Edirne Sedir Modelleri

Günümüzde evlerimizde kullandığımız doğru tasarımlar sayesinde evlerimizin günün yorgunluğunu attığımız kendimizi en özel hissettiğimiz mekânlar haline gelecektir. Salonlarda kullanılan parlak renkler ve ışıltılı modellerle şık görünümler elde etseniz de oturma odalarınızda daha sade daha dinginlik veren tasarımlar kullanmanız gerekmektedir. Edirne sedir modelleri her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ya da evlerinizde oluşturacağınız şark köşeleri için çok özel seçenekler olacaklardır. Anadolu’nun tarihinde geçmişten günümüze kadar kullanılan bütün izlerin bulunduğu motiflerle evlerimizi kültürümüzün en özel tasarımları ise dekore edebileceğiz. Yerleşik hayata geçmeden öncede kültürümüzde bulunan sedir, günümüzde de minder takımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Edirne Minder Modelleri

edirne şark köşesi

Günlük kullanımlar için ideal olan minder takımlar, şark köşeleri içinde en uygun seçenekler arasında olacaktır. Edirne sedir takımları arasında çekyatlar, koltuk takımları farklı şekillerde köşe takımları bulunmaktadır. Özellikle Türkmen köşe takımlarının U şekli uygun mekânlar için sıradanlıktan sıkılan insanlar için alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kafe tarzı işletmeler içinde çok doğru seçeneklerin bulunduğu sedir takımlar arasında masa-sandalye takımları, koltuklu takımlar, butik modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Günlük koşuşturmalar arasında bu şekilde döşenen mekânlar insanların rahat bir nefes almak için tercih ettiği mekânlar arasında yer almaktadır.

Modern tasarımların birbiri ile çok benzer olduğu günümüzde farklılık sağlayan sedir takımlar, ahşapla birleşerek de bulunduğu mekânlara çok otantik dekorasyonlar elde edilebilmektedir. Edirne sedir fiyatları mobilya alanında en ekonomik ve kaliteli seçenekler olacaktır. Kullanılan motiflerle kültürümüzün günümüzde temsil edildiği mekânlar elde etmenin yanında işlevsel özellikleri ile de tüm ihtiyaçlarımız için sedir modeller farklı hallere dönüşebilmektedir. Benzerlerinin aksine uygun fiyatları ile tercih sebebi olabilecek sedir takımlar her devrin modası hiç geçmeyen tasarımları arasında yerlerini almışlardır.

Sedir ve şark köşesi satışı yaptığımız Edirne ilimizin ilçeleri aşağıdaki gibidir:

Edirne (il merkezi)
Enez
Havsa
İpsala
Keşan
Lalapaşa
Meriç
Süloğlu
Uzunköprü

 

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir