İstanbul’da Minder Kılıf Satan Yerler

Ülkemizin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul hafızasında geçmişe dair birçok tarihi kültüre sahiptir. Farklı kültürden birçok insana sahip olan bu şehir geçmişe dair kültürlerin en iyi yaşandığı şehirlerdendir. İstanbul Minder Modelleri Gerek insanların maddi özgürlüklerinin çok olması gerek geçmişe dair yaşatılması istenen gelenekler olması sebebiyle İstanbul şark … Devamını Oku..

Şark Köşesi Mobilyaları

En güzel ev dekorasyonu ve şık bir tasaarım ile yaşadığınız mekana daha farklı ve daha güzel bir görüntü katmayı hiç düşündünüz mü? Evinizin tasarımını önemseyenlerdenseniz ve banel hale gelmiş koltuk takımlarından sıkılmış iseniz sizi şark köşesi mobilyaları ile tanıştıralım. Öncelikle sitemizin sedir modelleri ve şark köşesi minderleri bölümlerini incelemenizi tavsiye ederiz. … Devamını Oku..

Balkon Teras Sedir Modelleri ve Minderleri

Teras sedir ve minder modelleri Soğuk havalar geride kalacak elbet, güneşli günler için hazırlıklar başladı. Şöyle balkonlarda, teraslarda içeceğimizi yudumlarken dinlenmenin tam da vakti geldiği zaman hazır olmasını istediğiniz teraslarınız ve balkonlarınıza farklı bir hava vermeye ne dersiniz? Pembe, turuncu, sarı  rengarenk minder sedirler her tarza makul  nitelikte. Balkon yada … Devamını Oku..

Şark köşesi nasıl yapılır?

Şark köşesi nedir? Şark köşesi Anadolu’nun bir dekorasyon kültürün. Çok eski tarihlere dayanan bu kültür hala yaşamaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde Türkler evlerini yada iş yerlerini şark odası dekorasyonu ile tasarlamaktadır. Bunun bir çok sebebi bulunuyor. 1. Kendi kültürümüzü yansıtmaktadır. Batıdan yada başka bölgelerden alınmış, özenti bir kültür değildir. … Devamını Oku..

Kayseri şark köşesi

Bir şark köşesi ve sedir takımı almak istiyorsunuz. Bu sediri neden bir marka güvencesi ile almayasınız? İşte Şark Dekorasyon bir telefon kadar size yakın.. Her şehrin kendine özgü yaşayış biçimleri, adetleri, kültürel varlıkları ve zenginlikleri söz konusudur. Bu tür değerler o şehri diğer şehirlerden ayıran özelliklerdendir. Gerek sosyal yapısı gerekse … Devamını Oku..

Köy Minderleri (Kaliteli ve Garantili)

Köy minderleri diğer adıyla şark köşesi minderleridir. Önceleri Anadolu’da bir oda şark odası olarak kullanılırdı. Bu odalarda ev sahipleri misafirlerini ağırlar, onlarla sohbet eder ve ikramda bulunurdu. Sıra geceleri diye bildiğimiz ortamlar oluşturulurdu. Gaziantep, Urfa ve Mardin gibi illerimiz bu konuda meşhurdur. Bu illere gittiğinizde hala bu tür mekanlar görmeniz … Devamını Oku..

Modern Şark Köşesi Modelleri (Minder Fiyatları)

İnsanların modern hayatın içerisinde olsa da kendi kültürlerini kullanma ve yaşatma istekleri her zaman devam ediyor. Bu durumun sonucunda son yıllarda en çok tercih edilen mobilyalar arasında modern şark köşeleri bulunmaktadır. Bunlar genelde otellerde, toplanma alanlarında ve özel olarak düzenlenen turizm merkezlerinde karşımıza çıkıyor. Özellikle bu türden yerlere özel bir … Devamını Oku..

Şark Köşesi Yeni Modelleri

Şark odası yastıkları şık olduğu kadar aynı zamanda bir kültürü yansıtır. Genellikle halı ve kumaş kaplamalı ürünlerden yapılan,çeşitli motiflerden alınarak dokunan şark köşesi yastıkları siz değerli müşterilerimizin rahatlığı için tecrübeli ustalarımızca dizayn edilmektedir. Şark köşesi yastıkları kullanıldığı malzeme açısından kimilerine göre rahatsız gelebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak … Devamını Oku..

Şark köşesi nedir?

Şark köşesi ne demek? Şark köşesi doğu kültünü yansıtan bir dekorasyon, ev tasarım modelidir. Genellikle sedir takımları yada minder takımlarından oluşur. Odanın bir köşesine kurulan bu eşyalar ile sıcak bir muhabbet ortamı hazırlanır. Yerde kilim yada halı deseni olurken, duvarlarda da kilim görmeniz mümkün. Son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan … Devamını Oku..