Sehpa ve Masa

Şark odası tasarımına uygun doğal ve farklı renklerde tasarladığımız masa ve sehpa modellerimizi bu bölümde inceleyebilirsiniz. Şark köşesi masaları ve şark köşesi sehpaları istediğiniz ebatlarda tarafımızdan üretilmektedir. İster mutfakta yemek odası takımı olarak kullanmak için ister şark köşesi takımında kullanmak için ürettiğimiz modelleri zevkinize sunuyoruz.

Mekanınızın bütün odaları elbette sizin için önemlidir. Fakat misafirlerinizi ağırladığınız odanız sizin için en önemli odadır. Orada siz ve misafirleriniz rahat bir şekilde oturup sohbet etmek birşeyler yemek içmek istersiniz. İşte şark odaları tam da böyle bir odadır. Muhabbet ve sohbet için birebirdir. Bazen binlerce lira harcama yaparak çeşitli mobilyalar alırsınız ama istediğiniz ortamı bir türlü bulamazsınız. İşte eksik olan şey şark köşesi ve dekorasyon eksikliğidir.

Bu bölümde inceleyeceğiniz sehpaları seçmeden önce, sedir bölümüne göz atarak renkler hakkında fikir edinebilirsiniz. Eğer yer minderleri şekilde bir tasarım yapacaksanız sehpa almanızı tavsiye ederiz. İstemiş olduğunuz masa bahçe, teras ve balkonlarda kullanılacak birşey ise bahçe mobilyaları kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz. Masanızın üzerini donatmak üzere bakır aksesuarlar kısmına da göz atın deriz.

Şark köşesi sehpa ve masaları hakkında müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek de bilgi alabilirsiniz.

Bu bölümde size masa ve sehpalar hakkında bir takım bilgiler vermiş olduk. Diğer sayfaları da inceleyerek farklı ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Sehpa ve Masa için 6 cevap

  1. Ahmet Ali ÇELİK diyorki:
  2. zeynep eroğlu diyorki:

    75x50cm civarlarında pratik taşınabilir ışıklı çalışma masası yaptırmak istiyorum. fiyat öneriniz var mıdır?

  3. Ahmet diyorki:

    Restoran için iki kişilik sedir karşılıklı dört kişilik +masa üstü hakiki cam .bana 10 takım lazım takimin fiyatı ne kadar? Acil cevap yazarsanız sevinirim selamlar

  4. Ahmet diyorki:

    Üstü halı ve üstüne cam demek istedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir