Kafe Sedirleri

Kafelerde kullanılan en önemli ve malzemelerden birisi masa ve sandalye takımlarıdır. Çünkü müşteriler burada ağırlanır. Gerek restourant tarzı yerlerde gerekse kafeteryalarda masa ve sandalye zorunluluk gibidir. Masa ve sandalyelere alternatif malzeme ise sedir ve şark köşesi olabilir. Hem görünüm olarak gayet güzel duran şark köşeleri hem de sıcak bir ortam sunar. Bununla beraber kafe sedirleri modellerimiz de fotoğraflarda mevcut olduğu gibi sedir bölümünü ziyaret ederek de diğer ürünlerimizi incelemenizde fayda var. Kafe (cafe) sedirleri ve masa sandalyeleri fiyatlar ve detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacak. Çünkü her ortamın farklı ölçüsü ve genişliği var. Mekana göre ebatlar değiştiğinden ve herkesin beğeni anlayışı farklı olduğundan dolayı sedir ve masa fiyatları da hali ile değişiyor.

Kafe sedirleri ve masa sandalye takımları ile ilgili olarak diğer bir konu da kalitedir. Bu tür malzemelerin 3 ana ham maddesi bulunuyor. Birincisi sedirin ağaç kısmı. Sedir ve masalarda kullanılan ağaç cinsi genelde gürgen yada çam oluyor. Tabii ki ilk tercihiniz gürgenden yana olmalıdır. Fakat daha ekonomik istiyorsanız çam tercih edebilirsiniz. Çam ağaçları da yine kendi içinde kalite çeşitlerine ayrılıyor. 1. kalite çam ile 3. kalite çam arasında oldukça fark olabiliyor. Bunların dışında ağaç kısımların boyanmış yada vernik/cila tarzında ayrı işçiliği de talebe göre yapılabilir. Cafe sedirleri için önemli diyebileceğimiz kısımlar ise minderler ve bu minderlerin kumaş kaliteleridir.

Kafe Sedirleri için 4 cevap

  1. ibrahim diyorki:

    Sayin degerli abileriniz ben cafe tarz bir yer actim 15 adet masa sandelye lazim guzel urunkerinizde var fiyat konusunda bilmiyorum bana ulasirsaniz sevinirim 0531 968 37 37 ibrahim saygilarimla

  2. ismet diyorki:

    kafemize sark kösesi ve ahsap masa sandalye ve aksesuar alacagız irtibata gecerseniz görüşelim 05058189952

  3. Ugur eraslan diyorki:

    1 masa 4 sandalye olacak şekil de sipariş almak istiyorum evimin balkonu için imkan varmu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir