Bahçe Sedir Modelleri (Kaliteli ve Garantili)

İstanbul’un en eski ve köklü mobilya imal eden firmalardan biriyiz. Bir zamanlar el işçiliği ile üretime başladığımız imalathanemizde şimdilerde el işçiliği ile son teknolojiyi birleştirip müşterilerimizin rahat kullanımlarına hitap edecek yüksek kalitede ürünler üretmekteyiz.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu arada firmamız yakışacak şekilde yeni bir mobilya türünün de üretimine başlamış bulunmaktayız ve bu konuda da her zaman olduğu gibi çok iddialıyız. Nedir bu tür diyecek olursanız; bahçe sedir takımları. Rengârenk, model model her ortama uyacak konfor ve teknolojiyi müşterileriyle buluşturacak yeni ve çağdaş bahçe sedir takımlarımız şehir merkezlerinde ve AVM’ler de bulunan showroomlarımız da siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

    Bahçe sedir fiyatlarımıza gelince, kullanılacak malzemenin cinsi, kalitesi ve modelimizdeki çeşitliliğe göre farklılık göstermektedir bu ürünlerimizin tamamı hem açık havada hem de evinizin, yazlığınızın içinde güzel bir köşe de kullanılabilecek tarzda imal edilmektedir. Modellerimiz kısaca, Sade ahşap 3 kişilik sedirler, Minderli 3 kişilik sedirler, Lüks çam sedirlerimiz, Lüks sedir takımlarımız masasıyla birlikte, Ceviz döşemeli lüks sedirlerimiz, 2’li sedir takımlarımız ve bahçemizde bulunan kamelyanın içini süsleyecek tam takım masalı, L sedir takımlarımız.

Bahçe sedirleri gürgen, çam, kavak, tik ağacı gibi çeşitli ağaçlardan yapılmaktadır. Burada ağaç cinsinin önemi büyüktür. Çünkü dış ortamda yaz aylarında yüksek ısı ve sıcaklık, kış aylarında yağmur ve karlı hava koşulları sebebi ile çabuk yıpranma söz konusudur.

 Bazı bahçe sedir fiyatları:

1 Masa 2 sedir şeklinde çam takım fiyatı: 700 TL

1 adet 2 kişilik, 2 adet tek kişilik sedir takımı + masa  gürgen malzeme: 3000 TL

     Bahçe sedir fiyatlarımızda, ödeme koşullarına göre yapılan indirimler siz müşterilerimizi memnun edecektir. Mağazalarımıza gelin, misafirimiz olun, çayımızı kahvemizi için, ürünlerimizi görün beğenin, isterseniz internetteki mağazamızı gezin beğenin siz almaya karar verin biz gerisini hallederiz “ben İstanbul’da oturmuyorum ama nasıl alacağım” diyorsanız onu da hallediyoruz Türkiye’nin her tarafına ürün sevkiyatımız mevcuttur yeter ki müşterimiz memnun kalsın. Bugüne kadar kalitesi ve ucuzluğuyla müşterilerimizin beğenisini kazanmış diğer mobilya çeşitlerimizle birlikte bu yeni konseptimiz olan bahçe sedirlerimizi de güvenerek alacağınıza ve severek kullanacağınıza eminiz.

Bahçe sediri nasıl yapılır?

Eğer bahçenizin dekoru için, az bir bütçeniz varsa, düşük maliyetle sedir takımı yapabilirsiniz. Bunun için biraz market gezerek palet bulmanız gerekiyor. Yada firmamızdan palet satın alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara alacağınız paletlerin üzerine koyacağınız renkli minder modelleri ile çok şık sedir takımı yapabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki palet sedir modellerini inceleyebilirsiniz.

Bahçe sedir ölçüleri konusuna gelince. Bahçe ve teras takımlarında standart bir ölçü yoktur. Fakat genel olarak minderler 60×90 cm ebatlarında olduğu için, siz de bu ölçülere göre sedir yaparsanız daha rahat minder bulursunuz.

Bahçeler için tasarlanmış ekonomik sedir modellerinden biridir. Daha çok çam ağacından yapılmış bu sedirlerin köşe takımı şeklinde olanları da mevcuttur. Dilerseniz farklı kumaş alternatifleri de bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir