Konya Sedir Modelleri ve Fiyatları (%70 İndirim Başladı)

Konya Şark Köşesi Modelleri

Anadolu kültürü her açıdan özellikle Osmanlının ve Selçuklunun her döneminin önemli sanat eserlerine kaynaklık etmiştir. Konya sedir modelleri de bu kültürün izlerini günümüze taşıyan çok önemli dekorasyon ürünlerini içermektedir. Modeller arasında farklı seçenekler bulabileceğiniz gibi kültürümüzü simgeleyen çok farklı desenlerde bulabileceksiniz. Yörük çadırlarında başlayan sedir kültürümüz tarihin farklı her döneminde sarayların ve konakların en özel dekorasyon tarzlarını belirlemiştir. Günümüzde de dekorasyonda modern tarzların şaşalı görüntülerinden sıkılan insanların özlerindeki kültüre dönüşte mobilya seçenekleri sedir modellerden yana olmaktadır. Sedir modellerde kullanılan ahşap ise seçimini sağlıktan yana yapanların ortak tercihleri arasındadır.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Konya Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Minder Modelleri (%60 İndirim Başladı)

Konya sedir takımları

Konya Sedir Takımları

Sedir

Konya sedir takımlarında ve şark köşelerinde özellikle köşe takımları dekoratif eklentileri ile modern anlamda benzerlerini işlevsellikleri ile de çok gerilerde bırakmaktadır. Günümüzde konaklarda ve evlerde oluşturulan şark köşelerinde göremeye alıştığımız sedir takımlar artık solanların başköşelerinde de şık seçeneklerle yerlerini almaktadırlar. Evlerde saray esintileri oluşturan sedir takımlar farklı aksesuarlarla da kullandığınız mekânlarda size sultanlık vermektedir. Kültürümüze özel sedir takımlarda kullanılan motiflerde tarihin her dönemine seyahat etmek her kültürü evinizde ağırlamak mümkün olacaktır. Osmangazi, Türkmen, Bağdat, Kerkük, mecidiye tasarımlara milli kültürü işleyen motifler arasında sayılabilmektedir.

U Şeklinde Ahşap Sedir

Şark Köşesi

Konya Minder Modelleri

Modern koltuk takımlarında parlak kumaşlar, değerli taşlarla işlemeler fiyatlara eklenerek fiyat olarak yüksek meblağlar karşımıza çıkarmaktadır. Bu açıdan Konya sedir fiyatları ve şark köşesi fiyatları ekonomik yönden de bu alandaki seçim yapacakları çok yormayan tercihler olacaklardır. Anadolu’nun sadeliğindeki doğallığındaki eşsiz güzellikler sedir modelleri ile bulunduğunuz her mekânda size dinginlik ve duruluk katacaktır. Piyasanın hâkimi olan modern tasarımda koltuk takımlarını tahtından edebilecek şık saray modelleri ise salonlarımıza kültürümüzü taşıyacaktır. İşletmeler içinde farklı seçeneklerin bulunduğu sedir takımları ile çok özel işyeri dekorasyonları gerçekleştirebilir, işletmenizi çay sohbetlerinin vazgeçilmez mekânı haline getirebilirsiniz.

Sedir Köşe

Konya sedir fiyatları ve şark köşesi modelleri için hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kaliteli, garantili ve konforlu bir ürün arayanlar doğru adresteler.

Sedir Fiyatları

Öncelikle burada vereceğimiz fiyatların sabit olmadığı, güncel şartlara göre değiştiği zam yada indirim dönemlerinde revizelerin olduğunu unutmayalım.

Ahşap kafe sedir metre fiyatı: 400 TL

Balkon sedir metre fiyatı: 500 TL

Bahçe sedir fiyatı: 550 TL

Salon sedir metre fiyatı: 700 TL

Diğer modeller için ölçü ile birlikte fiyat alınız.

Konya ilimiz için şark köşesi ve sedir sevkiyatı yaptığımız ilçeler listesi şu şekildedir:

Ahırlı · Akören · Akşehir · Altınekin · Beyşehir · Bozkır · Cihanbeyli · Çeltik · Çumra · Derbent · Derebucak · Doğanhisar · Emirgazi · Ereğli · Güneysınır · Hadim · Halkapınar · Hüyük · Ilgın · Kadınhanı · Karapınar · Karatay · Kulu · Meram · Sarayönü · Selçuklu · Seydişehir · Taşkent · Tuzlukçu · Yalıhüyük · Yunak

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Konya Sedir Modelleri ve Fiyatları (%70 İndirim Başladı) için 2 cevap

  1. huseyin ayhan diyorki:

    fiyat yazarsaniz iyi olur

    • Şark Dekorasyon diyorki:

      Fiyatlar ölçü ve modele göre değiştiği için net yazamıyoruz. Fakat elimizden geldiği kadar müşterilere bilgi veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir