Kafe Sedirleri

Sedir modelleri ev ortamı, ofis ortamı, dernek ve vakıf ortamı, tarihi mekanlar ve kafe, restoran gibi mekanlarda daha çok kullanılan bir ahşap oturma grubudur. Kafelere ve çay bahçelerine uygun olarak ürettiğimiz sedirleri genel olarak iki kişilik olup, ortada bir masa olmak üzere dört kişinin oluşturduğu takımlardır. Bu ürünler çamdan üretilen ekonomik modellerdir. Gürgen modelleri görmek için sedir modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kafe Sedir Modelleri

Ahşap Cafe Sedirleri

Kafelerde kullanılan en önemli ve malzemelerden birisi masa ve sandalye takımlarıdır. Çünkü müşteriler burada ağırlanır. Gerek restourant tarzı yerlerde gerekse kafeteryalarda masa ve sandalye zorunluluk gibidir. Masa ve sandalyelere alternatif malzeme ise sedir ve şark köşesi olabilir. Hem görünüm olarak gayet güzel duran şark köşeleri hem de sıcak bir ortam sunar. Bununla beraber kafe sedirleri modellerimiz de fotoğraflarda mevcut olduğu gibi sedir bölümünü ziyaret ederek de diğer ürünlerimizi incelemenizde fayda var. Kafe (cafe) sedirleri ve masa sandalyeleri fiyatlar ve detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacak. Çünkü her ortamın farklı ölçüsü ve genişliği var. Mekana göre ebatlar değiştiğinden ve herkesin beğeni anlayışı farklı olduğundan dolayı sedir ve masa fiyatları da hali ile değişiyor.

Kafe sedirleri ve masa sandalye takımları ile ilgili olarak diğer bir konu da kalitedir. Bu tür malzemelerin 3 ana ham maddesi bulunuyor. Birincisi sedirin ağaç kısmı. Sedir ve masalarda kullanılan ağaç cinsi genelde gürgen yada çam oluyor. Tabii ki ilk tercihiniz gürgenden yana olmalıdır. Fakat daha ekonomik istiyorsanız çam tercih edebilirsiniz. Çam ağaçları da yine kendi içinde kalite çeşitlerine ayrılıyor. 1. kalite çam ile 3. kalite çam arasında oldukça fark olabiliyor. Bunların dışında ağaç kısımların boyanmış yada vernik/cila tarzında ayrı işçiliği de talebe göre yapılabilir. Cafe sedirleri için önemli diyebileceğimiz kısımlar ise minderler ve bu minderlerin kumaş kaliteleridir.

Kafe Sedir Takımları

Sedirler kafe sedirleri ve ev dekorasyonu için kullanılan sedir ve şark köşeleri olmak üzere iki kısımdır. Ev dekorunda kullanılan sedirler birinci kalite malzemeden yapılır ve dolayısıyla fiyatları daha yüksektir. Buna mukabil kafe ve restourant gibi ortamlar için yapılan sedirler daha ekonomiktir. Ebatları daha ufaktır. Bu sedirler cafe,internet cafenargile kafeçiğköfte salonulahmacun salonu,türkü evleritürkü barları ve çay bahçeleri gibi mekanlarda daha çok kullanılır.

Ahşap sedir masa takımı

Bu tarz ahşap ürünler her ne kadar kafe sediri olarak geçse de, bahçe balkon ve teras gibi mekanlar için de oldukça uygun ve aynı zamanda ekonomiktir.

Aslına bakarsanız bu sedirlerin de diğerlerinden farkı yoktur. Tek farkı kumaşlarıdır. Bu tarz ortamlarda kullanılmak için alınan sedir ve şark köşeleri daha çok renkli kumaşlar ve desenlerden yapılır. Tabii bu durum kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Ağaçlar ve ahşap kısımlar ise aynıdır. Fakat renk konusunda koyu ceviz, açık ceviz vs.. gibi renkler de seçebilmeniz mümkündür.
Ahşap Kafe Sedir Takımları
Organizasyon için sedir ve şark köşeleri

Konser, kına gecesi, düğün, kına, nişan, türkü geceleri, sıra geceleri gibi organizasyonların vaz geçilmez eşyası sedirler ve şark köşeleridir. Çünkü bu tarz ortamlara sıcak havayı bu ürünler vermektedir. İnsanlar rahatça oturmak ve sohbet etmek için uygun bir ortamı her zaman severler. Bir de saatlerce sürecek organizasyonlarda ayakta beklemenin imkanı da olmayacağına göre, misafirleri en güzel şekilde ağırlamak gerekmektedir.

Kafe Sedir Fiyatları

Kafe sedir modelleri fiyatları konusuna gelince fiyatlar kalite, işçilik ve nakliye gibi etkenlere göre belirleniyor. Buradan size vereceğimiz fiyatların güncel olmayacağını unutmayın. Lütfen sipariş vermeden önce fiyat bilgisi alınız. KDV, nakliyat gibi konularda detay isteyiniz. Aksi taktirde yanlış maliyet çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte kampanya dönemlerinde fiyatların değişkenlik gösterdiğini indirim halinde fiyatların düştüğünü unutmayın.

Çam ahşap sedir adet fiyatı: 100 TL

Çam ahşap sedir adet model2: 150 TL

Gürgen ahşap sedir adet fiyatı 400 TL

Cila ve vernikli gürgen ahşap sedir: 500 TL

Çam kafe ve bahçe masası: 200 TL

Cilalı kafe masası: 300 TL

Gürgen kafe masası: 500 TL

Gürgen cilalı kafe masası: 600 TL

Kafe Sedirleri için 6 cevap

 1. ibrahim diyorki:

  Sayin degerli abileriniz ben cafe tarz bir yer actim 15 adet masa sandelye lazim guzel urunkerinizde var fiyat konusunda bilmiyorum bana ulasirsaniz sevinirim 0531 968 37 37 ibrahim saygilarimla

 2. ismet diyorki:

  kafemize sark kösesi ve ahsap masa sandalye ve aksesuar alacagız irtibata gecerseniz görüşelim 05058189952

 3. Ugur eraslan diyorki:

  1 masa 4 sandalye olacak şekil de sipariş almak istiyorum evimin balkonu için imkan varmu

 4. Ramazan diyorki:

  05342000062 ramazan benbana ulaşırsınız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir