x

Şark odası yastıkları şık olduğu kadar aynı zamanda bir kültürü yansıtır. Genellikle halı ve kumaş kaplamalı ürünlerden yapılan,çeşitli motiflerden alınarak dokunan şark köşesi yastıkları siz değerli müşterilerimizin rahatlığı için tecrübeli ustalarımızca dizayn edilmektedir.

Şark köşesi yastıkları kullanıldığı malzeme açısından kimilerine göre rahatsız gelebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin istek ve düşüncelerini dikkatli bir şekilde dinleyerek siz değerli müşterilerimize farklı alternatifler sunar. Eskilerin çok fazla hoşuna gidecek ve yeni neslinde bir hayli ilgisini çekeceğini düşündüğümüz birbirinden güzel yastık desenlerimiz şark odasında yerlerini almaktadır.

Bir Osmanlı klasiği olan şark odalarımızı, sakin ve huzurlu bir sohbet ortamına sahip olabilmeniz için siz değerli müşterilerimize hazırlayıp, Anadolu’yu bizlere yurt yapanlarla birlikte oturup, onları mekânımızda misafir ederek, dünümüzün ve günümüzün motifleri ile birleştirerek sizleri dinlendirmek istedik.Tüm bunları hazırlarken de şark odası minder ve yastıklarıyla birlikte rahat ve konforla oturacağınız odanıza ve göz zevkinize uygun güzel bir dekor sunuyoruz.

Her insanın hayalindeki eski günleri aratmayacak şekilde tasarlanan şark odası minderimiz ve yastıklarımız ayrıca yerde yemek yeme imkânı sunan mükemmel dinlendirici ve ferah bir mekânda huzur ve keyfi bir arada yaşayacaksınız. Şark keyfini evinde yaşamak isteyen insanlar için de çeşitli şark odası modelleri bulunmaktadır.Nostaljik bir görüntü ve kusursuz tasarımlar bu modellerde sizleri bekliyor. Şark odası takımları el oymalı şark odası takımları, ahşap görünümünde olan şark odaları, Osmanlı usulü şark odaları gibi çok çeşitli tasarımlarda müşterilere sunulmaktadır.

Kardelen 10 Modeli tamamen el işçiliği ile yapılan üst düze kaliteli bir üründür. Sırt yastıkları duvar olmadan mekanın orta kısımlarında kullanıma uygundur. Dilediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Detaylar için bizimle irtibata geçiniz.

Yeni Şark Köşesi Modelleri

 

Şark köşesi yastık modelleri

İmalatını İstanbul’da yaptığımız ve Türkiye’nin birçok yerine tedarik ettiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak kendimizi geliştirerek ürünlerimizi sizlere sunarak sektördeki faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Dekoratif Minder Modelleri

INSTAGRAM