Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Modelleri

Yazımıza başlamadan önce dilerseniz sedir modelleri ve şark köşesi  minderleri bölümlerine göz atabilirsiniz. Burada bulunan yüzlerce sedir ve minder modellerini inceleyerek renk ve model konusunda fikir edinebilirsiniz. Kafanıza takılan bir soru olduğunda alt kısımda bulunan yorum özelliğini kullanarak müşteri temsilcimize soru sorabilirsiniz.

Şark köşesi modelleri olarak belli başlı birkaç model mevcuttur. Birincisi sedir dediğimiz Anadolu da makat diye isimlendirilen modellerdir. Bu modeller koltuk gibi yerden yüksektir. Alt kısmı genellikle ahşaptır. Ahşap sedirin üzerinde minderler vardır.
sark-kosesi-modelleri

Bir de minder modelleri ile şark köşesi yapabilirsiniz. Dilerseniz minderleri hiç sedir kullanmadan yere koyarak yer minderleri olarak kullanabilirsiniz. Tabii bu minderlerin ölçü ve yükseklikleri size kalmış bir durumdur. Yani isterseniz yerden 20 cm yükseklikte bir şark köşesi modeli  sipariş verebilirsiniz. Şark köşesi minderleri bölümünde bahsettiğimiz minder modeli ilgili olarak örnekler mevcuttur. Bu bölümde yaklaşık 40 cm yüksekliğinde minderler de görmeniz mümkündür.

Bu modelde göreceğiniz üzere sedir ve üzerine osmanlı motifli minderler kullanılmış. Ceviz renkli bu ahşap sedirin alt kısmında bulunan altın varak işlemeler ürünü daha ağır ve şık gösteriyor. Köşede bulunan ahşap kısım ise sedirle güzel bir bütünlük kazanmış.

şark köşesi takımları 2017

Şark odalarını bilmeyen yoktur. Sıra gecesi deyince ilk akla gelen oda tasarımı şark odalarıdır. Birçok nargile kafe ve kafeterya son zamanlarda bu tarz bir dekorasyon ile odalarını tasarlıyor. Bunun sebebi kendi kültürümüze uygun bir tasarım şekli olmasıdır. Evet Şark köşesi tarihimizin eskimeyen bir dekorudur. Sedir ve minderler döşenmiş oturma grupları, duvarda bulunan bir kilim yada halı, diğer bir duvarda ahşap raf ve üzerinde bakır aksesuarlar, ortada ahşap sehpa sıcak bir ortam sunuyor değil mi? Ahşap demek doğallık demek ve bu dekorasyon tarzı da abartıdan uzak daha mütevazi ve sıcak bir ortam sunuyor.

Şark köşesi modelleri

 

Firmamız ürettiği mobilyaları daha salon ve oturma odasına uygun olarak tasarlamaktadır. Kaliteli ağaç, kumaş ve sünger seçimi ile daha uzun ömürlü mobilyaları güvenle kullanabileceksiniz.

Bu yazımızda size şark köşesi modelleri hakkında bilgi verdik. Detaylar için minder modelleri bölümünü inceleyin. Şark köşesi modelleri İstanbul için arama yapıyorsanız, tam yerindesiniz demektir. Şark Dekorasyon İstanbul Şişli’de üretim yapmakta olup, İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermektedir.

Şark Köşesi

Şark Köşesi

 

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Şark Köşesi Modelleri için 2 cevap

  1. Ömer Özcan diyorki:

    Soldan sağa 3metreye. 2 satın alabırırmıyız L
    Seklınde sadece mınder setı mobılya yok fıyatı nekadar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir