Kocaeli Sedir Modelleri

Sedir kendi kültürümüzün parçası olan, kökü çok eskilere dayanan bir mobilya çeşididir. Görünümlerindeki sadeli ve doğallık Anadolu’ya has çizgileri ile Kocaeli sedir modelleri ve şark köşeleri evinizi dekore etmeden mutlaka görülmesi gereken seçeneklerdir. Kullanacağınız alana uygun birçok farklı seçeneği ile ev dekorasyonlarınızda farklı mekânlar oluşturabilirsiniz. Şark köşelerinin olmazsa olmazı sedir, kültürümüzün evlerdeki en önemli yansıması olacaktır. Model olarak ta her beğeniye hitap edebilen çeşitler bulunabilmektedir. Özellikle köşe takımları en kullanışlı seçenekler arasında yer almaktadır. Sedirin kendine has tasarımları her modelde farklı şekillerde kullanılarak tercihler arasında yerlerini almaktadırlar.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Köşe modelleri bilinen L tipinden farklı olarak her iki tarafından da dönmeli modelleri ile çok daha otantik görünümler kazanmaktadır. Kocaeli sedir takımları ve şark köşeleri özellikle kafe dekorasyonların da farkı yakalamak isteyenler için alternatif seçenekler olacaktır. Tasarım olarak belirlediğiniz kültürel özellikler kafenizin ana teması olacaktır. Son yıllarda otantik mekânların en göz alıcı tasarımları arasında bulunan sedir takımları farklı yörelere has çizgilerde barındırmaktadır. Yemen, Bağdat, hakan, vezir, harman, Osmangazi gibi seçeneklerin yer aldığı takımlarda kültürümüze özellikle farklı köşe modellerinde ikramlıklar için çok hoş ayrıntılar eklenmiştir.

Kocaeli sedir fiyatları evlerinizde kullandığınız ya da hep görmeye alışkın olduğumuz koltuk takımlarından çok daha uygun fiyatlarda olacaktır. Şıklığını şanlı tarihimizden alan, kullanım kolaylığı olan bu modeller evlerimizin en özel şark köşeleri için en vazgeçilmez seçenekler arasında yer almaktadır. Şark köşe yaptığınızda evinizin en huzurlu alanının bu bölüm olacaktır. Gösterişten uzak sade ve kişilik sahibi sedir takımlar günlük hayatın karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için bir dinlenme alanı olacaktır. Parlak renkler şaşalı kumaşlar çoğu zaman insanların zihnini de yormaktadır. Bu açıdan evimizin dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabileceğimiz bu modeller size, bulunduğunuz mekanlarda farklı bir dünyanın kapısını aralayacaktır.

Kocaeli ilimizin ilçeleri aşağıdaki listede verilmiştir:

Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Örnek bir sedir minder modeli:

Kocaeli şark köşesi

Kocaeli şark köşesi

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir