x

Bu sayfamızda firmamız tarafından tamamlanmış şark odası dekorasyon örnekleri bulunuyor. Modern ve klasik şark köşesi örneklerinden karışık olarak yayınlamış olduğumuz bu tasarım örneklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Benzer ürünlerden üzerinden renk ve kumaş değişimi yaparak sipariş verebilirsiniz. Sedir ve minderlerin ölçüleri her ne kadar standart olsa da, özel ölçü çalışmalarımız da bulunuyor. Üst menüde bulunan sedir, minder ve kumaş modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Modern şark odası örnekleri ve klasik ahşap sedir modellerinden oluşan bir koleksiyon hazırladık. Teslim etmiş olduğumuz bu projeleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. İşte size firmamız tarafından yapılmış olan onlarca minder ve şark köşesi dekorasyonları.

Şark köşesi minderlerinin önemi çok büyüktür. Türk kültürünün en önemli taraflarından biri olan Şark Köşesinin en önemli malzemesi de şark köşesi minderleridir. Bu şark köşesi minderleri belirli bir kalitede olmalı ve konforu sağlamalıdır. Ortamın güzelliğine uyacak şekilde dizayn edilen şark köşesi minderleri ortama pozitif enerji yayar. Keza kötü şark köşesi minderleri ortamı gergin tutacak ve negatif enerji sağlanmasına neden olacaktır. Şark köşesi minderleri önemli gereçler olarak sitemizde uygun fiyat aralıkları ile satılmakta ve şark köşesi minderleri almak isteyen kişilere özel indirimlerle şark odası yapılmaktadır. Şark köşesine sahip olmak için, şark odası yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda şark köşesi minderleri bizler tarafından özenle üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz hacim ve boyda, istediğiniz renkte üretime sunulan şark köşesi minderleri, şark köşelerinizin vazgeçilmezi olacak. Hemen şimdi alabilir veya bizimle bu konuyu daha detaylı bir şekilde görüşmek için arayabilir, mail atabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Şark köşesi minderleri hakkında geniş bilgi vermek gerektiğinde, rahatlığı ve içindeki kullanılan malzemelerin sağlığa uygun şartlarda olması başta gelmektedir. Sağlıksız yapım ve rahatsız minderler yüzünden bir çok hastalığa maruz kalabilirsiniz. Bunun başında bel rahatsızlıkları gelmektedir. Şark köşesi minderlerini bu konuda çok küçümseyen insanlar şuan da tedavi görmekle beraber, ucuz etin yahnisinin yavan olduğunu bir kez daha görmüşlerdir. Şark köşesi minderlerinin önemini kavrayabilmek için referanslarımıza bakabilir ve gerektiğinde bizim hizmetimizi kullanmış insanlara sorabilirsiniz. Çünkü ortamınız ve keyfiniz için bilhassa sağlığınız için çok önemli olan bu konuyu es geçmeyin. Şark köşesi minderleri konusunda bizim gibi uzman bir ekibe sormadan hiçbir yerden satın almayın. Ticari kaygısı olması nedeniyle çoğu yerde kalitesiz ve sağlıksız malzemelerle üretilen şark köşesi minderleri ucuza satılmaktadır. Oyuna gelmeyin. Ucuz etin yahnisi yavan olacaktır.

Şark odası yapmak isteyen ziyaretçilerimizin konuyla ilgili fazla bilgi sahibi olmamaları normal. Çünkü pek yaygın olmayan bir dekorasyon çeşididir. O sebeple bu sayfamızda ziyaretçilerimiz için ücretsiz bilgi paylaşımı yapacağız. Bilgi almak isteyen ziyaretçilerin Şark Dekorasyon müşterisi olma zorunluluğu yoktur.  Sayfamızı ziyaret eden bütün ziyaretçilere bu hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey alt kısımdaki panele sorunuzu yazmak olacak.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ PANELE SORMAK İSTEDİĞİNİZ KONUYU YAZARAK BİZE GÖNDERİN

Şark odası yapılışı
Şark köşesi örneği

Hangi konuda bilgi olabilirsiniz?

Sedirler hakkında bilgi almanız mümkün. Sedir renk ve modelleri hakkında kafanıza takılan soruları yazabilirsiniz. Sedir ölçüleri hakkında bilgi almanız mümkün. Bununla beraber ağaç seçenekleri ve kalite konusunda da yardımcı olabiliriz.

Kumaş seçenekleri konusunda yazabilirsiniz. Size kombine kumaş seçenekleri konusunda yardımcı olabiliriz. Kumaş kalitesi ve renklerle ilgili her türlü soru sorabilirsiniz. Bunların dışında genel şark köşesi ve şark odası dekorasyonu ile ilgili olarak, dekoratif malzemeler ve aksesuarlar konusunda, yerleşim ve tasarım açısından yardımcı olabiliriz. Tabii bunlar için odanızın yaklaşık ölçülerini bize yazmanız gerekmektedir. Bununla birlikte elinizde neler var? Sedir, minder, kilim, halı, sehpa, masa, sandalye, bakır ürünler… Şark köşesi malzemeleri olarak elinizde ne var yada ne eksik bu sayfa yardımı ile öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey merak ettiğiniz konuları yazmak.

 

Şark köşesi örnekleri (12 Yorum)

 1. Merhaba, salonumda bulunan cumbalı bölüm için camönü minder ya da sedir tasarımınız olabilir mi?
  Ne kadara mal olur takriben?
  Mini Oturma odam için en küçük ebatlı L şeklinde şark minder veya ahşap sedir takımınız için takribi fiyat bilgisi rica etsem bir de

  • Kübra hanım istediğiniz ebatlarda ve renklerde minder yapabiliriz. Bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz.

 2. Merhabalar,

  Yurtdisina, Finlandiya’ya sedir kargonuz bulunmakta midir?
  Sedir fiyatlariniz ve kargo ucretleriniz nasildir? 1 tane 3lü koltuk, 2 tane 2lï koltuk boylarinda sedirler almak istiyoruz oturma odamiza.

  Özellikle sark kösesi örenklerinizden:

  bu sediri begendik: https://www.sarkdekorasyon.com/sark-kosesi-ornekleri/otantik-oda-dekorasyonu/

  kumas olarak da mavimsi veya turkuaz renkleri uygun olabilir: https://www.sarkdekorasyon.com/sark-kosesi-kumas-modelleri/kervan-363/

  Selamlar
  Ayhan Türkmen

  • Ayhan bey Finlandiya’ya gönderebiliriz. Daha detaylı görüşmek için bize whatsap yada mail üzerinden dönüş sağlar mısınız?

 3. İyi günler
  Benim henüz inşaat aşamasında olan evimin terası için sedir modelleri hakkında çeşit ve modeller hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum.

 4. Selamlar. 34 63 veya 64 sıradaki ürünlerinizle ilgileniyorum. Tek duvar yaklaşık 3 metre boyunda bir minder setine ihtiyacımız var. Birinci sorumuz kaymaması için ne yapılıyor çünkü en sıkıntı veren tarafı bu. Kullanacağımız yer laminant. Zemine halı döşesek daha mı iiyi olur. Ayrıca destek minderi de olacak kol dayama için. Ortalama fiyat nasıl olur onu da duymak isteriz. Ankara’da şubeniz varsa yerinde görmek isteriz. İyi çalışmalar…

 5. Merhabalar ben afyonun sandikli ilcesindeyim daireme koltuk yaptırmak istiyorum. Ornek bir fotoğraf göndersek yapabilirmisiniz

 6. Merhaba lar sağ ve sol köşe 350 orta 380 genişlik oturanlar 65cm yaşlanma 40 cm divan model inden fiyat alabilirmiyim

 7. Ürünleriniz şık ve güzel bir gürünüm içinde umarım benim en yakın zamanda istediğim gibi bir ürüne sahip olma dileğiyle hayırlı işler dilerim

 8. Terasımı şark odası olarak düzenlemek istiyorum. Eve gelip terası görüp bana bir düzenleme yapabilme olasılığınız var mı? Manisa’da oturuyorum.