İstanbul Şark Odası Modelleri

Ülkemizin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul hafızasında geçmişe dair birçok tarihi kültüre sahiptir. Farklı kültürden birçok insana sahip olan bu şehir geçmişe dair kültürlerin en iyi yaşandığı şehirlerdendir. İstanbul Minder Modelleri Gerek insanların maddi özgürlüklerinin çok olması gerek geçmişe dair yaşatılması istenen gelenekler olması sebebiyle İstanbul şark … Devamını Oku..

Sakarya Şark Köşesi (Adapazarı)

Sakarya geçmişten günümüze kadar geniş tarihi süreçte Anadolu, Avrupa, Balkanlardan gelen farklı kültürleri ve değerleri içinde barındırmış bir şehirdir.  Günümüzde de el sanatları, giyim, mobilya üzerine de gelişme göstermiştir. Bu topraklarda yaşamış olan atalarımızdan bizlere kalan çok önemli miraslar vardır. Bunlara sahip çıkan Sakarya çoğunluğunu korumuş ve geliştirmiştir. Sakarya Minder … Devamını Oku..

Antalya Şark Köşesi Minder Takımları

antalya sedir takımları

Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden birisi olan göçebe yaşam tarzı ile bilinen sedir ve şark köşesi kültürü yaşatılmaya çalışılıyor. Antalya şark köşesi bizim güneydoğu Anadolu bölgesine has bir şeydir. Bizde eskiyi yeniden canlandırmaktır amacımız. Anadolu’nun tüm bölgelerine yayılan yastık minder ve şilte oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze gelen kadar gelen … Devamını Oku..

Gaziantep Şark Köşesi Minderleri (%60 İndirim)

Şark Dekorasyon olarak Türkiye’nin her bölgesine Sedir ve şark köşesi satışımız mevcuttur. Siz de şark köşesi almak istiyorsanız alanında Türkiye’nin en büyük markası olan Şark Dekorasyon ile alışveriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız. Doğu kültürümüzün en çok tarihi yaşayan şehirlerinden biri de halk dilinde kısaltılarak söylenen … Devamını Oku..

Şark Köşesi Mobilyaları

En güzel ev dekorasyonu ve şık bir tasaarım ile yaşadığınız mekana daha farklı ve daha güzel bir görüntü katmayı hiç düşündünüz mü? Evinizin tasarımını önemseyenlerdenseniz ve banel hale gelmiş koltuk takımlarından sıkılmış iseniz sizi şark köşesi mobilyaları ile tanıştıralım. Öncelikle sitemizin sedir modelleri ve şark köşesi minderleri bölümlerini incelemenizi tavsiye ederiz. … Devamını Oku..

Kocaeli Şark Köşesi Modelleri (İzmit)

Kocaeli ve İzmit şark köşesi minderleri ve sedir takımları için sektörün en güçlü markası haline gelen Şark Dekorasyon ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin bütün illerine servisimiz vardır. Ülkemizde her kentin kendine özgü özellikleri vardır. Yaşayış, örf ve adetler, farklı kültürler bunların başında gelmektedir. Kocaeli şehri de bunlardan biridir. Asya ve … Devamını Oku..

Trabzon Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Tarihte Karadeniz konumu itibariyle tam bir ticari ve kültürel merkez haline gelmiştir.  Hemen hemen bütün kavimlerin uğrak yeri olmuştur. Bunların başında da Trabzon gelmektedir. Trabzon şehri geçmişe ait eserler ve geniş kültürel değerleri barındırmaktadır. Bu kültürel değerlerden birinden bahsedecek olursak o da geçmişten süre gelen şark köşeleridir. İnsanlar tarihin bütün … Devamını Oku..

Balkon Teras Sedir Modelleri ve Minderleri

Teras sedir ve minder modelleri Soğuk havalar geride kalacak elbet, güneşli günler için hazırlıklar başladı. Şöyle balkonlarda, teraslarda içeceğimizi yudumlarken dinlenmenin tam da vakti geldiği zaman hazır olmasını istediğiniz teraslarınız ve balkonlarınıza farklı bir hava vermeye ne dersiniz? Pembe, turuncu, sarı  rengarenk minder sedirler her tarza makul  nitelikte. Balkon yada … Devamını Oku..

Şark köşesi kampanyaları

ucuz şark köşesi sedir modelleri

Şark köşesi ve sedir modellerinde 2017 yılı kampanyası başladı. Aşağıda bulunan ürünler tam %50 indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerin tamamı 1. kalitedir ve firmamızın güvencesi kapsamındadır. Aşağıda bulunan sedir modeli fırınlanmış gürgen/kayın cinsi ağaçtan yapılmıştır. Minderlerde kullanılan kumaş 1. sınıf dokuma kumaştır. Yıkanabilir ve silinebilir özelliğe sahiptir. Süngerler 28/32 DNS serttir. … Devamını Oku..

Şark köşesi nasıl yapılır?

Şark köşesi nedir? Şark köşesi Anadolu’nun bir dekorasyon kültürün. Çok eski tarihlere dayanan bu kültür hala yaşamaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde Türkler evlerini yada iş yerlerini şark odası dekorasyonu ile tasarlamaktadır. Bunun bir çok sebebi bulunuyor. 1. Kendi kültürümüzü yansıtmaktadır. Batıdan yada başka bölgelerden alınmış, özenti bir kültür değildir. … Devamını Oku..