x

Osmanlı kültürü ile o zamandan bu zamana kadar yayılan sedir kelimesi her gün popülerliğini korumaktadır. Sedir: bütün insanların kullanmış olduğu şark odasının en vazgeçilmez eşyaları arasında liderliğini korumaktadır. Bulunduğumuz atmosfer içerisinde bambaşka bir renk ve güzellik katan ve birbirinden farklı tatlı şirin renkleri bulunan divan sedir çeşitlerini denemek gerekir. Evinizin içerisinde kullanılan birçok mobilya ve eşyalardan daha güzel ve rahat konforlu bir yaşam için idealdir.

DİVAN

Bu sedir modelleri sayesinde insanlar evini kolay bir şekilde hesaplı yoldan dizayn edebilirler. Koltuk fiyatları almış başını gidiyor. Ama sizlere bu sektörde yardımcı olacak Şark Dekorasyon tamamen üretimi kendisine ait olup, hem hesaplı hem de kaliteli iş çıkarmaktadır. Evinizi süsleyeceğiniz ahşap şark köşesi ve sedirlerin üretimi tamamen 1. kalite olup, iskeletlerinde kullanılan ağaç cinsi gürgen ve kayın cinsindendir.

ENDÜLÜS

İstanbul’da bulunan firmamız şehrin bütün ilçelerine sevkiyat yapmaktadır. Dilerseniz firmamıza gelerek farklı kumaş kombinasyonlarını da görebilirsiniz. İstanbul dışından sayfamızı ziyaret eden müşterilerimiz de sipariş verebilir. Türkiye’nin bütün illerine satışımız devam ediyor.

KERVAN 02

Avrupa yada diğer kıtalardan, dış ülkelerden sedir yada minder siparişi verebilirsiniz.

HİCAZ

Sipariş vermeden önce şu üç kısmı detaylıca incelemenizi tavsiye ederiz:

1. Sedir yada minder modelleri

2. Örnek çalışmalar

3. Kumaş modelleri

BEYAZIT

Sedir Kanepe Modelleri

Klasik Kanepe Modelleri

Sizlere bu anlam da hizmet vermekte olan firmamız Türkiye’nin bütün güzel illerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken iletişim adresinden bizlere ulaşarak Sedir modelleri ve sedir fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GELİBOLU

Bu hizmet karşılığında 1. hedefimiz siz değerli müşterilerimiz için memnuniyet garantisini vermekteyiz. Bizim firmamız ile iletişimde olan ve alışveriş yapan bütün müşterilerimiz bizim için birer referans teşkil etmektedir. Bu sebeple sizlerin her zaman önceliğiniz söz konusudur.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda Şark Dekorasyon ailesi olarak yaptığımız işin ciddiyetini korumaktayız. Evinizi mükemmel dizayn etmek istiyorsanız hemen bize ulaşın, bu konuda size profesyonel uzman kadromuzla harika kaliteli işçilik kullanılarak gerçek bir hizmet verelim.

Şark kösesi tarihi olarak çok eskiye dayanmaktadır. Eski toplumlarda çadırlarda yere kilim, halı, hayvan postları seriliyormuş. Bu serilen eşyaların rahat vermediği anlaşılınca içlerine yun türü malzeme konulup Osmanlı da kullanılmıştır. Göçebe yaşam bu malzemenin kullanımı ile rahatlık sağlanmıştır. Göçebe yaşam sayesinde hem üretimi hem de kullanımı hem de imalatı artmıştır.

Eskiden şark köşesi fiyatları olmadığı için takas yolu ile yapılırken günümüzde de çok şık şark köşe modelleri ve uygun fiyatları da vardır. Her yörede her ilde bu üründen bulunmaktadır. Bulunmayan illere de nakliyat yapılmaktadır. En meşhur ilde Gazi Antep tir. Bu ilimizin dışında Ankara, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Kayseri da bu ürünün kolaylıkla bulunduğu illerdir. Artık sadece ikili olarak değil takım olarak satılanları ve imalat edilenleri dahi bulunmakta ve bunlara şark köşe takımı denilmektedir.

Şark köşe takımı veya şark köşesi yünlü yünsüz, kırmızı, bordo, mavi, desenli, tekli, ikili veya daha fazla minderli şark köşe modelleri bulunmaktadır ve çok uygun şark köşesi fiyatları ile imalatı yapılmaktadır ve ev olsun ya da istediğiniz mekâna nakliyatı yapılıp kurulumu ile o alanlara tarihi bir hava katabilir.

Şark köşesi fiyatları iki kısma ayrılıyor:

  1. Şark köşesi minder fiyatları: Minder fiyatları daha çok 250 TL’den başlamaktadır. Bir minder ve bir yastık takımı için bu fiyat geçerlidir. Fiyatlar ürüne ve kalınlığına göre artış gösterebiliyor.
  2. Şark köşesi sedir fiyatları: Sedir fiyatları daha çok metre bazı satılıyor. Sedirlerin metresi 800 TL’den başlayıp 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Şark köşesi imalatı İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kayseri gibi birçok büyük şehirde bulunabiliyor. Fakat kalite ve bol seçeneklerin olduğu Şark Dekorasyon kadar geniş çapta çalıştıkları söylenemez.

Sedir Divan Modelleri
Son olarak şu üç bölümü incelemeden karar vermeyin:

1. Sedir ve Minder modelleri
2. Örnek çalışmalar
3. Kumaş modelleri

Sedir Kanepe

INSTAGRAM