Sakarya Şark Köşesi (Adapazarı)

Sakarya geçmişten günümüze kadar geniş tarihi süreçte Anadolu, Avrupa, Balkanlardan gelen farklı kültürleri ve değerleri içinde barındırmış bir şehirdir.  Günümüzde de el sanatları, giyim, mobilya üzerine de gelişme göstermiştir. Bu topraklarda yaşamış olan atalarımızdan bizlere kalan çok önemli miraslar vardır. Bunlara sahip çıkan Sakarya çoğunluğunu korumuş ve geliştirmiştir.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sakarya Minder Modelleri

Adapazarı Minder Modelleri

Bunların başında gelen kültür değerleridir. Sakarya şark köşesi modelleridir. Geçmişten günümüze kendini geliştirerek gelen bu modeller şimdilerde evlerde, işyerlerinde yerlerini almıştır. Sakarya şark köşesi modelleri çeşitlilik açısından geniş ürünler sunmaktadır. İşyerinizin veya evinizin sanki göçebe hayat süren atalarımızın zamanındaymış gibi bir hava vermesini sağlayabilirsiniz. Bu modellerler sizlere  şark köşesi takımları şeklinde görüşünüze sunulmuştur. Şık tasarımlarıyla, oturduğun zaman hissettiğiniz rahatlıkla ayrıca gözünüze vermiş olduğu büyüleyici duruşuyla şark köşesi takımları herkesin tutkusu haline gelmiştir. İsterseniz odanızın tümünü kaplayacak şekilde isterseniz bahçenizin bir bölümünde yararlanabilirsiniz. Şark köşesi seçerken kullanışlı olması, kaliteli olması, ayrıca fiyatının da bütçemize uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Dokuma kumaş olması özelliğiyle de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kumaşta yeni sistem olan fermuarda kullanılmaya başlanmış olup kumaşın rahatlıkla yıkanıp kolay kullanım sağlamıştır. Şark köşesi fiyatları da her bütçeye uygun şark köşeleri sayesinde üzerindeki ilgiyi daha da arttırmıştır. Günümüzdeki mobilyalar hem pahalı olup hem de ömrü kısa olmaktadır. Genelde insanların kaliteli olsun ama fiyatı da uygun olsun görüşü Sakarya şark köşesi fiyatlarında her bütçeye uygun seçenekler en iyi şekilde sunulmuştur.

sakarya sedir

Günümüzdeki mobilyaların sağlıksız olması, fiyatlarının yüksek ve kısa ömürlü olması alternatif olarak insanları başka arayışlara yönlendirdi.  Bu arayışlar neticesinde kendi özünden bir esinti arayan insanlar şark köşelerini evlerinde ve iş yerlerinde yer vermeye başladılar.  Şark köşelerinde en iyi tercih Sakarya halkına ait olan köşelerdir. Tercih edilmemesini gerektirecek hiçbir durum söz konusu değildir.

Sakarya ilimizin ilçeleri aşağıdaki gibidir. Bu ilçelerin tamamına şark köşesi ve sedir sevkiyatımız bulunmaktadır.

1 Adapazarı
2 Akyazı
3 Arifiye
4 Erenler
5 Ferizli
6 Geyve
7 Hendek
8 Karapürçek
9 Karasu
10 Kaynarca
11 Kocaali
12 Pamukova
13 Sakarya
14 Sapanca
15 Serdivan
16 Söğütlü
17 Taraklı
18 Ayrıca bakınız
19 Kaynakça

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Şark Köşesi Minderleri (%60 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir