Şark Köşesi-Sedir-İstanbul
Şark Dekorasyon - Anasayfa Şark Dekorasyon - Hakkımızda Şark Dekorasyon - İletişim

 

Sedir çekyat modeli
Şark Köşesi-Şark Odası
yüksek minder sedir Sedir Modelleri
Sedir Modelleri Sedir Modelleri
Sedir Modelleri Minder takımı modelleri
Sedir Modelleri Sedir Modelleri

Sedir Modelleri

 

şark minder yastık
 
şark köşesi aksesuarları
 
bakır hediyelik eşya
 
sedir takımları

Sedir Modellerimiz ve Sedir Çeşitlerimiz
Çocukluk dönemlerimden hatırladığım en güzel anıların birçoğunun baş objelerinden birisi idi sedirler. Günümüzde çocuklar tarafından bilinmeyen, çekyat ve oturma gruplarının hışmına uğrayan Sedirler halen biraz modern bir hale bürünerek varlıklarını sürdürmeye çalışıyorlar.
Eskiden genelde topraktan yapılan, üzerine minder ve kilim gibi ürünler konularak yükseltilen ve rahat bir hale getirilen sedirler günümüzde genellikle ahşap ya da metal aksamlı olarak hazırlanıyor. Belki eski günlerden kalan özlemleri tam olarak ortaya çıkaramasa da yine de evinizde kurmak istediğiniz bir Anadolu Köşesi için size ideal çözümler sunabiliyorlar.
Günümüzde mobilya sektörünün bir parçası halini alan sedirler birçok farklı marka ve modelde üretilmekte ve satılmaktadır. Sedir almak isteyenler için bu işi yapan firmalara gittiğinizde size onlarca Sedir Çeşidi sunabilmekte ve aralarından istediğinizi seçmenize imkân tanımaktadırlar.
Daha nostalji takılmak isteyenler ahşap desenlerdeki ürünleri alırken biraz daha modern düşünenler çeşitli renk ve modellerde üretilmiş plastik kaplamalı yada deri işlemeli modeller arasından tercihler yapabilmektedirler.
Sedir İmalatı noktasında belki eskisi gibi toprak ustaları ya da evin o dönem ki reisi kullanılmasa da günümüzde de sağlam işçilik ile eskiyi aratmayacak sedirleri almanız, evinizde beğendiğiniz bir köşeye ya da odaya kurdurmanız, misafirlerinizi seçtiğiniz sedir çeşitleri üzerinde ağırlamanız mümkündür.
Bu tarz bir oda kurmanız ayrıca gelecek kaygısı içerisinde unuttuğumuz gençlerinde geleneksel ürünlerimizden olan sedirleri, misafir odalarını, sedirler üzerine serilen minderleri, duvarlara asılan post ya da işlemeli kilitleri görmeleri ve tanımaları da sağlanmış olacaktır.
Kısacası Sedir almak, evinizdeki bir odaya özel sedir siparişi vermek için sedir çeşitlerimizi inceleyebilir, istediğiniz model ve renkte, istediğiniz üründen üretilecek sedirlere sahip olabilirsiniz.
Geçmişi modern yaşam ile birleştirerek hem evinizde bir Anadolu köşesi oluşturmuş hem de misafirlerinizi rahatlık ve hayranlık uyandıracak şekilde ağırlayabileceğiniz bir alan açmış olabilirsiniz. Sedir modellerinin kullanıldığı mekanlardan biri de kafe, çay bahçesi, nargile kafe ve türkü evleri gibi ortamlardır. Bununla ilgili olarak kafe sedirleri modellerimizi de inceleyebilirsiniz..

 
 
SEDİR ŞARK KÖŞESİ ŞARK ODASI MİNDER MODELLERİ YER MİNDERLERİ MİNDERLER OTURMA MİNDERLERİ SEDİR ŞARK KÖŞESİ SEDİR ŞARK ODASI
ŞARK ODASI MİNDERLERİ KÖŞE SEDİR SEDİR KANEPE MİNDER KOLTUK ŞARK KÖŞELERİ SEDİR MİNDERLERİ SEDİR MİNDER BAKIR EŞYALAR
BAKIR HEDİYELİK EŞYA BAKIR SEMAVER BAKIR ÜRÜNLER BAKIR HEDİYELİKLER BAKIR