Gaziantep Şark Köşesi Minderleri (%60 İndirim)

Şark Dekorasyon olarak Türkiye’nin her bölgesine Sedir ve şark köşesi satışımız mevcuttur. Siz de şark köşesi almak istiyorsanız alanında Türkiye’nin en büyük markası olan Şark Dekorasyon ile alışveriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Doğu kültürümüzün en çok tarihi yaşayan şehirlerinden biri de halk dilinde kısaltılarak söylenen Antep yani Gaziantep’tir. Gaziantep denilince akla birçok geleneksel tatlar şehrin kendine özgü şivesi sürekli göç alan topluluğu düşünülür.

Gaziantep Minder Modelleri

antep şark köşesi

Turistik olarak turistlerin en çok ziyaret ettiği şehirlerarasında yer alır. Gaziantep’in kendisine olan değerlerinden birisi de yine doğu ezgilerinin işlendiği Gaziantep şark köşesi modelleridir. Doğuda bu değerler şu an bile devam etmektedir. Doğunun en önemli özelliklerinden birisi de halen kerpiç evlerin o bölgede olması ve Gaziantep şark köşesi modellerinin halen kullanılabiliyor olmasıdır. O değerler yani şehrin değerleri herkesçe ve Gaziantep yöresi halkınca el üstünde tutulması o şehri daha bir özel ve güzel kılmaktadır. Şark köşelerine verilen yer oldukça fazla olması sebebiyle şark köşeleri ayrı ayrı kullanılmak yerine takım halinde kullanılması tercih sebeplerinden biri olmaktadır. Çünkü doğu kültürlerinde Gaziantep şark köşesi takımları odanın dörtte üçünü sarmalı ki aile büyükleri ve aile fertleri karşılıklı hoş sohbet eşliğinde hal hatır sorulsun ve semaverde çay içilsin. Gaziantep şark köşesi takımları kültürel değerleri en çok içinde barındıran takımlardır. Her malın kendine özgü fiyatları söz konusu iken şark köşesi fiyatları istenilen zevke ve kaliteye uygun yapılması halinde ve kültürel değeri yansıtmasından dolayı normal fiyatın biraz daha üstünde olmasına sebebiyet verir. Şark köşesi fiyatları için her zevke hitap etmesi dolayısıyla her bütçeye hitap etmesi tercih sebeplerini arttırır.

antep sedir modelleri

Bir şehri şehir yapan şehrin kendine özgü değerleri, yapısı, halkı ve kültürel değerleridir. Gaziantep doğuda en çok turisti karşılayan şehir olması sebebiyle Anadolu ezgileri olan şark köşesi kültürümüzü yansıtmaktadır. Sizlerde evinizde ayrı bir hava olmasını istiyor ve günümüz mobilyalarından sıkıldıysanız, Gaziantep’e özgü şark köşesi model ve takımlarına bakmadan karar vermeyiniz.

Gaziantep Şark köşesi ve Antep sedir hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir:
Araban · İslahiye · Karkamış · Nizip · Nurdağı · Oğuzeli · Şahinbey · Şehitkâmil · Yavuzeli

Bir önceki yazımız olan Şark Köşesi Mobilyaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Gaziantep Şark Köşesi Minderleri (%60 İndirim) için 6 cevap

 1. özkan sever diyorki:

  2 adet 3 metre uzunluğunda
  yemen usulü şark köşesinin maliyeti ne kadar olur ,
  İStanbul Anadolu yakası sultanbelinden yazıyorum
  kredi kartına taksit durumunuz varmıdır ?

 2. Ali imran diyorki:

  Merhabalar. Halep usülü olan minderlerden yaptırmak istiyoruz. 70cm’ye 190 cm ölçülerinde yastıkları ve ortadaki dikdörtgen olandan iki adet ne kadar olur öğrenebilir miyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir