Bahçe Sedir Minderi

Evlerimizde kolaylıkla yaptıracağımız mobilyalardan birisi de sedirlerdir. Modern sedirler mobilya sığmayan alanlarda yada kullanılmayan küçük köşeleri değerlendirmek için pratik çözümler yaratırlar. Bir hol ya da merdiven boşluğunda yer alan sedir modellerinden örnekler vermiştik. Kat aralarına, pencere önlerine yapılan bir çok sedir modeli örneği bulabilirsiniz. Sedirlerin alt kısmına dolap yaptırmak depolama alanı olarak kullanabileceğiniz çözümler sağlar.
Sessiz bir köşede yaptıracağınız sedirler size okuma alanı ya da bir sığınak sağlayacaktır.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bahçe sedir ölçüleri

Standart sedir ölçüleri genel olarak 100 cm lik parçalardan oluşuyor. Sedirin eni 70 cm olup iç derinlik 60 cm’dir. Yani iç kısma 60 cm ölçüsünde minder kullanılıyor. Bahçelerde kullanılan sedir mobilyalarında da aynı ölçüyü kullanmaktayız. Fakat bu ölçülerin dışında özel ölçünüz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda özel ölçüye göre yapılmış bir bahçe sedir örneği bulunuyor.

Bahçe sedir fiyatları

Bahçe sedirleri modele göre değişiyor. Çam, gürgen, tik, iveko gibi ağaçlardan yapılıyor. Firmamız daha çok gürgen ve kayın ağacından bahçe sediri yapmaktadır. Buna göre standart sedirlerin her parçasının fiyatı 600 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğunu unutmayın. Fiyat içinde minderler de vardır. Nakliye ve KDV fiyata dahil edilmemiştir. Kampanya ve indirim dönemlerinde fiyatların daha düşük olabileceği gibi değişen piyasa durumlarına göre artış da göstereceğinden firmamızdan güncel bilgileri sorgulamayı unutmayın.

Modern bahçe sedirlerinde kullandığımız ağaçlar kaliteli olup gürgen olduğunu söylemiştik. Eğer ağaçların cila ve boya bakımlarını her yıl düzenli olarak yaparsanız uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Sedirde kullandığımız minderler yıkanabilir özelliğe sahiptir ve fermuarlıdır. Farklı renkte ve farklı desende kumaşlarımız bulunuyor.

Ana menüden sedir ve minder modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yataklı Sedir Modelleri ve Fiyatları (%50 İndirim) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bahçe Sedir Minderi için 1 cevap

  1. Harika tosun diyorki:

    Merhaba sadece bu minderlerin fiytını alabilirmiyim? Tahta iskeletimiz var çünkü, 80-120cm ve 10 cm kalınlıpında yıkanabilir fermuarlı düz beyaz kumaş istiyoruz. İlgilenirseniz seviniriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir