x

Bir şark köşesi ve sedir takımı almak istiyorsunuz. Bu sediri neden bir marka güvencesi ile almayasınız? İşte Şark Dekorasyon bir telefon kadar size yakın..

Her şehrin kendine özgü yaşayış biçimleri, adetleri, kültürel varlıkları ve zenginlikleri söz konusudur. Bu tür değerler o şehri diğer şehirlerden ayıran özelliklerdendir. Gerek sosyal yapısı gerekse kültüler yapısı her şehirden farklılık gösterir geçmişten gelen bu tür değerler günümüze kadar taşınmaktadır.

Anadolu yöresinin kültürel ve sosyal değerlerini günümüze kadar taşıyan şehri Edirne’dir. Her şehirde olduğu gibi Kayseri’de de geçmişi yaşamamıza ve hatırlamamıza sebep olan kalıntılar vardır. Bu kalıntılar yaşantımızın içerisinde halen devam etmektedir. Bunlardan biriside geçmişin dokusunu yansıtan Kayseri şark köşesi modelleridir. Bu modeller estetik duruşu, tarih kokan yapısıyla insanları cezp eder. Şark köşesi modelleri her şehre göre de değişmektedir.

Kayseri Minder Modelleri

Kayseri minder modelleri

Kayseri şark köşesi modelleri genelde modern tarzda olmaktadır. Bu modeller parça parça olduğu kadar takım haline de dönüştürülebilir. Genelde bu takımların tercih edildiği yerler konak tarzı evlerdir. Bu tarz evler Kayseri şark köşesi takımlarını çok iyi yansıtır. Yapı olarak günümüzün koltuk takımlarından daha kullanışlı olması şark köşe takımlarına olan talebi arttırmaktır.

Kayseri şark köşesi takımları kültürel olarak günümüze kadar geldiği için dolayısıyla geçmişe ait olan kalıntıları da beraberinde getirmektedir. Oluşan talep doğrultusunda her bütçeye uygun şekilde bir fiyat ortalaması oluşturulur. Bu fiyat uygulaması her kesime hitap edecek şekilde özenle seçilir.

şark köşesi takımları 2017

Kayseri şark köşesi fiyatları yöreye uygun olduğundan fiyatları, kullanılan kumaş ve yapılan işçiliğe göre değişmesi göz ardı edilemez. Şark köşesi modelleri her kesime hitap ettiği için aynı modelin en düşük fiyatından en yüksek fiyatına kadar geniş yelpazeli Kayseri şark köşesi fiyatları isteğe göre biçimlendirilmiştir.

Kayseri Sedir Modelleri

Bu modelde göreceğiniz üzere sedir ve üzerine osmanlı motifli minderler kullanılmış. Ceviz renkli bu ahşap sedirin alt kısmında bulunan altın varak işlemeler ürünü daha ağır ve şık gösteriyor. Köşede bulunan ahşap kısım ise sedirle güzel bir bütünlük kazanmış.

Gerek rahatlığı gerekse sosyal ve kültürel değerlerin halen bitmemiş olması ve bu kültür içerisinde yetişip büyümüş insan topluluğuna için çok iyi bir fırsattır. Fırsattan kastımız halen bu geleneklerin devam ediyor olmasıdır.

Şark köşesi ve sedir satışı devam eden Kayseri ilimizin ilçeleri şu şekildedir:

► Akkışla‎

► Bünyan‎

► Develi‎

► Felahiye‎

► Hacılar‎

► Kocasinan‎

► Melikgazi

► Pınarbaşı, Kayseri‎

► Sarıoğlan‎
► Sarız‎

► Talas‎
► Tomarza‎

► Yahyalı‎
► Yeşilhisar‎

► Özvatan‎

► İncesu‎

INSTAGRAM

Kayseri şark köşesi (5 Yorum)

  1. Sedir minder yaptırmak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz. Katalog ve fiyat listesi gönderirseniz sevinirim.

  2. Slm.eskiden dokunmus 6 tane hali yastik ve 8 tane hali minderimiz var . Köy evine ufak bir sark kösesi yaptirmak istiyorum. Mümkünmü?