Şark Odası Yastıkları Modelleri ve Fiyatları

Şark Köşesi Yastıkları Modelleri ve Fiyatları

DAHA FAZLA MODEL İÇİN MENÜ KISMINDAN MİNDER MODELLERİNE GİRİŞ YAPIN.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Şark odası yastıkları şık olduğu kadar aynı zamanda bir kültürü yansıtır. Genellikle halı ve kumaş kaplamalı ürünlerden yapılan,çeşitli motiflerden alınarak dokunan şark köşesi yastıkları siz değerli müşterilerimizin rahatlığı için tecrübeli ustalarımızca dizayn edilmektedir.  Şark köşesi yastıkları kullanıldığı malzeme açısından kimilerine göre rahatsız gelebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin istek ve düşüncelerini dikkatli bir şekilde dinleyerek siz değerli müşterilerimize farklı alternatifler sunar. Eskilerin çok fazla hoşuna gidecek ve yeni neslinde bir hayli ilgisini çekeceğini düşündüğümüz birbirinden güzel

Şark köşesi yastık modelleri

yastık desenlerimiz şark odasında yerlerini almaktadır.

 

Bir Osmanlı klasiği olan şark odalarımızı, sakin ve huzurlu bir sohbet ortamına sahip olabilmeniz için siz değerli müşterilerimize hazırlayıp, Anadolu’yu bizlere yurt yapanlarla birlikte oturup, onları mekânımızda misafir ederek, dünümüzün ve günümüzün motifleri ile birleştirerek sizleri dinlendirmek istedik.Tüm bunları hazırlarken de şark odası minder ve yastıklarıyla birlikte rahat ve konforla oturacağınız odanıza ve göz zevkinize uygun güzel bir dekor sunuyoruz. Her insanın hayalindeki eski günleri aratmayacak şekilde tasarlanan şark odası minderimiz ve yastıklarımız ayrıca yerde yemek yeme imkânı sunan mükemmel dinlendirici ve ferah bir mekânda huzur ve keyfi bir arada yaşayacaksınız. Şark keyfini evinde yaşamak isteyen insanlar için de çeşitli şark odası modelleri bulunmaktadır.Nostaljik bir görüntü ve kusursuz tasarımlar bu modellerde sizleri bekliyor. Şark odası takımları el oymalı şark odası takımları, ahşap görünümünde olan şark odaları, Osmanlı usulü şark odaları gibi çok çeşitli tasarımlarda müşterilere sunulmaktadır.

Şark odası yastık fiyatları:

Standart modellere göre fiyatlar bir minder ve bir yastık olarak takım fiyatı 200 TL dir.

20 cm lik minderlerin takım fiyatı: 250 TL’dir.

180 cm boyunda minder modellerinin takım fiyatı 400 TL’dir.

Fiyatlarda KDV hariçtir. Kampanya ve indirimler için firmamızın facebook sayfasını takip ediniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar güncel olmayabilir. Lütfen telefon ile net fiyat bilgisi alın.

İmalatını İstanbul’da yaptığımız ve Türkiye’nin birçok yerine tedarik ettiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak kendimizi geliştirerek ürünlerimizi sizlere sunarak sektördeki faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Şark Odası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir