x

Ahşap Palet koltuk takımları farklı ve rahat ürün arayanlar için ideal. Palet palet oturma grubu fiyatları ve paletten köşe takımı nasıl yapılır? İşte detaylar..

Palet koltuk takımları aslında bir sedir modelidir ve sedirler, günümüz şartlarında kullanışlı modeller seçim ve tercihlerimizin başında gelmektedir. Anadolu kültürlerini yaşatan geçmişten bu güne duyulan hasret ve sevgi o günün değerlerini bugünlere taşımamıza vasıta bir aracı olmuştur. İnsanların ihtiyaçları devam ettikçe bu doğrultuda isteklerde artmaktadır. Modern günümüzde var olan büyük ve kaba mobilya modellerine inat yataklı sedir modelleri çok sade ve bir o kadar şık olarak evlerimizi süslemektedir. Bu birden çok özelliği bulunan sedir modellerinin kullanışlığı ve doğallığı tercih edilmesinin en büyük sebeplerindendir.

Paletten Köşe Takımları

Koltuk takımı almaya yada ahşap sedir alamaya çok paranız yoksa ahşap paletlerden güzel bir sedir takımı yapabilirsiniz. Paletten köşe takımı yapmanız çok kolay. Paletten bahçe mobilyası yada oturma odası köşe takımı da yapabilirsiniz.

 

Paletlerin üzerinde kullanacağınız minder modelleri için farklı yüzlerce minder modellerimiz bulunuyor. Ana menüden minder modellerini incelemeyi unutmayın.

Ahşap paletten dekorasyon nasıl yapılır?

İster bahçe mobilyası, ister balkon yada teras dekorasyonu olarak isterseniz de evinizde bir odanıza otantik yada farklı bir tasarım yapmak için ahşap paletleri kullanabilirsiniz. Ahşap paletleri çift kat yada tek kat olarak da dizayn edebilirsiniz. Tabii tek kat yaptığınızda minderi biraz daha kalın tutmanız gerekiyor. Ahşap paletten dekorasyon yapmak istiyorsanız buradaki modelleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 Palet yatak modelleri hem oturarak, hem de yatak olarak çok amaçlı kullanım sağlayabilmektedir. Ayrıca yatak şeklini almasıyla halinde evde kullanılan bazı malzemelerin sedir yatak içinde saklanması mümkün olmaktadır. Sıklıkla kalabalık ailelerin tercih ettiği şimdilerde de gençlerin doğallık ve sadelik yönünden tercih ettiği mobilya ürünleridir. Yataklı sedir takımları, günümüzde ev şartlarında tamamen bir ihtiyaç halini almıştır. Bu takımları, renk, şekil ve tarz yönünden de diğer takımlardan ayırabiliriz. Genelde modellerin ahşap olmasıyla birlikte uzun ömürlü olması da ürüne çekicilik katmaktadır. Bayanların dikkat ettiği bir diğer farklılık ise motif ve desenlerdir. Birçok üründe olduğu gibi bu üründe de işlemeler ve sanatsal dokunuşlar ön planda tutulmuştur. Bu takımların kullanışlı, konforlu, şık ve elit olması üründe farklılık ve çok yönlülüğünü arttırmaktadır. Ayrıca şık ve sade aksesuar yastıklar sayesinde farklı bir tarz yaratılabilmektedir.

Palet koltuk fiyatları, ürünün çift kullanışlı olması ve iş gücü bakımında fazla olmasına rağmen çok uygundur. Ürünler genellikle ahşap özellikli olduğu için sağlamlığı ve insanların sağlığını göz önünde bulundurduğu için tercih edilmesini sağlamaktadır. Palet sedir fiyatları, bütçenizi sarsmadan günümüz fiyatlarındaki ürünün insan sağlığına değer veren dizaynda da en büyük karlı yatırım olarak görmektedir.

Palet Koltuk Fiyatları

Tekli ahşap palet 100 TL
Çift kişilik ahşap palet 150 TL
Auro ahşap palet 200 TL

 Palet Koltuk Takımı ve Fiyatları (En Şık ve Konforlu Paletler) (4 Yorum)

  1. Merhaba. Palet koltuk model 9 un mindersiz fiyatı nedir ? Çift kişilik koltuk fiyatında 150 tl yazıyor. Sadece oturma kısmı mı? Yaslanma kısmı dahil mi ? Bir tane paletin fiyatı mı ? İyi çalışmalar.

  2. Palet köşe takımı yapıyor musunuz? Sitedeki fiyat minder yastık dahil fiyat mı? Model foto ları var mı?