Şark Köşesi-Sedir-İstanbul
Şark Dekorasyon - Anasayfa Şark Dekorasyon - Hakkımızda Şark Dekorasyon - İletişim

 

Sedir Modelleri

şark minder yastık
 
şark köşesi aksesuarları
 
bakır hediyelik eşya
 
sedir takımları

Sedir
Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş maxi gruplarından sıkıldıysanız şayet, sedir tam aradığınız bir ev eşyasıdır. Son zamanlarda Avrupa kültürünü yansıtan, modern adı altında üretilen koltuk takımlarının da sıradanlaştığı herkes tarafından bilinmektedir. Aynı kumaş desenleri ve aynı renklerin sadece değişik ebatlarda kesilmesinden ibaret olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Peki ya farkı nedir? Sadece fiyatı. Binlerce lira para vererek evinize kurduğunuz koltuk takımlarının, sedirlerden tek farklı sadece vereceğiniz daha yüksek bedeller olduğunu unutmayın.

Şark Dekorasyon, kendi kültürümüzü oluşturan bir tasarım firmasıdır. Evinize kuracağımız şark köşesi ile sıcak bir ortamın oluşacağından emin olun. İstediğiniz boyda ve istediğiniz genişlikte, üreteceğimiz sedirler ile evinizde Anadolu'nun dekorunu oluşturacağız.

Evinize kuracağımız sedirlerde, kullanmış olduğumuz ham madde ve yarı mamullerin tamamı birinci sınıftır. Ürettiğimiz sedirlerin iskeletlerinde kullanılan ağaç cinsi gürgen ve kayındır. Minderlerde kullandığımız süngerlerin tamamı sert ve gri süngerdir. Yüzeylerde kullandığımız kumaş ve halıların kalitesi ise tamamen birinci sınıf olup, çıkartılabilir ve yıkanabilir niteliktedir. Şark Dekorasyon olarak bizler size sunduğumuz ürünlerin tamamında müşteri memnuniyeti ve kullanılabilirlik ihtimalini yüksek tutmayı hedeflemekteyiz. Firmamızdan alacağınız sedirler garantili olup, evinize kadar teslim edilir.

Türkiye'nin her neresinde olursanız olun, Şark Dekorasyon size bir telefon kadar yakın. Yapmanız gereken tek şey bize bir alo demenizdir. Firmamızdan alacağınız bütün sedir modelleri için memnuniyet iddiasında bulunuyoruz. Şark Dekorasyon'dan alış veriş yapan her müşteri, Şark Dekorasyon için bir referanstır. Firmamız ile alışveriş yapan bütün müşterilimizi referans gösteriyoruz. Çünkü biz, işimizi ciddiye alıyoruz. Eğer siz de, evinizi ciddiye alıyorsanız ve modası geçmeyen bir odanız olmasını istiyorsanız bizi ziyaret edin..

Şark Köşeleri

 

 

 

 

 

 

 

Şark Köşesi Modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Koltuk Tamiri

 


 
 
SEDİR ŞARK KÖŞESİ ŞARK ODASI MİNDER MODELLERİ YER MİNDERLERİ MİNDERLER OTURMA MİNDERLERİ SEDİR ŞARK KÖŞESİ SEDİR ŞARK ODASI
ŞARK ODASI MİNDERLERİ KÖŞE SEDİR SEDİR KANEPE MİNDER KOLTUK ŞARK KÖŞELERİ SEDİR MİNDERLERİ SEDİR MİNDER BAKIR EŞYALAR
BAKIR HEDİYELİK EŞYA BAKIR SEMAVER BAKIR ÜRÜNLER BAKIR HEDİYELİKLER BAKIR