır.

Eskişehir Şark Köşesi

Osmanlı desenlerinin hakim olduğu minder modelleri içinde DİVAN isimli şark köşesi minderleri en çok tercih edilen minder takımlarından biridir. Hem kullanım kolaylığı ve hem de kumaş ve sünger kalitesinin birinci sınıf olması bunun sebeplerinden biridir. Ölçüye göre de tasarlanabilen bu takımın büyük minder ölçüleri 200 cm, ufak minder modelleri 100 cm’dir.

Şark köşesi minder kumaşı

Tüm ülkemizde olduğu gibi Adıyaman’da da lokanta, restaurant, cafe, çay bahçesi, piknik alanları vs. pek çok işletmeye ve evlere hizmet veren firmamız, ilerleyen dönemlerde, teknolojiden de faydalanmak için online katalog ve sipariş alma işini hayata geçirecektir. Dönem dönem Adıyaman ve çevresinden de siparişler alan firmamız ihtiyaca ve taleplere göre şube açma ve bayilik verme fikrine sahiptir.

Adıyaman Şark Köşesi Takımları bölgemizin gelenek ve göreneklerine göre desenler ve şekiller tespit ederek imalat yapmaktadır. Adıyaman Şark Köşesi Takımları ve Adıyaman Şark Köşesi Modellerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaya gayret gösteren firmamız müşterilerine cazip ödeme koşulları ile açık hesap ve uzun vade seçeneği uygulaması da yapmaktadır. Şark Köşesi ve sedir modelleri üreten firmamız imal ettiği ürünlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmaktadır. İstenildiğinde ülkemizin tüm bölgelerinde sevkiyat yapılmaktadır.

Adapazarı Minder Modelleri

Erzurum Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzurum ve Anadolu çok farklı kültürlere beşiklik yapmış bir coğrafyadır. Kendi kültürümüzün oluşmasında da çok önemli devirlerin geçtiği bu topraklarda hüküm süren ecdadımız, her dönem farklı sanat eserleri ile kültürünü gittiği her yere taşımışlardır. Sedir ve şark köşesi takımları bunun için en belirgin bir örnektir. Erzurum sedir modelleri, kültürümüzün izlerini taşıyan çok özel tasarımlar içermektedir.

Köşe takımlarından koltuk takımlarına sıradan modern Avrupai tarza üretilen koltuk takımlarından sıkılan insanlar için yeni bir alternatif olmaktadır. Kullanılan motiflerin yöresel özellikleri bulunmaktadır. Çok fazla seçeneğin oluşmasına neden olan bu motifler sarayların ve konakların vazgeçilmez dekorasyonları arasında idi. günümüzde her eve girebilen bu tasarımlar kültürümüzün bulunduğumuz mekânlara sunduğu sadelik ve doğallık ile tasarımlar da zihninizi yormayan seçenekler elde etmiş olacaksınız.gaziantep sedir modelleri

 

Erzurum sedir takımları ve şark köşesi modelleri, dekoratif görünümleri, işlevsel özellikleri ile yeni dönem modasına farklı bir tarz getirecektir. Moda alanında son dönemlerde geçmişe dönüşün yaşandığı alanlar içine eklenen mobilya grupları arasındaki sedir takımlar evlerde oluşturulan şark köşeleri sadece köşe olmaktan çıkarak genel dekorasyona da hâkim olmaya başlamıştır. Tasarımlar kullanılacak mekânlara göre üretildiğinden istenilen ebatlarda seçenekler bulmak mümkün olacaktır. Özellikle işletmenizde kullanacağınız sedir takımları size rekabet ettiğiniz benzer işletmeler arasında çok büyük bir artı özellik katacaktır. Sedir mobilyaların sadeliği insanlara psikolojik açıdan dinginlik verdiğinden müşterilerinizin ilk tercihleri arasında olabileceksiniz. Uygun dekoratif süs eşyaları ile de kafe işletmenizde elde ettiğiniz tasarımlar sayesinde farklı tarzınızlar hep dikkat çeken bir konsepte sahip olacaksınız.Erzurum Minder Modellerierzurum koltuk ve şark köşesi modelleri

Erzurum sedir fiyatları işletmeniz içinde, eviniz için çok uygun seçeneklerin bulunduğu mobilyaları içermektedir. Sadeliğin ve doğallığın evinizde oluşturacağı huzurun bu kadar uygun fiyatlarla seçenekler arasında bulunması da son dönemlerde ilginin daha çok artmasına vesile olmaktadır. bu açıdan dekorasyonda avrupa dan esinlemenize gerek kalmadan kendinize özgü desenlerle süslenmiş mobilyalarla da evlerinizde gayet hoş tasarımlar elde edebileceksiniz.Modern Şark Köşesi Minderli

Sakarya Şark Köşesi ModelleriSakarya geçmişten günümüze kadar geniş tarihi süreçte Anadolu, Avrupa, Balkanlardan gelen farklı kültürleri ve değerleri içinde barındırmış bir şehirdir.  Günümüzde de el sanatları, giyim, mobilya üzerine de gelişme göstermiştir. Bu topraklarda yaşamış olan atalarımızdan bizlere kalan çok önemli miraslar vardır. Bunlara sahip çıkan Sakarya çoğunluğunu korumuş ve geliştirmiştir.

Adapazarı Minder Modelleri

Bunların başında gelen kültür değerleridir. Sakarya şark köşesi modelleridir. Geçmişten günümüze kendini geliştirerek gelen bu modeller şimdilerde evlerde, işyerlerinde yerlerini almıştır. Sakarya şark köşesi modelleri çeşitlilik açısından geniş ürünler sunmaktadır. İşyerinizin veya evinizin sanki göçebe hayat süren atalarımızın zamanındaymış gibi bir hava vermesini sağlayabilirsiniz. Bu modellerler sizlere  şark köşesi takımları şeklinde görüşünüze sunulmuştur. Şık tasarımlarıyla, oturduğun zaman hissettiğiniz rahatlıkla ayrıca gözünüze vermiş olduğu büyüleyici duruşuyla şark köşesi takımları herkesin tutkusu haline gelmiştir. İsterseniz odanızın tümünü kaplayacak şekilde isterseniz bahçenizin bir bölümünde yararlanabilirsiniz. Şark köşesi seçerken kullanışlı olması, kaliteli olması, ayrıca fiyatının da bütçemize uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Dokuma kumaş olması özelliğiyle de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kumaşta yeni sistem olan fermuarda kullanılmaya başlanmış olup kumaşın rahatlıkla yıkanıp kolay kullanım sağlamıştır. Şark köşesi fiyatları da her bütçeye uygun şark köşeleri sayesinde üzerindeki ilgiyi daha da arttırmıştır. Günümüzdeki mobilyalar hem pahalı olup hem de ömrü kısa olmaktadır. Genelde insanların kaliteli olsun ama fiyatı da uygun olsun görüşü Sakarya şark köşesi fiyatlarında her bütçeye uygun seçenekler en iyi şekilde sunulmuştur.

sakarya sedir

Günümüzdeki mobilyaların sağlıksız olması, fiyatlarının yüksek ve kısa ömürlü olması alternatif olarak insanları başka arayışlara yönlendirdi.  Bu arayışlar neticesinde kendi özünden bir esinti arayan insanlar şark köşelerini evlerinde ve iş yerlerinde yer vermeye başladılar.  Şark köşelerinde en iyi tercih Sakarya halkına ait olan köşelerdir. Tercih edilmemesini gerektirecek hiçbir durum söz konusu değildir.Sakarya ilimizin ilçeleri aşağıdaki gibidir. Bu ilçelerin tamamına şark köşesi ve sedir sevkiyatımız bulunmaktadır.1 Adapazarı
2 Akyazı
3 Arifiye
4 Erenler
5 Ferizli
6 Geyve
7 Hendek
8 Karapürçek
9 Karasu
10 Kaynarca
11 Kocaali
12 Pamukova
13 Sakarya
14 Sapanca
15 Serdivan
16 Söğütlü
17 Taraklı
18 Ayrıca bakınız
19 KaynakçaAntalya Şark Köşesi TakımlarıTürk kültürünün vazgeçilmezlerinden birisi olan göçebe yaşam tarzı ile bilinen sedir ve şark köşesi kültürü yaşatılmaya çalışılıyor. Antalya şark köşesi bizim güneydoğu Anadolu bölgesine has bir şeydir. Bizde eskiyi yeniden canlandırmaktır amacımız. Anadolu’nun tüm bölgelerine yayılan yastık minder ve şilte oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze gelen kadar gelen şark köşesi doğunun kültürel zenginlikleri, doğunun kültür evinin her bir odası da baştan aşağı doğu şark kültürünü yansıtıyor. Misafirler tarih kokan bu güzel havada ağılanıyor. Yaşadığımız bu memleketin unutulmayan doğunun şark kültürü yabancı bazı ülkelerce de bilinmektedir. Bu eski kültürümüze destek vermeliyiz.Antalya Minder Modelleri

Doğu kültürünün bir parçası olan şark köşelerini artık batının modern şehirlerinde bulabilme imkânımız vardır. Antalya şark köşesi modellerinin otantik görüntüsünün yanı sıra cezbedicitarafı rahat olmasıdır. Şark köşesi bizim güneydoğu Anadolu bölgesine has eski bir kültürdür. Antalya’da türkü evlerinde, kafelerde şark köşeleri bulunuyor. Rahatlık açısından çok rahat güzel. Ayaklarınızı rahatça uzatıp oturabiliyorsunuz. Bağdaşınızı kurup çayınızı kahveni yudumlayın. Rahat sohbetini muhabbetini yapabilirsiniz. Geçmişimizi kültürümüzü yaşatmış oluyoruz. Vatandaşlar kendi evlerine de şark köşeleri yaptırıyorlar. Antalya şark köşesi fiyatları oldukça uygundur. Üstelik çokta güzel oluyor. Yıkanması ve temizlenmesi için kolay takılıp sökülmesi için fermuar kullanılması iyi olur. Muhabbet ve sohbet edilecek harika yer dekorasyonlarıdır. Şark odalarında yıllardır güzel sohbetler edilmiştir. Ayrıca şark odaları kimi yerlerde müziksel sohbetlerde en iyi tasarımlar oluşmuştur.Antalya Modern Ahşap Sedir Modelleriantalya sedir takımları

Antalya’da şark köşesi satan yerler arıyorsanız ve bulamıyorsanız üzülmeyin. Şark Dekorasyon size bir telefon kadar yakın. Adresinize teslim olarak satış hizmeti vermekten gurur duyarız.Şimdiki zamanda şark odası ve sedir yapmak gerçekten birçok evlerde artık hobi haline gelmiştir. Anadolu’da çok yaygın olan şark odaları o zamanın misafir odası olarak ayarlanır ve ev halkının misafirleri bu odalarda ağırlanırdı. Günümüzde de misafir ağırlamak için yavaş yavaş şark odaları misafir odalarının yerini almaya başlıyor. Batıda da Antalya şark köşesi şark odaları hızla yayılmaktadır.Antalya ilimiz için sedir modelleri ve şark köşesi satışı yaptığımız ilçeler aşağıdaki gibi sıralanmıştır:Akseki · Aksu · Alanya · Demre · Döşemealtı · Elmalı · Finike · Gazipaşa · Gündoğmuş · İbradı · Kaş · Kemer · Kepez · Konyaaltı · Korkuteli · Kumluca · Manavgat · Muratpaşa · SerikGaziantep Şark KöşesiŞark Dekorasyon olarak Türkiye’nin her bölgesine Sedir ve şark köşesi satışımız mevcuttur. Siz de şark köşesi almak istiyorsanız alanında Türkiye’nin en büyük markası olan Şark Dekorasyon ile alışveriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız.Doğu kültürümüzün en çok tarihi yaşayan şehirlerinden biri de halk dilinde kısaltılarak söylenen Antep yani Gaziantep’tir. Gaziantep denilince akla birçok geleneksel tatlar şehrin kendine özgü şivesi sürekli göç alan topluluğu düşünülür.Gaziantep Minder Modelleriantep şark köşesi

Turistik olarak turistlerin en çok ziyaret ettiği şehirlerarasında yer alır. Gaziantep’in kendisine olan değerlerinden birisi de yine doğu ezgilerinin işlendiği Gaziantep şark köşesi modelleridir. Doğuda bu değerler şu an bile devam etmektedir. Doğunun en önemli özelliklerinden birisi de halen kerpiç evlerin o bölgede olması ve Gaziantep şark köşesi modellerinin halen kullanılabiliyor olmasıdır. O değerler yani şehrin değerleri herkesçe ve Gaziantep yöresi halkınca el üstünde tutulması o şehri daha bir özel ve güzel kılmaktadır. Şark köşelerine verilen yer oldukça fazla olması sebebiyle şark köşeleri ayrı ayrı kullanılmak yerine takım halinde kullanılması tercih sebeplerinden biri olmaktadır. Çünkü doğu kültürlerinde Gaziantep şark köşesi takımları odanın dörtte üçünü sarmalı ki aile büyükleri ve aile fertleri karşılıklı hoş sohbet eşliğinde hal hatır sorulsun ve semaverde çay içilsin. Gaziantep şark köşesi takımları kültürel değerleri en çok içinde barındıran takımlardır. Her malın kendine özgü fiyatları söz konusu iken şark köşesi fiyatları istenilen zevke ve kaliteye uygun yapılması halinde ve kültürel değeri yansıtmasından dolayı normal fiyatın biraz daha üstünde olmasına sebebiyet verir. Şark köşesi fiyatları için her zevke hitap etmesi dolayısıyla her bütçeye hitap etmesi tercih sebeplerini arttırır.

antep sedir modelleri

Bir şehri şehir yapan şehrin kendine özgü değerleri, yapısı, halkı ve kültürel değerleridir. Gaziantep doğuda en çok turisti karşılayan şehir olması sebebiyle Anadolu ezgileri olan şark köşesi kültürümüzü yansıtmaktadır. Sizlerde evinizde ayrı bir hava olmasını istiyor ve günümüz mobilyalarından sıkıldıysanız, Gaziantep’e özgü şark köşesi model ve takımlarına bakmadan karar vermeyiniz. Gaziantep Şark köşesi ve Antep sedir hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir:
Araban · İslahiye · Karkamış · Nizip · Nurdağı · Oğuzeli · Şahinbey · Şehitkâmil · Yavuzeli

Kocaeli (İzmit) Şark Köşesi

Kocaeli ve İzmit şark köşesi minderleri ve sedir takımları için sektörün en güçlü markası haline gelen Şark Dekorasyon ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin bütün illerine servisimiz vardır.Ülkemizde her kentin kendine özgü özellikleri vardır. Yaşayış, örf ve adetler, farklı kültürler bunların başında gelmektedir. Kocaeli şehri de bunlardan biridir. Asya ve Avrupa arasında olması ayrıca kendine ait kültürleri rahatlıkla tüm dünyaya tanıtması Kocaeli için bir avantaj olmuştur.

Kocaeli Sedir Modelleriizmit şark köşesi

Bu avantajlardan biri de Kocaeli ve İzmit şark köşesi modellerinin sedir takımlarının giderek yaygınlaşması tüm Türkiye ve dünyaya açılmasını sağlamıştır. Kocaeli şark köşesi modelleri kullanış açısından, kalitesinden, her zevke uygunluğundan en büyük tercih sebepleri olmuştur. Model olarak geniş seçenekleriyle her kesime hitap eden Şark köşesi takımları vitrinlerde yerini almıştır. Takımlarda yer alan en iyi özellikler ile insanlar evlerinde de kullanımı sağlanmıştır. Kocaeli şark köşesi takımları minder şeklinde de olup yerde rahatça oturmanızı yada ayaklı yüksek isterseniz de divan şeklinde çevresi yastıklarla donatılmış olarak karşınıza çıkmıştır.  Bu ürünlerde kullanılan malzemelerden olan yastık içleri saz saplarıyla doldurulup iyice sıkıştırıldıktan sonra istenilen kumaş rengi ile sarıldıktan sonra kumaşın üzeri istediğiniz işlemeyle donatılır. Diğer mobilyalardan çok farklı bir görüntüye sahip olmuş olur. Önceden insanlar bunları el işleriyle yaparken günümüzde fabrikalar yapmaktadır. Bunun avantajı da istediğiniz ürünü en kısa zamanda evinizde yer alması sağlanır. Ayrıca el ile yapılan bu şark köşeleri fiyat olarak pahalı olmaktadır. Kocaeli şark köşesi fiyatları ise gayet uygun olmakla beraber her kesime hitap etmiştir.  Odanızın bir bölümünde bu tür şark köşelerine yer vermek için şark köşesi fiyatları konusunda bütçenize uygun ve isteğiniz doğrultusunda yapılacak olan mobilya ve takımlar odanızda yer alabilir.

Kocaeli ili ve izmit konumu itibariyle bütün kültürlere yakın olduğu için kendi kültürü olan şark köşeleri giderek yaygınlığını arttığı için sizler içinde iyi bir seçim olacaktır. Bu seçimleri yaparken karşınızda kaliteli, uzun ömrü olan şark köşeleri ve geniş ürün yelpazesini karşınızda bulacaksınız.Kocaeli ilimiz için Şark köşesi ve sedir satışı yaptığımız ilçeler aşağıdaki gibidir:Başiskele · Çayırova · Darıca · Derince · Dilovası · Gebze · Gölcük · İzmit · Kandıra · Karamürsel · Kartepe · KörfezTrabzon Şark KöşesiTarihte Karadeniz konumu itibariyle tam bir ticari ve kültürel merkez haline gelmiştir.  Hemen hemen bütün kavimlerin uğrak yeri olmuştur. Bunların başında da Trabzon gelmektedir. Trabzon şehri geçmişe ait eserler ve geniş kültürel değerleri barındırmaktadır. Bu kültürel değerlerden birinden bahsedecek olursak o da geçmişten süre gelen şark köşeleridir.

İnsanlar tarihin bütün dönemlerinde yaşantılarının ve yaşadıkları ortamın güzel olmasını istemişler ve devam ettirmişlerdir. Trabzon kültüründe de eskiye olan bağlılık son derece önem arz etmiştir. Trabzon şehri metropol şehirlerine göre biraz daha küçük olması sebebiyle gökdelenler yerine çok katlı olmayan binalar tercih edilmiştir. Bu durum evlerde Trabzon şark köşesi modellerine yer verilmiştir. Trabzon şark köşesi modellerinde yer alan başlıca özellikler ise; fazla yer kaplamaması, kullanışlı olması, kullanılan malzemelerin kolay bulunabilir olması başta gelmektedir. Modeller takım halinde kullanılması durumunda daha çok kişiyi bir arada oturmasını sağlamıştır. Şark köşesi takımları genel itibariyle tek ve bir bütün halinde hazırlanmış olup yöreye uygun kumaş desenleriyle Karadeniz insanını anlatmaktadır. Trabzon şark köşesi takımları isteğe bağlı olarak hazırlanmaktadır. Her insanın zevki farklı olduğundan görücüye sunulan takımlarda çeşitlilik oldukça fazla olmuştur. Kullanılan malzemelerin temini çok rahat olduğu için bunu da fiyatlarda görmek mümkündür. Trabzon şark köşesi fiyatları her ailenin bütçesine uygun şekilde hazırlanmıştır. Ortalama fiyat olarak 300 TL den başlayan Trabzon şark köşesi fiyatları şekle, istenilen ağaç malzemesine göre değişmektedir.Şark köşesi takımları Anadolu’nun sıcaklığını, geçmiş duyulan hasreti gözler önüne sermektedir. Trabzon evlerinin bir parçası haline gelmiş olan şark köşeleri günümüz insanında tercih etmesi gereken en önemli mobilya takımları olmaktadır. Şık tasarımlarıyla evinize canlı bir hava katar ve evinize girdiğinizde sizleri Trabzon esintisi karşılaması kadar güzel bir şey olamaz. Mobilya almadan önce sizlerde bu durumu değerlendirmelisiniz.Şanlıurfa Şark Köşesi Takımlarıİnsanlık tarihinde önemli, özel, tarihi bakımından tartışılmayacak şehirler vardır. Bu şehirler geçmişten günümüze medeniyet ve kültürün oluşmasında önemli yer edinmiş şehirler bulunmaktadır. Şanlıurfa’da bu şehirlerden biridir. Sedir ve Minder modelleri için Ana menüyü kullanarak bütün takımları görebilirsiniz.

urfa şark köşesi modelleri

Zengin Anadolu kültürü ve Mezopotamya kültürü arasında kalmış her iki kültürün de geçiş noktası olmuştur. Bu nedenle zengin bir kültür birikimine sahiptir. Bu kültürler sayamayacağımız kadar çoktur. Bunlardan birinden bahsedecek olursak o da Şanlıurfa şark köşesi modelleridir.Firmamız tarafından üretilip Türkiye’nin bütün illerine satışı devam eden minder modellerimiz dokuma kumaştan yapılmaktadır. Yıkanabilir özelliğe sahip bu modeller salon, oturma odası, misafir odası ve şark odası gibi mekanlara uygundur. Kafe ve nargile evi, çay ocağı gibi mekanlarda da değerlendirilen bu modeller fermuarlı olarak üretilmektedir.Geçmişten kopmayan hala kullanımda olan bu şark köşeleri ev ve iş yerlerinde birbirinden ilginç süslemeleriyle yerlerini almaya devam etmektedir. Urfa şark köşesi modelleri ve fiyatları genel itibariyle modellere göre belirleniyor ve yöresel etnik desenli yere serilmiş minderlerden oluşmaktadır. Bu minderlere eklenen yastıklarla bir takım halini almıştır. Bu takımlar Şanlıurfa şark köşesi takımları o yörede genellikle evlerde yer almış harika görünümlü dekorlarla kullanılmaktadır. Kültürümüzün bir parçası olan sedirleri firmamız üreterek Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihtaç etmektedir. Sedilerimiz gürgen ve kayın ağacından olup yıllarca kullanıma uygundur.Şanlıurfa şark köşesi takımları U şeklinde ya da L şeklinde olup insanların oturacağı kısım olan minderler el dokumasıdır. Renk olarak kırmızı, koyu yeşil, krem renkleri ağırlıklıdır. Minderlerin etrafı yastıklarla desteklenmiş ve görünüm itibariyle günümüzün modern takımları gibi modern bir görünüme sahip olmuştur. Evdeki dekor itibariyle U şeklinde olan takımların orta kısmına şark köşesine uygun seçilmiş halılar, halının üzerinde de şık bir masayla desteklenmiş insanların göz zevkine uygun olarak dizaynı sağlanmıştır. Her eşyanın bir değeri olduğu kadar bu Şanlıurfa şark köşelerinin de her isteğe göre değişen fiyatlar belirlenmiştir. Şanlıurfa şark köşesi fiyatları odanızın duvar genişliğine göre değişmektedir. Şanlıurfa şark köşesi fiyatlarına tercihe göre kullanılan kumaş, kereste, işçilik eklendiğinde fiyatta farklılıklar görülmektedir.

urfa sedirleri

Urfa Sedir ModelleriBir şehir ne olursa olsun geçmişe ait örf, adet geleneklerini sürdürmeli ve gelecek nesillere aktarmalıdır. Bu geleneği Türkiye’de en çok ayakta tutan ve devamını sağlayan Türkiye’nin doğu şehirleridir. Şanlıurfa’ya gidemeyebilirsiniz fakat evinizin veya iş yerinizin bir bölümünde bu şark köşelerini kullanarak Şanlıurfa’ya ait esintilerle karşılaşırsınız.Şark köşesi satışı yaptığımız Urfa ilimizin ilçeleri şu şekildedir:Merkez İlçelerEyyübiye
Haliliye
Karaköprü
Diğer İlçelerAkçakale
Birecik
Bozova
Ceylanpınar
Halfeti
Harran
Hilvan
Siverek
Suruç
Viranşehir

%40 İNDİRİM KAMPANYASI

Şark köşesi minder takımı fiyatları

Sadece 1200 TL (Güncel Fiyat Alınız)

Kampanya Detayları: (Lütfen detaylıca okuyunuz)

 • Fiyat sadece bu ürün için geçerlidir. Diğer modellerin fiyatları aşağıda fiyat listesinde yayınlanmıştır.
 • Kargo hariç fiyattır.
 • Minder ölçüleri 60*180 cm
 • Sırt yastığı ölçüsü 2 adet 40*90 cm
 • Minder kalınlıkları 10 cm’dir.
 • Kumaş yıkanabilir dokuma özelliğindedir.
 • Sünger 22 DNS kalitesindedir.

INSTAGRAM

Şark Köşesi Minder Modelleri (79 Yorum)

 1. Ben sizinle iletisine nasıl geçebilirim almak istiyom hepsi çok güzeller fiyat almak isterim

 2. Yurt dışından sipariş verdim. Her ne kadar tereddüt etmiş olsam da, ürünler tam istediğim geldi. Çok çok teşekkürler. Ürünler oldukça kaliteli.