x

En güzel ev dekorasyonu ve şık bir tasaarım ile yaşadığınız mekana daha farklı ve daha güzel bir görüntü katmayı hiç düşündünüz mü? Evinizin tasarımını önemseyenlerdenseniz ve banel hale gelmiş koltuk takımlarından sıkılmış iseniz sizi şark köşesi mobilyaları ile tanıştıralım. Öncelikle sitemizin sedir modelleri ve şark köşesi minderleri bölümlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde biraz fikir edindikten sonra kafanızda talep edeceğiniz tasarım daha net olacaktır. Sitemizde bulunan şark köşesi mobilyaları ile evinizin farklı tasarımını kurgulayın. Şark odası tasarımına ait her türlü malzeme, aksesuar, minder modelleri, sedir takımları ve bakır hediyelik eşya gibi her türlü ürünü bu sitede bulabileceksiniz. Şark Dekorasyon ile tasarlanmış bir oda, henüz kapıdan içeri girer girmez sıcak ortamı ile kişiyi büyülüyor.


Şark köşesi mobilyaları için ister yerde döşek tarzında minder modelleri siparişi verin, isterseniz yerden yüksek koltuk gibi modeller seçebilirsiniz. Şark köşelerinin en büyük özelliği de diğer modeller gibi modası geçme ve eskime gibi bir sorunu yok. Alacağınız sedir yada şark köşesi minderleri senelerce tarzını koruyacak ve mekanınıza gelen misafirler için en sıcak ortamı sunacak.


Siz de evinizinde, iş yerinizde, köy evi yada yazlığınızda yenilik yapmak ve farklı tasarımlarla odanıza hareketlilik katmak istiyorsanız, Şark Dekorasyon web sitemizdeki bir birinden güzel ürünleri inceleyebilir ve bir telefon yardımı ile sipariş verebilirsiniz. Ürünler her nerede olursanız olun kapınıza teslim edilir.

Şark köşesi mobilyaları İstanbul’da üreten firmamız, Türkiye’nin bir çok iline ürün satışı yapmakta ve yurt dışı satışları ile hizmetine devam etmektedir. Şark Dekorasyon, üretici bir firma olduğundan evinizdeki oturna grupları, modern şark köşesi mobilyaları, koltuk ve kanepeler içinde çözümler, tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Bir çok müşterinin merak ettiği bir konu hakkında bilgi vererek yazımızı sonlandıralım. Şark köşesi mobilyaları fiyatları hakkında bizimle iletişime geçen müşterilerimiz, beğenmiş olduğu ürünü seçerek alt kısımda bulunan panelden bize sorularını yöneltebilir.

Şark köşesi kavram olarak açıklamak gerekirse; evlerin bir odasında veya köşesinde, lokallerde, kafelerde, tarihi mekânlarda ve en çokta güney doğu bölgemizde kullanılan yer minderi, sırt minderi ve yanlarında da kol koymaya veya yaslanmaya yarayan yastık minderleri bulunan çok eski zamanlardan beri var olan rahat ve görünüşü çok hoş bir atmosfer sağlayan tek tek olup ta şark köşe takımı olarak ta kullanılabilir diyebiliriz. Çok değişik şark köşe modelleri bulunmaktadır. Çok pahalı denilmektedir hayır çok uygun şark köşe fiyatları ile satılabilenleri de vardır.

Neler üretiyoruz?

  • Şark köşesi minderleri imalatı
  • Şark köşesi sedirleri imalatı
  • Şark köşesi yastık ve kırlent
  • Kilim
  • Kol dayama küp yastık
  • Heybe
  • Duvar raf ve diğer aksesuarlar

şark köşesi takımları

INSTAGRAM

Şark köşesi mobilyaları (6 Yorum)

    • İsviçre’de bulunan 2 restourant için sedir gönderdik. Siz sedir mi, minder mi lazım?

  1. slm yukardaki köşe takımını beğendim çammı gürğenmi ölçüleri nedir, ben antalya merkezde ikamet ediyorum bana kaç liraya malolur,