Modern Şark Köşesi Minderleri ve Fiyatları

Modern Şark köşesi minderleri standart minderlere oranla daha profesyonelce hazırlanarak kullanıcılarına sunulmuştur. Otantik bir ortam için oluşturulan şark köşe minderleri Şark Dekorasyon tarafından özenle yapılarak servis edilmektedir. Hizmette sınır yok ilkesiyle hazırlanan bu şark köşeleri ve minderleri sahiplerine kaliteli bir şekilde servis edilmek için hazırlanarak görücüye çıkmaktadır.

Modern Şark Köşesi Minderli

Modern Şark Köşesi Minderli

Şark köşesi minderleri genel anlamıyla birlikte doğu kültürünü yansıtan dekorasyon tarzıdır. Fiyat bakımından da uygun fiyatlara satışı gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler firmamız tarafından üretilip Türkiye ve Avrupa’nın birçok ülkesine satılmaktadır. Kocaeli, Bursa, Ankara, Eskişehir, Antalya gibi büyük şehirler başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Bu nedenle pratik çözümlerin doğru adresi olan internet sitemizden şark köşesi ile ilgili tüm bilgileri en iyi şekilde alabilir ve hatta sorunsuz bir şekilde servis edebilirsiniz. Bizler gün geçtikçe kaliteli ve profesyonelce uygulamaları sizlere sunarak pratik çözümler neticesinde sınırsız hizmetler vermekteyiz.

Modern Şark Köşesi Minderleri Fiyatları

Öncelikle size minderler hakkında bilgi verirsek fiyat olarak daha iyi bir açıklama yaparız. Modern minderler daha çok standart ölçülerde üretilip satılmaktadır. Bu noktada;

68*100*10 cm minder ve sırt yastığı 10*40*100 cm şeklinde olan standart modern minder fiyatları 200 TL’dir. Bu fiyatta KDV yoktur. Bununla birlikte zaman içinde fiyatların değişim göstereceği bazı lüks kumaşlarda fiyatların artış gösterebileceğini de göz önünde bulundurun.

20*68*100 cm şeklinde daha kalın minder fiyatları: 300 TL’dir.

30*68*100 cm şeklinde olunca modern minder fiyatı: 350 TL.. 40 cm kalınlığa çıkınca 400 TL olmaktadır. Tekrar etmek gerekirse: Fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen siparişten önce müşteri hizmetlerimizden onay alınız.

Bu modern şark köşesi fiyatları standart ürünler için geçerlidir. El işçiliği fazla olan, farklı modellerde fiyatların daha yüksek çıkacağını unutmayın. Aşağıdaki model buna örnek olabilir. Lütfen ölçünüz ile firmamızdan fiyat alınız.

Modern Şark köşesi minderleri doğal olarak üretici firmaların tüketici firmalara daha uygun fiyatlara vermesi gerektiğini düşünmekteyiz. Normalde piyasa değerleri ise 300 ile 350 TL arası olan minderler üreticilerden tüketicilere geçerken daha ucuz fiyatlara verilmektedir. Çünkü tüketici toplu satış yaparak kar elde etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Şark Köşesi başlıklı makalemizde şanlıurfa sedir, urfa şark köşesi ve urfa sedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Modern Şark Köşesi Minderleri ve Fiyatları için 2 cevap

  1. Özlem diyorki:

    Merhabalar,

    Biz modern sark kösesi yapmak istiyoruz evimize, sitenizdeki mor, sari tarz oldukça hos gözüküyor. 315×220 olçülerde. yardimci olabilirmisiniz lütfen?

    Özlem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir