Bahçe Mobilyaları

Bahçe sedir ve mobilyaları hakkında

Bahçe mobilyaları bahar ve yaz aylarının gelmesiyle bahçe, balkon ve teras gibi mekanlarda kullanılan mobilya çeşididir. Şark dekorasyon uzun yıllardır üretici firma olarak üretmiş olduğu sedir ve masa takımlarının yanında bahçe ve balkonlar için de mobilya çeşitleri üretmekte ve Türkiye’nin bir çok bölgesine satış yapmaktadır.

Bu sayfada görmüş olduğunuz modellerin yanında sedir modelleri bölümünü de incelemenizi tavsiye ederiz. Bununla birlikte bahçe mobilyalarınızda kullanacağınız minderler için minder modelleri bölümüne bakmanızı tavsiye ederiz. Bahçeleriniz için en güzel ve sıcak mekan olarak sedir, minder, aksesuar konusunda müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerseniz size fikir verebilirler.

bahçe sedir köşe

Bahçe Sedir

Bahçe mobilyaları genellikle ahşap iskeletten yapılmaktadır. Ahşap kısım vernikli-cilalı da olabilir, şalama da olabilir. Bu tamamen sizin bahçe mobilyası için ayırmış olduğunu bütçe ve talepleriniz ile ilgilidir. Ahşap kısım üzerinde bulunan minderler seyyar ve fermuarlıdır. Dilediğiniz zaman kılıfların yıkayabilir yada değiştirebilirsiniz.  Bahçe mobilyası ile ilgili olarak bize gelen telefon, mail ve yorumlara göre bazı merak edilen konular var. Müşterilerimizden bu konuda en çok gelen sorular “Bahçe mobilyası İstanbul’da nerde satılır? Bahçe mobilyaları en ucuz ne kadar? Bahçe mobilyaları fiyatları kaçtan başlıyor? Bahçe mobilyaları kalitesi…”. Öncelikle şunu belirtelim ki Şark Dekorasyon bir İstanbul firmasıdır. Şişli’de bulunan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Kalite konusunda size her konuda yardımcı olabiliriz. Ürünlerimiz garantilidir. Fiyat konusuna gelince direk olarak fiyat vermek mümkün değil. Bahçe mobilyası fiyatları belli standartta değildir. Çünkü en, boy ve genişliğin yanın kalite de fiyatı direk olarak etkiler. Bu sebeple müşterilerimizin taleplerine göre fiyat vermemiz en sağlıklısı oluyor.

Bahçe Mobilyaları için 8 cevap

 1. mehmet akif yilmaz diyorki:

  İl disina kargo ile gonderim yapiyor musunuz? Ben hatay iskenderundayim.
  Kolay gelsin.

  • Sark Dekorasyon diyorki:

   İl dışına sedir ve minder sevkiyatlarımız oluyor. Sedirleri ambar yolu ile minderleri kargo yolu ile gönderiyoruz. Saygılar.

 2. savaş yılmaz diyorki:

  bahçe sedirinin ebatlerını ve fiyatını öğrenebilir miyim. teşekkürler

 3. fatih akkan diyorki:

  uzun tarafı 2 m kısa tarafı 1 metrre olacak şekilde bahçe sedirinin fiyatı nedir acaba

 4. Nezahat Eker diyorki:

  Iyi gunler

  Yurt disina kargo ile gonderim yapiyormusunuz? bilgilendirirseniz sevinirim.
  Iyi gunler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir