x

Şark Köşesi, Anadolu kültürünü yansıtan, Osmanlı motifleri ve daha çok kilim ve halı desenleri ile tasarlanmış bir odada, sedir yada minder takımları ile oluşturulan köşeye denir. Şark Dekorasyon, kendi kültürümüze uygun ev, iş yeri, ofis, toplantı odası, dernek ve vakıf odası tasarımları yapan imalatçı bir firmadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan firmamız Türkiye’nin birçok şehrine servis yapmakta olup dış ülkelere satış yapmaktadır. Kaliteli, birinci sınıf ağaç, sünger ve kumaş gibi hammaddeler kullanarak dayanıklı, sağlıklı ve rahat ürün garantisi veriyoruz. Firmamızı ziyaret ederek yada ölçünüzü bizimle paylaşarak ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Modern şark köşesi modelleri ve şark köşe mobilyaları için ilgileri menülerde yüzlerce kumaş ve sedir modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Uzun yılların tecrübesine dayanan firmamız ahşap sedir modelleri, klasik ve modern şark köşesi takımları ile yüzdeyüz müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır.

Kalite

Yerli üretim anlayışı ile hem yurt içi ve hem de yurt dışı satışlarımızda, sadece kaliteli ürün prensibiyle hareket etmekteyiz.

Sağlık

Sağlıklı ve doğal ahşap ürünlerden yapmış olduğumuz sedirler, dayanıklığın yanında oldukça sağlıklı ürünlerdir.

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim

INSTAGRAM