Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim)

SANDIKLI SEDİR MODELLERİ Sandıklı sedir ve yataklı sedir modellerimizi görmek için sedir bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada bulunan bütün modellere yatak ve sandık ilavesi yapılabilir. Eskiye duyulan özlem eskiye ait kalan değerler günümüz insanlarında oldukça fazladır. Dolayısıyla ihtiyaçlarda bu doğrultuda devam etmektedir. Bu ihtiyaçlar genellikle mobilya seçimlerinde karşılaşılmaktadır. Daha önceden kullanılan sedir … Devamını Oku..

Eskişehir Sedir Modelleri

Şark köşesi demek bir Anadolu takımı demektir.   Sedir, türk kültürünü yansıtan günümüzün modern anlamda tasarımlarından sıkılan, kendini bulamayan insanları için, çok özel dekorasyon seçenekleri olacaktır. Eskişehir sedir modelleri evlerinde kendilerine özgü bir alan oluşturmak isteyenler için çok farklı seçenekler sunacaktır. Çekyat olarak da bulabileceğiniz ürünlerde en çok tercih edilen … Devamını Oku..

Palet Sedir Modelleri ve Fiyatları

Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek ile yeni modeller ve yeni trentler ile yine karşınızdayız. Aşağıdaki linkte verilen palet sedirlerini de incelemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz 🙂 … Devamını Oku..

Sedir Divan Modelleri

Osmanlı kültürü ile o zamandan bu zamana kadar yayılan sedir kelimesi her gün popülerliğini korumaktadır. Sedir: bütün insanların kullanmış olduğu şark odasının en vazgeçilmez eşyaları arasında liderliğini korumaktadır. Bulunduğumuz atmosfer içerisinde bambaşka bir renk ve güzellik katan ve birbirinden farklı tatlı şirin renkleri bulunan divan sedir çeşitlerini denemek gerekir. Evinizin içerisinde … Devamını Oku..

Konya Sedir Modelleri ve Fiyatları (%70 İndirim Başladı)

Konya Şark Köşesi Modelleri Anadolu kültürü her açıdan özellikle Osmanlının ve Selçuklunun her döneminin önemli sanat eserlerine kaynaklık etmiştir. Konya sedir modelleri de bu kültürün izlerini günümüze taşıyan çok önemli dekorasyon ürünlerini içermektedir. Modeller arasında farklı seçenekler bulabileceğiniz gibi kültürümüzü simgeleyen çok farklı desenlerde bulabileceksiniz. Yörük çadırlarında başlayan sedir kültürümüz … Devamını Oku..

Köy Sedir Modelleri (Kaliteli ve Rahat)

Köy odası Minderleri Sedirler koltuk gibi yerden yüksek genellikle ahşap ağırlıklı oturma grubudur. Anadolu da genellikle makat denilen sedirler çok eskilere dayanan bir dekorasyon şeklidir. Osmanlı döneminden bu yana en çok kullanılan ev eşyasıdır. Köy  evi sedir modellerinin alt kısımları yani iskeletleri ahşap olup, genellikle gürgen yada kayın gibi sağlam … Devamını Oku..

Kocaeli Sedir Modelleri

Sedir kendi kültürümüzün parçası olan, kökü çok eskilere dayanan bir mobilya çeşididir. Görünümlerindeki sadeli ve doğallık Anadolu’ya has çizgileri ile Kocaeli sedir modelleri ve şark köşeleri evinizi dekore etmeden mutlaka görülmesi gereken seçeneklerdir. Kullanacağınız alana uygun birçok farklı seçeneği ile ev dekorasyonlarınızda farklı mekânlar oluşturabilirsiniz. Şark köşelerinin olmazsa olmazı sedir, kültürümüzün … Devamını Oku..

Edirne Sedir Modelleri

Günümüzde evlerimizde kullandığımız doğru tasarımlar sayesinde evlerimizin günün yorgunluğunu attığımız kendimizi en özel hissettiğimiz mekânlar haline gelecektir. Salonlarda kullanılan parlak renkler ve ışıltılı modellerle şık görünümler elde etseniz de oturma odalarınızda daha sade daha dinginlik veren tasarımlar kullanmanız gerekmektedir. Edirne sedir modelleri her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ya da evlerinizde oluşturacağınız … Devamını Oku..

Osmanlı Sedir Modelleri

Günümüzün mobilya takımları her geçen gün yenilenmekte ve evlerde yerini almaktadır. Yenilenen bu mobilya takımları görünüm ve renk uyumu sayesinde insanları daha da cezp etmektedir. Osmanlı Sedir Fiyatları Son zamanlarda eskiye dönüş yaşanması sebebiyle Osmanlı’ya ait kullanılan modelleri çok rastlanmaktadır. Osmanlı tarihi bakımından en şatafatlı en çok işçiliğin kullanıldığı modelleri … Devamını Oku..

Ahşap Sedir Kanepe Modelleri (Kaliteli ve Garantili)

Klasik Kanepe Modelleri

Sedir kanepe, evinizde bulunan oturma gruplarından yani alışagelmiş modern kanepelerden farklıdır. Alt kısmı genellikle ahşaptır. Minderlerin motifleri ise sıradan modern kumaşlardan yapılmamıştır. Eski kültürümüz olan şark kültürünü yansıtır. Anadolu’ya gitmişliğiniz ve köy evlerini ziyaret etmişseniz sedir kanepe modellerinden görmüş olmanız gerekiyor. Eğer siz de evinize sedir kanepe almak isterseniz, modellerimizi … Devamını Oku..