İstanbul Sedir İmalatı

Sedir, şark köşesinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Anadolu kültürünün en belirgin eşyalarından olan sedir İstanbul sedir ile değişik renk ve desenleriyle evinize bir başka hava katacaktır. Sıradanlaşan koltuk takımlarından, evinizin estetiğine uymayan çekyat takımlarından ve o alışa gelmiş maxigruplarından sıkıldıysanız eğer, İstanbul sedir modellerimiz tam aradığınız dekorasyon eşyasıdır. İstanbul sedir olarak hem evlere hem kafeterya tarzı işletmelere makul sedir modelleri satmaktayız.Burada önemli olan müşterilerimizin istekleridir. İmalatçı firma olmamız nedeni ile size düşen görev yalnızca hayal etmek ve sipariş vermek.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

İstanbul kafe ve ev sedir takımları

İstanbul sedir imalatı ile evinize kuracağımız şark köşesi ile sıcak bir ortamın oluşacağından emin olun. İstediğiniz boyda ve istediğiniz genişlikte, üreteceğimiz sedirler ve İstanbul sedir takımları ile evinizde Anadolu’nun dekorunu oluşturacağız.Odanızın rengine ve biçimine göre sedir almanız sizin için mantıklı bir karar olacaktır. Her eve özel olarak oda ebatlarına ve evin mimari yapısına makul olarak sedir üretiyoruz. Sedirler şark odaları eşyalarının temel eşyalarıdırlar. Birbirinden farklı renklerde, birbirinden farklı desenlerde ve birbirinden farklı modellerde sedir çeşitleri bünyemizde bulundurduğumuz eşyalardır. Sedir fiyatlarıyla ilgili olarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz öncelikle hangi modeli almaya karar verdiğini, hangi sediri yada şark köşesini beğendiğini bize söylemelidir.Bununla beraber sedir ölçüleri sedir fiyatı için oldukça önemlidir.Seçilen kumaş sedir fiyatını etkilediği için bu hususta bir karara varmalısınız. İstanbul sedir olarak İstanbul sedir fiyatlarıile ilgili net bir şey söyleyemeyiz fakat genelde müşterilerimizi bu hususta dinler,bütçesine uyabilecek en güzel sediri alması konusunda ona deneyimli ustalarımız aracılığıyla yardımcı oluruz.

Modern Ahşap İstanbul Sedir Modelleri

Merkezi İstanbul’da bulunan İstanbul Sedir imalatı; kurulduğu günden bu yana doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzemeyi,yaratıcı ustalık hizmetlerini aynı potada eritip ahşaba aşkla dokunarak kaliteli ürünler üretebilmek gayesindeyiz.

İstanbul sınırları içinde sedir ve şark köşesi satışı yaptığımız ve mekana kadar teslim edip, kurulum yaptığımız ilçeler aşağıda sıralanmıştır.

Adalar ilçesi, 
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi, 
Avcılar ilçesi, 
Bağcılar ilçesi, 
Bahçelievler ilçesi, 
Bakırköy ilçesi, 
Başakşehir ilçesi, 
Bayrampaşa ilçesi, 
Beşiktaş ilçesi, 
Beykoz ilçesi, 
Beylikdüzü ilçesi, 
Beyoğlu ilçesi, 
Büyükçekmece ilçesi, 
Çatalca ilçesi, 
Çekmeköy ilçesi, 
Esenler ilçesi, 
Esenyurt ilçesi, 
Eyüp ilçesi, 
Fatih ilçesi, 
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi,
Küçük köyy
Güngören ilçesi,
Kadıköy ilçesi, 

Kağıthane ilçesi, 
Kartal ilçesi, 
Küçükçekmece ilçesi, 
Maltepe ilçesi, 
Pendik ilçesi, 
Sancaktepe ilçesi, 
Sarıyer ilçesi, 
Silivri ilçesi, 
Sultanbeyli ilçesi, 
Sultangazi ilçesi, 
Şile ilçesi, 
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi, 
Ümraniye ilçesi, 
Üsküdar ilçesi, 
Zeytinburnu ilçesi

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

İstanbul Sedir İmalatı için 3 cevap

  1. fatma özdemir diyorki:

    bn avcılardan yazıyorum ölçüleri sizlermi alıyorsunuz kumaş seçimi vs bu konular hakkında bilgi istiyorum

  2. ömer diyorki:

    yeni iş yeri şark köşesi tarzında cafe açtım dizaynı dekorasyanu yapabilirmisiniz istanbui fatihten yazıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir