Köy Sedir Modelleri (Kaliteli ve Rahat)

Köy odası Minderleri

Sedirler koltuk gibi yerden yüksek genellikle ahşap ağırlıklı oturma grubudur. Anadolu da genellikle makat denilen sedirler çok eskilere dayanan bir dekorasyon şeklidir. Osmanlı döneminden bu yana en çok kullanılan ev eşyasıdır. Köy  evi sedir modellerinin alt kısımları yani iskeletleri ahşap olup, genellikle gürgen yada kayın gibi sağlam ağaçlardan yapılırsa daha sağlıklı olur. Çam ile de yapılabilir fakat gürgen ve kayına nazaran çam daha dayanıksız bir ağaç cinsidir.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Köy sedirleri

Köylerde kullanılan sedirler son yıllarda şehirlerinde en çok satılan modelleri haline gelmiştir. Sedir modelleri genellikle iki kısımdır. Şark köşesi modeli olan ve daha çok Anadolu motiflerinden oluşan sedirler  ve modern dediğimiz daha renkli kumaşlardan oluşan sedirlerdir.

Harika tasarımlara sahip sedir modellerimizi incelemeyi unutmayın:

Sedir

Şark dekorasyon sedir imalatçısı olarak İstanbul’da ürettiği köy sedir modelleri ve modern sedir seçenekleri ile uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Çeşitli kumaş seçenekleri ile farklı modeller sunan firmamız sınırsız alternatifler sunmaktadır. Evinizin ölçüsüne göre de tasarım yapıldığını da belirtmiş olalım. Gürgen iskeletten yapılmış sedir modellerimiz uzun yıllarca sağlıklı bir şekilde kullanacağınızı garanti etmekteyiz.

Bu başlık altında köy evi sedir modelleri hakkında bilgi verdik. Sedir modelleri bölümünü inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Bununla beraber sedir minderleri için şark köşesi bölümüne göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir