x

Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek ile yeni modeller ve yeni trentler ile yine karşınızdayız.

palet-minderleri

Aşağıdaki linkte verilen palet sedirlerini de incelemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz 🙂

Palet Koltuk Takımı ve Fiyatları (En Şık ve Konforlu Paletler)

Bu yazımızda size şu üç başlık konusunda bilgi vereceğiz:

 1. Palet koltuk nasıl yapılır?
 2. Evde sedir yapımı
 3. Tahta sedir nasıl yapılır?

palet-ustu-minder
palet-sedir-nereden-alinir

Bu üç başlık da aslında “palet sedir nasıl yapılır?” sorusu ile özetlenebilir. Fakat müşterilerimiz her birini ayrı konu zannediyor olabilir.

palet-sedir-minder

Öncelikle şunu belirtelim ki, koltuk fiyatların yükselmesi, büyük şehirlerde ev kiralarının yükselmesi hayatı daha pahalı hale getirdi. Bu da tüketicileri en uygun maliyette sedir ve şark köşesi yapma noktasında fikir arayışlarına sürükledi. Palet şark köşesi fikri de buradan çıktı diyebiliriz. Tüketiciler istiyor ki hem ucuz fiyatlara sedir yada koltuk yapalım ve hem de görsel olarak güzel bir dekorasyon ortaya çıktın. Evet palet koltuk yada palet sedir dediğimiz şey tam buna göre. Pekiyi palet sedir nasıl yapılır?

palet-sedirleri

Yapmanız gereken şey çok basit. Bir çok market kapısının önüne kullanmadıkları fazlalık paletleri bırakmaktadır. Bunları dileyen izin alarak alabiliyor. Siz de bu şekilde palet bulabilirsiniz. Aldığınız paletleri boyamak yada o şekilde kullanmak tamamen tercih meselesidir. Gelelim palet minderlerine. Palet minderleri için Şark Dekorasyon ailesi size yardımcı olacaktır. Sitemizin sedir yada minder bölümünü tıklayarak oradan bir model beğenmeniz yeterli.
palet-sedir-takimi

Bundan sonra dikkat edeceğiniz şey ise şu. Minderlerin ölçüleri ne olacak? Tabii bunun için palet sedir ölçüleri hakkında bilginiz olması gerek. Paletlerin ölçüleri genelde 80×120’dir. Siz de buna göre minder siparişi verebilirsiniz. Biz genellikle 10 cm kalınlığında minder yapmaktayız.

palet-sedir

Palet sedir fiyatları ne kadar? Sedirler 1. kalite Auro palet 200 TL olup, 2. kalite ve 3. kalite paletler 150 TL’dir.  Özel gürgen ağaçtan palet siparişi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

palet-sedir-yapimi

 

Yani diyelim ki mindere 600 tl ödeme yaptınız. Öyleyse palet koltuk fiyatları da bu miktarda demektir.

palet-sedirler

Balkon için palet sedir minder takımı, teras için palet sedir minder takımı yada bahçe için palet sedir minder takımı var mı? gibi sorulara gelince. Genel olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında bu soruları yöneltiyorlar. Biz buradan şu konuya açıklık getirmiş olalım: Palet koltuk yada sedir takımları tamamen bir dekorasyon tarzıdır. Bu palet takımlarını isterseniz salonda, isterseniz çocuk odasında, isterseniz balkon, bahçe yada teras gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin dekorasyona bakış açınız ve ortamınızla ilgilidir.

palet-sark-kosesi

Palet şark köşesi konulu yazımızı burada sonlandırıyoruz. Umarız faydalı bir makale olmuştur.

palet-sedir-fiyatlari

 Palet Sedir Modelleri ve Fiyatları (18 Yorum)

 1. Merhaba. Bana iki paletin üst ğste olduğu bşrde sırt dayamasının olduğu modellerden L şeklinde lazım. L nin kenarlarında ikişer tane olacak. Yani toplamda 4 adet. Fiyat nedir

 2. Merhaba, 2 sedir koltuğumuz üzerine ahsen 3 ve palet üzerinde düz lacivert modellerinizden 50*175 h:50 olacak şekilde minder almak istiyoruz. Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim.

 3. 120 x 200 = 4 adet yatak = 2 katlı
  80 x 200 = 3 adet sedir = 2 katlı
  100 x 120 = 1 adet = masa olacak
  fiyat alabilirmiyim
  teşekkürler
  iyi çalışmalar
  kargo ile gönderiyormusunuz

 4. Merhabalar,
  Ben balkonuma palet sediri yapmayi dusunuyorum fakat yurt disindayim, Fransada. Siteden siparis yapsak Fransaya kargo gonderiyormusunuz ?

 5. Merhaba üç ayrı palet koltuk ve palet orta sehpa istiyorum. Minderler dahil. Fiyat verebilir misiniz?

 6. L şeklinde balkon için çift kat palet koltuk ve sehpa yaptırmak istiyorum. minderli ve mindersiz olarak maliyet bildirirseniz sevinirim.

 7. Merhaba, ben de palet sedir yaptırmak istiyorum. L şeklinde. Bu durumda sanırım 6 paletlik bir çalışma olacak. Fiyatı nedir acaba ? Minderli ve mindersiz ?

  • Paletleri siz mi tedarik edeceksiniz? Çift kat olursa 12 palete ihtiyaç duyabilirsiniz. Paletlerin standart ölçüsü 80*120cm şeklinde oluyor genelde. Buna göre hesap yapıp bize tekrar yazabilirsiniz.

  • Merhabalar.

   Hazır palet de kullanabiliriz. Özel palet de yapabiliriz. Minderler dahil mi soruyorsunuz?

   Teşekkürler.

 8. Merhaba ben şarköy deyim ve terasıma palet koltuk takımı istiyorum kargonuz var mı modelleriniz için size ulaşmak istiyorum telefon numaram 0533 024 85 88 ismim berivan benimle iletişime geçerseniz sevinirim