Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim)

SANDIKLI SEDİR MODELLERİ

Sandıklı sedir ve yataklı sedir modellerimizi görmek için sedir bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada bulunan bütün modellere yatak ve sandık ilavesi yapılabilir.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Eskiye duyulan özlem eskiye ait kalan değerler günümüz insanlarında oldukça fazladır. Dolayısıyla ihtiyaçlarda bu doğrultuda devam etmektedir. Bu ihtiyaçlar genellikle mobilya seçimlerinde karşılaşılmaktadır. Daha önceden kullanılan sedir modellerinden yataklı sedir modelleri de en çok tercih edilen gruplardandır.
yataklı şark köşesi

Yataklı sedir modelleri kullanış açısından aslında çift yönlüdür. Oturulduğu gibi aynı zamanda yatarakda kullanım sağlanabilmektedir. Genellikle insanların tercih etmesinin sebebide bu yöndedir. Yatak şeklini alması evde kullanılan malzemelerin muhafaza edilmesi için genelde bu modeli önermekteyiz. Kalabalık ailelerin düşündüğü en önemli unsur; hem oturabileceğimiz hem de yatabilecek şekilde olması isterler. İstanbul’da yeni açılan mağazaları bu istekleri karşılayamadığından bizi tercih etmeleri de daha da kolay olmaktadır. Kararını vermiş müşteri genelde modellerle ilgili fikrini söylemesi yeterlidir. Uzman kadromuzla istenilen özellikte ve istenilen güzellikte müşteri ihtiyacını karşılamaktayız.

yataklı sedir modelleri

Yataklı sedir takımları artık bir ihtiyaç

Mobilyaya ait sadece bir resim göndermeleri bile bizim bu işi profesyonelce yapmamızı kanıtlamaktadır. Yataklı sedir modelleri çift kullanışlı olduğundan fiyat olarak ve iş gücü bakımından diğer sedir modellerine göre fiyatları biraz daha yüksektir. Fakat bu yükseklik sıradan bir mobilya takımına göre oldukça fark edilebilir niteliktedir. Sedir modelleri ahşap özellikli olduğu için sağlamlığı ve insan sağlığa olan faydası yönünden müşterilerin tercih etmesini sağlamaktadır. Müşterilerin istemiş olduğu yataklı sedir modellerinden hangisini tercih ederse etsin ve Türkiye’nin neresinde olursa olsun müşterinin isteğine bağlı olarak ürün sevkiyatı kapıya kadar yapılabilmektedir.

yataklı sedir

Yataklı Sedir Fiyatları

Öncelikle şunu belirtelim ki, sedirlerde kullandığımız yatak mekanizması piyasada bulunan 3. sınıf yatak malzeme değildir. Hem kullanış açısından ve hem de konfor bakımından 1. kalite latalı yatak mekanizması kullanmaktayız. Yataklı sedir fiyatları diğer modellere göre +750 TL farklıdır. Ve ürünlerimizin neredeyse tamamına yatak uygulaması yapmaktayız.

Eğer ki sedir modelleriyle ilgili herhangi bir fikriniz yok ise evinizi sizinle beraber ziyaret ederek evinize yakışan kullanışlı, görünümü güzel yataklı sedir modelleri seçerek ayrıca fiyat yönünden de bütçenize uygun ürünü size yapıp teslim ederek memnun etmek asıl amacımızdır. Karar vermeden önce mutlaka bizlerin fikrini almanızı isteriz. Sandıklı sedir, bazalı sedir ve Yataklı sedir takımları fiyatları ile ilgili bilgi almak için alt kısımda bulunan panelden istediğiniz sedirin ölçüsünü yazarak ve teslim edilecek semt hakkında bilgi vererek fiyat ve fikir alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Köy Sedir Modelleri (Kaliteli ve Rahat) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) için 10 cevap

 1. oya diyorki:

  vezir ve kervan 01 modellerinizin fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz.

 2. Hüseyin Murat AYDIN diyorki:

  Hep hayalini kurduğum bir şey vardı. Evimin bir köşesinde veya bir odasında günün yorgunluğunu atacağım. Ailem le hoş vakit geçirebileceğim bir şark köşesi araştırmaya başladım. Bunun içinde öncelikli olarak internet oldu ve ŞARK DEKORASYONLA tanışma tanışma fırsatını yaşadım. Bana her konuda o kadar yardımcı oldular ki
  bunları bur da yazmak imkansız.

 3. Kadir diyorki:

  210.310 L şeklinde kuaförde kullanılacak ahşap koruyucusu minder ve kumaş kalitesi en ucuz olan bir sedir fiyatı alabilirmiyim

 4. Meral diyorki:

  Balkon için yatak olabilen şık bir takım almak istiyorum. İkide koltuğu olan takım bana yardımcı olun lutfen

 5. TUNCAY ÖZARSLAN diyorki:

  250 cm uzunluğunda yataklı sedir (şark köşesi minderli) için fiyat alabilirmiyim? Bide K.Maraş için kargo fiyatı nedir acaba slm.lar

 6. Ayla akın diyorki:

  Merhaba ben Antalyada oturuyorum.Amerikan mutfağıma biri yataklı,diğeri oturmak için iki osmanlı tarzında sedir yaptırmak istiyorum.Bu konuda sizden yardım istiyorum.Hani diyorsunuz ya;bizi çağırın fikir alışverişi yapalım.Bana yardım ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

  • Şark Dekorasyon diyorki:

   Merhabalar. Sayfamıza hoşgeldiniz. İletişim kısmından bize telefon ile ulaşırsanız size daha iyi yardımcı oluruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir