Eskişehir Sedir Modelleri

Şark köşesi demek bir Anadolu takımı demektir.   Sedir, türk kültürünü yansıtan günümüzün modern anlamda tasarımlarından sıkılan, kendini bulamayan insanları için, çok özel dekorasyon seçenekleri olacaktır. Eskişehir sedir modelleri evlerinde kendilerine özgü bir alan oluşturmak isteyenler için çok farklı seçenekler sunacaktır. Çekyat olarak da bulabileceğiniz ürünlerde en çok tercih edilen modeller köşe takımları olmaktadır. L tarzı köşelerden U tarzı köşelere kadar döşeyeceğiniz ortamlara göre en uygun seçenekleri bulmak sedir modelleri arasında mümkün olacaktır. Semazen motiflerinin verdiği asalet, melikşah motiflerinde de kendini gösterecektir. Osmanlı saraylarından gelen bu dekorasyon tasarımları evleriniz için şık tasarımlar olabildiği gibi işletmelerinizde de farklılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir tarz oluşturacaktır.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Eskişehir Şark Köşesi Minder Modelleri

Eskişehir sedir takımları arasında bulabileceğiniz modellerin hoş görünümleri yanında işlevsel özellikleri de bulunmaktadır. Yataklı ve sandıklı olabilen bu modeller arasında köşe takımlarının arasına yerleştirilmiş ikramlıklar için sehpa görünümleri de farklı tasarımlar arasında yer almaktadır. Sedir takımlarda kullanılan ahşap, oluşturduğu otantik görünüm sayesinde kültürümüzün sade ve doğallığına şıklık katmış olacaktır. Minder şeklindeki takımlar ile de türk kültürünün en eski zamanlarından beri kullanılan bu tasarımlar evlerimizde yörüklere ait izler oluşturacaktır.

Eskişehir Şark Köşesi

Sedirler şark köşesi takımlarının yerden yüksek ürünleridir. Yani sadece yerde minder şeklinde değil. Alt kısmı ahşaptır. Üstte minderler vardır. Eskişehir şark köşesi takımları da sizin tercihinize kalmış. İster minder isterseniz sedir takımı alabilirsiniz.

Minder takımlarda türk kültürünün her devirdeki izlerine rastlamak mümkün olabilmektedir. Osmanlıdan Selçukluklara hatta orta asya daki Türkmenlerin kullandığı birçok desen günümüzde de sedir modelleri ile bu alanda beğenileri olan insanların seçenekleri arasında yer almaktadır. Eskişehir sedir fiyatlarına bakıldığında evinizi ya da işyerinizi döşerken çok daha ekonomik fiyatlarla karşılaşacaksınız. Özellikle meraklıları bulunan sedir modelleri evlerinde şar köşesi oluşturmak isteyenler için de çok özel seçenekler içermektedir. Modern tarzlar insanlara çoğu zaman kültürlerini demode olarak görmelerine neden olsa da bilinçli insanlar kültürlerinden vazgeçmemektedir. Sedirin evlerinize getireceği doğallık modern dayatmalara karşı her dönemde kendi yerini koruyabilecek kalitede ve özellikte olacaktır.

Eskişehir sedir köşe

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Eskişehir Sedir Modelleri için 9 cevap

 1. Özge diyorki:

  Eskişehir’den özge ben sedir istiyorum balkonuma sadece tahtasını fiyat ögrenebilirmiyim

 2. Erymn diyorki:

  Merhaba ben evimin bir odasıni şark odası olarak düşünüyorum yardım ci olabilirmisiniz

 3. İbrahim diyorki:

  Merhaba. Bir odayı sark kösesi olarak düşmemek istiyorum. . Ürünleriniz hakkında Bilgi alabilirmiyim

 4. Ali diyorki:

  Slm,ben eskişehirdeyim;burda bayiliginiz V armi?

 5. Fatma sesli diyorki:

  Evimde küçük bir odam var içinde iki cekyat var ama ben burayı yer minderli şark köşesi yapmak istiyorum bana maliyeti ne olur bilgi verir misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir