Erzurum Sedir Modelleri

Erzurum ve Anadolu çok farklı kültürlere beşiklik yapmış bir coğrafyadır. Kendi kültürümüzün oluşmasında da çok önemli devirlerin geçtiği bu topraklarda hüküm süren ecdadımız, her dönem farklı sanat eserleri ile kültürünü gittiği her yere taşımışlardır. Sedir ve şark köşesi takımları bunun için en belirgin bir örnektir. Erzurum sedir modelleri, kültürümüzün izlerini taşıyan çok özel tasarımlar içermektedir. Köşe takımlarından koltuk takımlarına sıradan modern Avrupai tarza üretilen koltuk takımlarından sıkılan insanlar için yeni bir alternatif olmaktadır. Kullanılan motiflerin yöresel özellikleri bulunmaktadır. Çok fazla seçeneğin oluşmasına neden olan bu motifler sarayların ve konakların vazgeçilmez dekorasyonları arasında idi. günümüzde her eve girebilen bu tasarımlar kültürümüzün bulunduğumuz mekânlara sunduğu sadelik ve doğallık ile tasarımlar da zihninizi yormayan seçenekler elde etmiş olacaksınız.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Erzurum Ahşap Sedir Takımları

gaziantep sedir modelleri

Erzurum sedir takımları ve şark köşesi modelleri, dekoratif görünümleri, işlevsel özellikleri ile yeni dönem modasına farklı bir tarz getirecektir. Moda alanında son dönemlerde geçmişe dönüşün yaşandığı alanlar içine eklenen mobilya grupları arasındaki sedir takımlar evlerde oluşturulan şark köşeleri sadece köşe olmaktan çıkarak genel dekorasyona da hâkim olmaya başlamıştır. Tasarımlar kullanılacak mekânlara göre üretildiğinden istenilen ebatlarda seçenekler bulmak mümkün olacaktır. Özellikle işletmenizde kullanacağınız sedir takımları size rekabet ettiğiniz benzer işletmeler arasında çok büyük bir artı özellik katacaktır. Sedir mobilyaların sadeliği insanlara psikolojik açıdan dinginlik verdiğinden müşterilerinizin ilk tercihleri arasında olabileceksiniz. Uygun dekoratif süs eşyaları ile de kafe işletmenizde elde ettiğiniz tasarımlar sayesinde farklı tarzınızlar hep dikkat çeken bir konsepte sahip olacaksınız.

Erzurum Minder Modelleri

erzurum koltuk ve şark köşesi modelleri

Erzurum sedir fiyatları işletmeniz içinde, eviniz için çok uygun seçeneklerin bulunduğu mobilyaları içermektedir. Sadeliğin ve doğallığın evinizde oluşturacağı huzurun bu kadar uygun fiyatlarla seçenekler arasında bulunması da son dönemlerde ilginin daha çok artmasına vesile olmaktadır. bu açıdan dekorasyonda avrupa dan esinlemenize gerek kalmadan kendinize özgü desenlerle süslenmiş mobilyalarla da evlerinizde gayet hoş tasarımlar elde edebileceksiniz.

Türkiye’nin her tarafına şark köşesi sevkiyatı yapmakta olan firmamız, Erzurum ilimize de sedir satışı yapmaktadır. Erzurum ilimizin ilçeleri aşağıdaki gibidir: Aşkale · Aziziye · Çat · Hınıs · Horasan · İspir · Karaçoban · Karayazı · Köprüköy · Narman · Oltu · Olur · Palandöken · Pasinler · Pazaryolu · Şenkaya · Tekman · Tortum · Uzundere · Yakutiye

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir