x

Bank minderleri çeşitli kalınlıklarda ve ebatlarda, ahşap banklar için üretilen bir minder modelidir. Genel olarak köşe kısımlarında bağcılar olur. Bu bağcıklı minderler sayesinde minder bankın üzerinde sabit durur.

Evinizde harcadığınız vakitlerin bir kısmı ya mutfakta yada teras ve balkon gibi alanlarda geçmektedir. O sebeple balkon yada mutfak gibi mekanların daha şık bir tasarımın yanında rahat olmasını istersiniz. Bu tür daha hem siz hem de misafirleriniz kendinizi daha iyi daha rahat hissedersiniz. Şark köşesi, palet, bank, sedir ve bank minderleri tam da bu çizgide bir dekor şeklidir.

Anadolu’nun dekorasyon kültürünü yansıtan ahşap ürünler mutfak ve teras için güzel bir tasarımdır. Gösterişli ve motifli kumaşlar, ahşap ve naturel sedirler, kol dayama yastıkları ve renkli kırlent modelleri ile çok sıcak ve rahat bir mekana sahip olabilirsiniz.

Geleneksel olarak bir tasarım kültürü haline gelen şark köşesi ve sedir minderleri İstanbul ve Avrupa kentlerinde de çok fazla ilgi görmeye başladı. Son yıllarda özellikle Avrupa şehirlerinden gelen talepler artış göstermektedir. Çünkü artık şark köşesi bir geleneksel dekor anlayışı olarak bir tarz oluşturmuştur. İddialı görüntüsü ile otantik mekanlar oluşturan sedir modelleri geçmişten bu günümüze vazgeçilmez bir mobilya çeşidi haline geldi.

Kabartmalı bank motifleri ile Osmanlı desenli sedir minderi tercih ederek evinizde farklı bir salon oluşturmanız mümkün. Bank minderleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamızı aramanızı rica ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcilerimize bank için minder ölçüsü vermeniz olacak. Bununla beraber şark köşesi minderleri bölümüne göz atarak arkalıklı bank minderleri hakkında farklı modelleri görebilirsiniz.

ÖRNEK MİNDER MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Minder modelleri için tıklayın

INSTAGRAM

Benzer Konular