Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim)

Sandıklı Sedir Modelleri Sandıklı sedir ve yataklı sedir modellerimizi görmek için sedir bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada bulunan bütün modellere yatak ve sandık ilavesi yapılabilir. Eskiye duyulan özlem eskiye ait kalan değerler günümüz insanlarında oldukça fazladır. Dolayısıyla ihtiyaçlarda bu doğrultuda devam etmektedir. Bu ihtiyaçlar genellikle mobilya seçimlerinde karşılaşılmaktadır. Daha önceden kullanılan sedir … Devamını Oku..

Palet Sedir Modelleri ve Fiyatları

Palet sedir minder takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Şark Dekorasyon Türkiye genelinde yapmış olduğu sedir ve minder modelleri ile milli dekor anlayışını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu destek ile yeni modeller ve yeni trentler ile yine karşınızdayız. Aşağıdaki linkte verilen palet sedirlerini de incelemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz 🙂 … Devamını Oku..

Sedir Divan Modelleri

Osmanlı kültürü ile o zamandan bu zamana kadar yayılan sedir kelimesi her gün popülerliğini korumaktadır. Sedir: bütün insanların kullanmış olduğu şark odasının en vazgeçilmez eşyaları arasında liderliğini korumaktadır. Bulunduğumuz atmosfer içerisinde bambaşka bir renk ve güzellik katan ve birbirinden farklı tatlı şirin renkleri bulunan divan sedir çeşitlerini denemek gerekir. Evinizin içerisinde … Devamını Oku..

Osmanlı Sedir Modelleri

Günümüzün mobilya takımları her geçen gün yenilenmekte ve evlerde yerini almaktadır. Yenilenen bu mobilya takımları görünüm ve renk uyumu sayesinde insanları daha da cezp etmektedir. Osmanlı Sedir Fiyatları Son zamanlarda eskiye dönüş yaşanması sebebiyle Osmanlı’ya ait kullanılan modelleri çok rastlanmaktadır. Osmanlı tarihi bakımından en şatafatlı en çok işçiliğin kullanıldığı modelleri … Devamını Oku..

Ahşap Sedir Kanepe Modelleri

Klasik Kanepe Modelleri

Sedir kanepe, evinizde bulunan oturma gruplarından yani alışagelmiş modern kanepelerden farklıdır. Alt kısmı genellikle ahşaptır. Minderlerin motifleri ise sıradan modern kumaşlardan yapılmamıştır. Eski kültürümüz olan şark kültürünü yansıtır. Anadolu’ya gitmişliğiniz ve köy evlerini ziyaret etmişseniz sedir kanepe modellerinden görmüş olmanız gerekiyor. Eğer siz de evinize sedir kanepe almak isterseniz, modellerimizi … Devamını Oku..

Modern Sedir Modelleri ( Garantili & Üst Düzey Kalite)

                İnsanların tercihleri o kadar farklı yönlerde ve istekle olur ki aklımıza gelmeyen şirketimizi düşünmediğimiz modeller müşterilerimizin fikir vermesiyle ortaya çıkar. Herkesin deyimiyle tercih ve renkler asla tartışılmayan iki konudur. Sedir modellerinden modern sedir modelleri de bu konuya örnektir. Ürünlerimizin tamamını görmek için SEDİR … Devamını Oku..

İstanbul Sedir İmalatı

Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir İstanbul sedir ile değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş maxigruplarından sıkıldıysanız eğer, İstanbul sedir modellerimiz tam aradığınız dekorasyon eşyasıdır. İstanbul sedir olarak … Devamını Oku..

Palet Koltuk Takımı ve Fiyatları (En Şık ve Konforlu Paletler)

Ahşap Palet koltuk takımları farklı ve rahat ürün arayanlar için ideal. Palet palet oturma grubu fiyatları ve paletten köşe takımı nasıl yapılır? İşte detaylar.. Palet koltuk takımları aslında bir sedir modelidir ve sedirler, günümüz şartlarında kullanışlı modeller seçim ve tercihlerimizin başında gelmektedir. Anadolu kültürlerini yaşatan geçmişten bu güne duyulan hasret ve … Devamını Oku..