Sedir

Sedir, şark odasının vazgeçilmez eşyalarından biridir. Ülkemizin yani Anadolu kültürünün en bilindik eşyalarından olan sedir köşe koltuk değişik renk ve motifleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk modellerinden, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş kanepe gruplarından sıkıldıysanız eğer, sedir modelleri tam aradığınız dekorasyon eşyasıdır. Son yıllarda Avrupanın dekor kültürünü yansıtan, modern adı altında üretilen koltuk takımlarının da sıradanlaştığı herkes tarafından bilinmektedir. Birbirinden farkı olmayan kumaş desenleri ve aynı renklerin sadece farklı ebatlarda kesilmesinden ibaret olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Pekiyi bu koltuk modellerinin farkı nedir? Sadece fiyatı. Binlerce lira para vererek evinize kurduğunuz koltuk takımlarının, sedirlerden tek farklı sadece vereceğiniz daha yüksek bedeller olduğunu unutmayın. Ahşap sedir modelleri ve şark sedir çeşitleri için üretim, imalat ve toptan-perakende satış yerimiz İstanbul’dadır. Klasik Osmanlı usulü ve modern sedir koltuk modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Kaliteli, garantili sattığımız dekoratif otantik sedir modellerimizi incelemeye hazır mısınız?

Ahşap Sedir Modelleri

Sedir Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Ev yada ofisinize mobilya alacaklar için bazı tavsiyelerde bulunalım. Öncelikle alacağınız ürünün hakkında sadece fiyat araştırması yapmayın. En uygun nerede satılıyorsa onu almak yerine, mobilyalarda kullanılan hammadde hakkında az da olsa bir araştırma yapınız. Şimdi size kısa kısa bazı bilgileri örnek olarak verelim. Örneğin salona bir köşe takımı alacaksınız. İnternet üzerinde araştırma yapıyorsunuz. En uygun sedir takımını sipariş verdiniz. Evinize suntadan yapılmış basit bir mobilya geldi. Üzerinde kullanılan minderler oldukça rahatsız ve kalitesiz. Minderler seyyar değil, sedire sabitlenmiş, çakılmış şekilde. Uygun dahi almış olsanız bu alışverişin size karı mı var, zararı mı? Yada bir çam ağacından yapılmış ekonomik bir sedir düşünün. Dışında polyester bir halı ile döşenmiş sabit ve rahatsız bir minder tıkımı var. Kirlendiğinde yıkanmıyor yada değişmiyor. Şunu unutmayın ki, her şey internette göründüğü gibi güzel olmayabilir. Bu alışveriş sadece mobilya sektöründe değil tüm piyasalar için geçerlidir. Bu sebeple düşük fiyatlı olanı değil, kaliteli ve konforlu olanı tercih edin diyoruz.

Firmamız Nasıl Sedir Yapıyor?

Firmamız tarafından üretilen sedirler gürgen/kayın ağacındandır. Oturum ve sırt minderlerinin neredeyse tamamı seyyar olup, değişime, yıkanmaya uygun şekilde üretilir. Kullandığımız ahşap kısımlar birinci kalite olduğu gibi süngerde de 32 dns sert kaliteli sünger kullanmaktayız. Ot, saman gibi ürünler kullanmıyoruz. Kumaşlarımız ise pamuklu ve dokuma olup, yıkanmaya uygundur ve fermuarlıdır.

Şark Dekorasyon, kendi kültürümüzün dekorunu oluşturan bir tasarım firmasıdır. İstediğiniz boyda ve istediğiniz genişlikte, üreteceğimiz sedirler ile evinizde Anadolu’nun dekorunu oluşturuyoruz.

Evinize kuracağımız şark köşesi ve sedirlerde, kullanmış olduğumuz hammadde ve yarı mamullerin tamamı birinci kalitedir. Ürettiğimiz sedirlerin iskeletlerinde kullanılan ağaç cinsi gürgen ve kayın cinsidir. Minder modellerinde kullandığımız süngerlerin tamamı sert ve gri süngerdir. Minderlerin yüzeylerinde kullandığımız kumaş ve halıların kalitesi ise tamamen birinci sınıf olup, çıkartılabilir ve yıkanabilir niteliktedir. Şark Dekorasyon olarak bizler size sunduğumuz ürünlerin tamamında müşteri memnuniyeti ve kaliteyi yüksek tutmayı hedeflemekteyiz. Firmamızdan alacağınız sedirler garantili olup, evinize kadar teslim edilir.

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, Şark Dekorasyon size bir telefon kadar yakın. Sedir modelleri ve sedir fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize bir telefon yada mail ile ulaşmanız. Firmamızdan alacağınız bütün sedir modelleri için memnuniyet iddiasında bulunuyoruz. Şark Dekorasyon’dan alış veriş yapan her müşteri, Şark Dekorasyon için bir referanstır. Firmamız ile alışveriş yapan bütün müşterilimizi referans gösteriyoruz. Çünkü biz, işimizi ciddiye alıyoruz. Eğer siz de, evinizi ciddiye alıyorsanız ve modası geçmeyen bir odanız olmasını istiyorsanız firmamızı ziyaret edin..

Modern Sedir Modelleri

Sedir fiyatları

Sedir fiyatları model, kumaş, ölçü ve nakliye gibi etkenlerle değişim gösterebiliyor. Genel olarak KDV hariç fiyat verecek olursak metresi 500 TL’den başlayarak 1200 TL ye kadar çıkabiliyor. Lütfen ürün siparişinden önce fiyat bilgisi alınız. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak için facebook sayfamızı takip edin.

Modern sedir takımı fiyatları

Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş maxi gruplarından sıkıldıysanız şayet, sedir tam aradığınız bir ev eşyasıdır. Son zamanlarda Avrupa kültürünü yansıtan, modern adı altında üretilen koltuk takımlarının da sıradanlaştığı herkes tarafından bilinmektedir. Aynı kumaş desenleri ve aynı renklerin sadece değişik ebatlarda kesilmesinden ibaret olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Peki ya farkı nedir? Sadece fiyatı. Binlerce lira para vererek evinize kurduğunuz koltuk takımlarının, sedirlerden tek farklı sadece vereceğiniz daha yüksek bedeller olduğunu unutmayın.

Şark Dekorasyon, kendi kültürümüzü oluşturan bir tasarım firmasıdır. Evinize kuracağımız şark köşesi ile sıcak bir ortamın oluşacağından emin olun. İstediğiniz boyda ve istediğiniz genişlikte, üreteceğimiz sedirler ile evinizde Anadolu’nun dekorunu oluşturacağız.

Klasik Osmanlı Desenli Sedir Modelleri

Sedir Köşe

Krem rengi yada kirli beyaz diyebileceğimiz bir renge boyanmış sedir, çerçeveleri altın varak ile süslenmiştir. Minder modelleri ve sırt yastıkları aynı kombine kumaştan tasarlanmış bu sedir modeli orta kısımda bulunan sehpalar ile takım halindedir. Osmanlı Sedir ve sehpa takımları için lütfen fiyat alınız.

Motifli şark köşesi sedir modelleri

Evinize kuracağımız modern sedirlerde, kullanmış olduğumuz ham madde ve yarı mamullerin tamamı birinci sınıftır. Ürettiğimiz sedirlerin iskeletlerinde kullanılan ağaç cinsi gürgen ve kayındır. Minderlerde kullandığımız süngerlerin tamamı sert ve gri süngerdir. Yüzeylerde kullandığımız kumaş ve halıların kalitesi ise tamamen birinci sınıf olup, çıkartılabilir ve yıkanabilir niteliktedir. Şark Dekorasyon olarak bizler size sunduğumuz ürünlerin tamamında müşteri memnuniyeti ve kullanılabilirlik ihtimalini yüksek tutmayı hedeflemekteyiz. Firmamızdan alacağınız sedirler garantili olup, evinize kadar teslim edilir.

Osmanlı Sedir Köşesi

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, Şark Dekorasyon size bir telefon kadar yakın. Yapmanız gereken tek şey bize bir alo demenizdir. Firmamızdan alacağınız bütün sedir modelleri için memnuniyet iddiasında bulunuyoruz. Şark Dekorasyon’dan alış veriş yapan her müşteri, firmamız için bir referanstır. Firmamız ile alışveriş yapan bütün müşterilimizi referans gösteriyoruz. Çünkü biz, işimizi ciddiye alıyoruz. Eğer siz de, evinizi ciddiye alıyorsanız ve modası geçmeyen bir odanız olmasını istiyorsanız bizi ziyaret edin..

Sedir şark köşesi takımları için Ankara, Adana, Antalya, İzmir gibi İstanbul dışından bize ulaşan müşterilerimiz için de servisimiz bulunmaktadır.

Çocukluk dönemlerimden hatırladığım en güzel anıların birçoğunun baş objelerinden birisi idi sedirler. Günümüzde çocuklar tarafından bilinmeyen, çekyat ve oturma gruplarının hışmına uğrayan Sedirler halen biraz modern bir hale bürünerek varlıklarını sürdürmeye çalışıyorlar. Eskiden genelde topraktan yapılan, üzerine minder ve kilim gibi ürünler konularak yükseltilen ve rahat bir hale getirilen sedirler günümüzde genellikle ahşap ya da metal aksamlı olarak hazırlanıyor. Belki eski günlerden kalan özlemleri tam olarak ortaya çıkaramasa da yine de evinizde kurmak istediğiniz bir Anadolu Köşesi için size ideal çözümler sunabiliyorlar.

Günümüzde mobilya sektörünün bir parçası halini alan sedirler birçok farklı marka ve modelde üretilmekte ve satılmaktadır. Sedir almak isteyenler için bu işi yapan firmalara gittiğinizde size onlarca Sedir çeşitleri sunabilmekte ve aralarından istediğinizi seçmenize imkân tanımaktadırlar.
Daha nostalji takılmak isteyenler ahşap desenlerdeki ürünleri alırken biraz daha modern düşünenler çeşitli renk ve modellerde üretilmiş plastik kaplamalı yada deri işlemeli modeller arasından tercihler yapabilmektedirler.

Sedir İmalatı noktasında belki eskisi gibi toprak ustaları ya da evin o dönem ki reisi kullanılmasa da günümüzde de sağlam işçilik ile eskiyi aratmayacak sedirleri almanız, evinizde beğendiğiniz bir köşeye ya da odaya kurdurmanız, misafirlerinizi seçtiğiniz sedir çeşitleri üzerinde ağırlamanız mümkündür.Bu tarz bir oda kurmanız ayrıca gelecek kaygısı içerisinde unuttuğumuz gençlerinde geleneksel ürünlerimizden olan sedirleri, misafir odalarını, sedirler üzerine serilen minderleri, duvarlara asılan post ya da işlemeli kilitleri görmeleri ve tanımaları da sağlanmış olacaktır.
Kısacası Ahşap Sedir almak, evinizdeki bir odaya özel sedir siparişi vermek için sedir çeşitlerimizi inceleyebilir, istediğiniz model ve renkte, istediğiniz üründen üretilecek sedirlere sahip olabilirsiniz.
Geçmişi modern yaşam ile birleştirerek hem evinizde bir Anadolu köşesi oluşturmuş hem de misafirlerinizi rahatlık ve hayranlık uyandıracak şekilde ağırlayabileceğiniz bir alan açmış olabilirsiniz.

Otantik Ahşap Sedir Koltuk Fiyatları

Ahşap Sedir koltuk fiyatları ile ilgili olarak her gün müşterilerimiz aramakta ve bilgi istemektedir. Fakat bir çok müşterimiz sedir fiyatı isterken hangi sedir, hangi ölçülerde olduğuna dair bir bilgiye sahip olmadan bize ulaşıyor. Halbuki sedirlerin maliyetlerini modelleri ve ölçüleri belirliyor. Öyle değil mi; 2 metre uzunluğunda bir sedir ile 10 metre uzunluğunda bulunan bir sedirin fiyatı aynı olması imkansızdır. Bununla beraber çam ağacı kullanılmış bir sedirin fiyatı ile gürgen kullanılmış bir köşe sedirin fiyatı aynı olamaz. Örnekleri çoğalta biliriz. Burada üzerinde durmak istediğimiz konu, genel olarak ticaretin her alanında olduğu gibi bir malın kalitesi ve ikinci olarak adet miktarı fiyatın en temel esasıdır. Tabii diğer bir konu da teslimattır. Sedir kanepe takımı nereye teslim edilecek? İstanbul içi mi? Anadolu da bir şehir yada ilçe mi? Yada yurtdışı bir ülke mi?

Fakat en azından genel bir bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için geniş aralıkta da olsa bir fiyat bilgisi verelim. Otantik Sedir takımları fiyatları genel olarak metre bazı hesapladığımızda 100 tl’den başlamaktadır. Model geliştikçe, yani ağaç, kumaş ve sünger kalitesinin yanında işçilik ve boya-cila konuları siparişe eklendikçe fiyat kademeli olarak yükselir. Metre fiyatı belki 500 tl, belki 750 tl olabilir. Burada müşterinin tam olarak ne istediği ve sediri nerede kullanacağı çok önemli.

Ahşap Sedir balkon için mi, bahçe için mi, cafe için mi, yoksa bir salon takımı olarak mı alınacak. Yada bir yazlık için mi alınacak? Bunları göz önünde bulundurarak bir model-fiyat tercihi yapmalısınız.

Tabii bu konuyla ilgili en uygun fiyata en makul sediri almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile gerek telefonda gerekse firmamızı ziyaret ederek görüşmenizdir. Sizin için en isabetli kararda yardımcı olacaklardır.

Son olarak, dekoratif sedir alacak müşterilerimize tavsiyemiz, bu tür ürünleri görerek almanız yada en azından bir tanıdık aracılığı ile görülmüş, kontrol edilmiş olmasıdır. İnternet üzerinden görerek alacağınız sedir evinize geldiğinde size büyük bir sürpriz yapabilir.

İzmir Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

İnsanların uzun yıllardan bu yana kullandığı en önemli ihtiyaçlardandır sedir.  İnsanların bu ihtiyacına cevap verebilmek için pek çok firma bu işe soyunmuş, Ancak günümüzde işi kaliteli ve hizmet anlayışı yüksek olan firmalar ayakta kalabilmiştir.  İzmir sedir bu firmaların başında gelmektedir. İşini özverili bir şekilde yaparak kaliteli mal üretme hizmet kalitesini koruma konusunda çok mesafe kat etmiştir.

İzmir sedir takımları

İzmir sedir takımları

Son yıllarda bu sektörde rekabet en üst seviyededir. İş böyle olunca üretilen malın kalitesi, modeli, satıştan sonraki hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti vb. konularda şirketler adeta yarışır haldedir. İzmir sedir fiyat konusunda ve model çeşitleri konusunda da tartışmasız sektörün öncülerinden biridir.

Sedir konusunda geçmişten günümüze kazandığı tecrübeler ile çalışan ve yoğrulan İzmir Sedir firmasında bahçeleriniz için, çardaklarınız için, ofisiniz için, eviniz için ve daha pek çok mekân için hem uygun fiyat hem de pek çok çeşit ve İzmir sedir takımları seçeneği ile hizmetinizdedir. Ayrıca, sektörde garanti olarak en uzun garanti süresini (beş yıl)  müşterilerine sunmaktadır.  Uygun İzmir sedir fiyatları ve cazip ödeme koşulları ile siz müşterilerini düşünen İzmir Sedir, konusunda tercih edilecek firmaların başında gelmektedir.  Online olarak da sipariş alan firmanın, Türkiye’nin tüm noktalarına nakliye imkânı bulunmaktadır. İzmir sedir İmal ettiği sedirlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmaktadır. Ayrıca, her yıl iki defa online olarak düzenlediği yılın sedir modelleri yarışması ile de katılımcılara ve yarışmada dereceye girenlere çeşitli hediyeler sunmakta, bu yolla da müşterilerinin yeni model fikirlerini alarak sedir modeli portföyünü genişletmektedir.   Müşterilerinin özel çizim ve taleplerine de cevap vermeye çalışan İzmir sedir ve şark köşesi, önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin bazı bölgelerinde de teşhir ve showroom mağazaları açmayı planlamaktadır.

Şark köşesi takımları

Şark köşesi takımları

İzmir ilimizin ilçeleri aşağıdaki gibidir:

Aliağa
Balçova
Bayındır
Bayraklı
Bergama
Beydağ
Bornova
Buca
Çeşme
Çiğli
Dikili
Foça
Gaziemir
Güzelbahçe
Karabağlar
Karaburun
Karşıyaka
Kemalpaşa
Kınık
Kiraz
Konak
Menderes
Menemen
Narlıdere
Ödemiş
Seferihisar
Selçuk
Tire
Torbalı
Urla

 

Sedir için 44 cevap

 1. ayse diyorki:

  Ben evimin bir odasini sark kosesi yapmak istiyorm minderli olsun bir tanede sedir nargilesinden tutunda orta tepsisine kadar bana fiyat gonderir misinz rica etsem Şehitkamil/ Gaziantep

  • Sark Dekorasyon diyorki:

   Size şark köşesi ve fiyatları hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat model konusunda hangi modeli seçtiğinizi belirtirseniz daha isabetli hareket etmiş oluruz. Bununla beraber odanızın ve istemiş olduğunuz sedirin ölçüleri tam olarak nedir?

 2. rıdvan kılıç diyorki:

  Kolay gelsin bende aynı şekilde evimin bir odasını sark köşesi yaptıracağım adrese baktımda imalat yerınız şişlide subelerımizde gözüküyor fakat tam adres alamadım esenyurt ve avcılardakı adresınızı oğrenebılırmıyım bırde subelerdede aynı modelller varmı

  • Sark Dekorasyon diyorki:

   Merhabalar. Az önce yazdığımız mesajda ölçülerle ilgili kısa bir bilgi verdik. Firmamız Şişli Mecidiyeköy’dedir. Diğer ilçeler hizmet verdiğimiz ilçelerdir. Ürünleri sitemizden beğenerek sipariş verebilirsiniz. Fakat firmamıza ziyaret ederek de sipariş vermeniz mümkün. İstanbul’un bir çok yerinden metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu ulaşım araçları Mecidiyeköy’e gelmektedir. Saygılar.

 3. mehmet kaygusuz diyorki:

  gziantepte yaşıyorun
  m ye yaptırdığım yazlık için yer minder mobilya düşünüyorum sitenizde tam olarak göremedim düşündüğüm minder mobilya türü arab ülkelerinde yoğun kullanıla hem döşemesi ciddi hem tasarımları çok güzel ürünler görüyoruz herhalde ne demek istediğimi anlatabilmiştirim bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

 4. ayhan diyorki:

  Benim elimde satilik sedir yastik bulunmakta satici aramaktayim yardimci olurmusu nuz

 5. ÖZGÜL TANRIVERDİ diyorki:

  merhaba ben 180cm uzunluğunda 60cm eninde altı sandıklı yada iki dolaplı da olabilir sedir yaptırmak istiyorum.minder ve kırlent hariç yalnızca ahşap kısmını yapıyor musunuz?Yapılırsa fiyatı ne olur?Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. asur demirci diyorki:

  selamün aleyküm.benim evimde 3lüsü vezır modelının tıpkısı olan teklı ve 2lısı sandıklı bır sedır gurubum var .bu guruba sitenızdekı semazen modelının kumasını kullanmak istıyorum acaba kumasınızın enı kaç santımdır .ve o kumasla dösetsem nekadara mal olur. pendıkteki magazanızın iletişim bılgılerını de rica edebılırmıyım .kolay gelsın

 7. Turkan arslan diyorki:

  Merhaba ben birsey ogrenmek istiyorum sedir kumas desenleriniz bir harika balkonumda sedir var ancak desenlerini begenmiyorum sizden kumas alma durumum olabilirmi cunku hic bir yerde bulamadim yardinci olursaniz sevinirim

 8. Alev Yıldız diyorki:

  Merhaba 4m / 1,5m bir sedir alanım var
  2 parça yada bütün bir minder ve aralık arıyorum
  aradığım birçok yerde çok ufak boyutlar var ev de kullanıma uygun ürün bilgisi ve fiyat bilgisi için yardımcı olabilirseniz sevinirim

 9. Yalcin diyorki:

  Merhaba Almanya’ya fiyat nekadar.,

 10. fırat diyorki:

  mrblar
  ben sıfırdan bi nargile cafa açmak istiyorum.
  yaklaşık 15 adel kollu kumaş sedir takımı lazım.iki sedir ve masası şeklinde.
  bir takım fiyatı hangi aralıkta olur bilgi verirmisiniz.fiyatta anlaşırsak bütün cafe sedirlerini sizden almayı düşünebilirim.

 11. Yasemın diyorki:

  Slm ben balkonuma sert olmayacak sekilde 180×220 yatılabılır bır sekılde sedır yaptırmak ıstıyorum karabukluyum fıyat nedır

 12. Hasan diyorki:

  Merhaba le seklinde bir kose yaklasik 8 metere kac lira olur

 13. Mehmet han alişan diyorki:

  Üretim yeri adresinizi yazarmisiniz.geleceğim

 14. Turgut Ali KİBAR diyorki:

  Merhabalar Ist Bahçelievler deyim
  Salonum.3.20×4m U seklinde arkasiz mindersiz
  alti sandikli sedir fiyat verebilirmisiniz kabaca

 15. Suat ozkan diyorki:

  Merhaba ben terasa sedir yaptirmak istiyorum.L şeklinde olacak en 60 cm boy 250cm mindersiz fiyat alabilirmiyim

 16. Ahsen diyorki:

  Modern sedir modelleri gayet güzel duruyor. Evime ben de sedir takımı yaptırmayı düşünüyorum. 140*250 ebatlarında özel ölçü sedir yaptırmayı düşünüyorum. Size yakın zamanda ulaşacağım.

 17. yurt kocer diyorki:

  slm ben hollandadan yaziyorum acaba buralarda bayileriniz varmi.avrupaya gonderiyormusunuz. tsk

  • Şark Dekorasyon diyorki:

   Merhaba. Avrupa’ya gönderim yapıyoruz. Hollanda’ya sedir ve şark köşesi minderleri satışımız devam ediyor.

 18. Savaş şen diyorki:

  Balkonuma sedir almayı düşünüyorum fiyatları nedir acaba genişlik 100 cm yada 120 cm olur 2 adet düşünüyorum

 19. Kayhan diyorki:

  Model 1 of 56 3.5 mt L şeklinde olursa fiyatı ne kadar olur

 20. Süreyya diyorki:

  Merhabalar ben muğla da yaşıyorum 2,5 metre uzunluğunda altı dolaplı ve ayakları olan krem renk olsun istiyorum bide gömme kulp bu kadar fiyatı nedir acaba

 21. Ümit Yılmazkolukısa diyorki:

  Merhaba ben size Kayseri’den ulaşıyorum. Balkonuma L şeklinde bir sedir yaptırmak istiyorum. Doğru ölçülerin önce düzgün bir biçimde aldırılıp size dönüş yapılması gerekiyor ama bu Nasıl sağlanır bilemiyorum Kayseri’de bana ölçü işinde yardım sağlayacak bir bağlantınız var mı? Balkonum yaklaşık 3.2*3.2=9,5 metrekare gibi sizden yaklaşık bir fiyat da alabilir miyim? En beğendiğim modelleriniz:
  FIRAT MODELİ 21 ve MODERN SEDİR model 43. Dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 22. Efe diyorki:

  Yesrib modeli 220×150×240 cm ölçülerinde fiyat nedir? Istanbul anadolu yakasındayım kargo ücreti vs nasıl çalışmaktasınız?

  • Şark Dekorasyon diyorki:

   İstanbul içi adrese teslim çalışıyoruz. Fakat ölçünüzde bir hata var gibi. Sedirin en 80 cm. İki sedirin eni 160 cm oluyor. Sizin orta kısım 150 cm demişsiniz.

 23. Ali KORKMAZ diyorki:

  Bahçe masa sedir takımıModel 53 of 56
  bu modelin fiyatı ve ölçüleri hakkında bilgi alabilir miyim

 24. Kayhan sayık diyorki:

  250 eni ve 1 mt de L si var yanında ilk baştaki model olan 1 of 56 yazan sedir fiyatı ne kadar tutar ve ödeme şeklimiz nasıl oluyor kredi kartı taksiti mümkünmüdür vede yeriniz nerede gelip orayada bakabiliriz hayırlı ramazanlar

 25. rahmi diyorki:

  Erzurum oltuda yaşıyorum. konak sedir kose model 44of56 ürününüzden 2m 1m le şeklinde + 2m 1m karşi köşeye ters le şeklinde ortalama 6m bir ürün düşünsem ne bilgi verirsiniz.

 26. Halil diyorki:

  İletişim numarası verir misiniz. 05433920800

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir