x

                İnsanların tercihleri o kadar farklı yönlerde ve istekle olur ki aklımıza gelmeyen şirketimizi düşünmediğimiz modeller müşterilerimizin fikir vermesiyle ortaya çıkar. Herkesin deyimiyle tercih ve renkler asla tartışılmayan iki konudur. Sedir modellerinden modern sedir modelleri de bu konuya örnektir.

Ürünlerimizin tamamını görmek için SEDİR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

modern şark köşesi

Her kesime hitap eden mobilya üretimi oldukça zaman alan bir uğraştır. Eski köy evlerine daha önceden kanepe, koltuk kullanmak yerine sedir kullanılırdı. Günümüzde de birçok insan köy yaşamına olan merakı ya da alışıla gelmiş köy yaşamından dolayı o havayı tekrar yaşayabilmek için evlerini köy evlerindeki gibi döşemeyi tercih ederler. İnsanların tercihleri genelde az ve öz eşyalar alınarak sade bir yaşam sürdürmektir. Eskiye dönüş aldığımız tepkiler doğrultusunda son dönemde oldukça fazladır. Her ne kadar sedir takım yerine L koltuk takımları çıkarıldıysa da sedirin vermiş olduğu rahatlık ve doğallığın yerini alamaz. Osmanlı aşığı olan ve evin her köşesi Osmanlıyı anımsatan eşyalar tercih eden zevklerde söz konusudur. Osmanlı sedir takımları da modern sedir sınıfında yer aldığından bu istekleri karşılamaktadır. Asırlık tecrübemizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için çaba sarf ediyoruz. İstanbul’da bu işi en iyi şekilde kalifiyeli elemanlarımızla gerçekleştirmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Her zevke hitap eden her şekle giren modellerimizle Türkiye’nin her yerine mal sevkiyatı yapmaktayız. Sedir fiyatlarımız genelde metrekareye, modele, kullanılan kumaşa göre değişmektedir. Söz konusu Osmanlı modelleri biraz uğraş istese de diğer modelleri gibi Osmanlı sedir fiyatları son derece uygundur.

Modern Sedir Takımları

Eğer ki Osmanlı aşığıysanız eviniz modern sedir modeli için uygunsa Osmanlıyı anımsamak ve yaşamak istiyorsanız Türkiye’nin her yerine sorunsuz mal teslimatının yapılması koşuluyla arzu ettiğiniz şekilde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Karar vermeden önce şirketimizi ziyaret ederek bizlerin fikrini ve sizlerin tercihlerini bize iletebilirseniz karşılıklı fikir alışverişi doğrultusunda sizlere hizmet verebiliriz. Her türlü konu için bizlerle irtibata ve uygun fiyat olanaklarımızı kaçırmamanızı isteriz. Sedir ve şark köşesi imalatı yapan firmamız Türkiye’nin bütün bölgelerine ürün satışı yapmaktadır.

Sedir fiyatları
Sedir fiyatları model, kumaş, ölçü ve nakliye gibi etkenlerle değişim gösterebiliyor. Genel olarak KDV hariç fiyat verecek olursak metresi 500 TL’den başlayarak 1200 TL ye kadar çıkabiliyor. Lütfen ürün siparişinden önce fiyat bilgisi alınız. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak için facebook sayfamızı takip edin.
Modern sedir
Değişik oturma grupları ve farklı sedir modelleri arayanlar için örnek bir çalışma modelimiz. Sitemizde bulunan sedir ve kumaşların bazen satışı devam etmiyor olabilir. Bu sebeple sipariş vermeden önce kumaş hakkında güncel satış olup olmadığını teyit ediniz.

Modern Sedir Fiyatları

Sedir fiyatları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz iletişim kısmından bize ulaşarak, ölçü, kumaş ve nakliye gibi bilgiler vererek fiyat alabilir. Sedirlerin metresi 500 TL den başlayıp 1200 TL ye kadar çıkıyor. Model ve yukarıdaki etkenlerle beraber değişiklik gösteriyor. Bazen firmamız indirimli kampanya modeller sunarak farklı fiyat alternatifleri de yayınlıyor. Bizi takip edin..

 

 

 

INSTAGRAM