Antalya Şark Köşesi Minder Takımları

Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden birisi olan göçebe yaşam tarzı ile bilinen sedir ve şark köşesi kültürü yaşatılmaya çalışılıyor. Antalya şark köşesi bizim güneydoğu Anadolu bölgesine has bir şeydir. Bizde eskiyi yeniden canlandırmaktır amacımız. Anadolu’nun tüm bölgelerine yayılan yastık minder ve şilte oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze gelen kadar gelen şark köşesi doğunun kültürel zenginlikleri, doğunun kültür evinin her bir odası da baştan aşağı doğu şark kültürünü yansıtıyor. Misafirler tarih kokan bu güzel havada ağılanıyor. Yaşadığımız bu memleketin unutulmayan doğunun şark kültürü yabancı bazı ülkelerce de bilinmektedir. Bu eski kültürümüze destek vermeliyiz.

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Antalya Minder Modelleri

 

Doğu kültürünün bir parçası olan şark köşelerini artık batının modern şehirlerinde bulabilme imkânımız vardır. Antalya şark köşesi modellerinin otantik görüntüsünün yanı sıra cezbedicitarafı rahat olmasıdır. Şark köşesi bizim güneydoğu Anadolu bölgesine has eski bir kültürdür. Antalya’da türkü evlerinde, kafelerde şark köşeleri bulunuyor. Rahatlık açısından çok rahat güzel. Ayaklarınızı rahatça uzatıp oturabiliyorsunuz. Bağdaşınızı kurup çayınızı kahveni yudumlayın. Rahat sohbetini muhabbetini yapabilirsiniz. Geçmişimizi kültürümüzü yaşatmış oluyoruz. Vatandaşlar kendi evlerine de şark köşeleri yaptırıyorlar. Antalya şark köşesi fiyatları oldukça uygundur. Üstelik çokta güzel oluyor. Yıkanması ve temizlenmesi için kolay takılıp sökülmesi için fermuar kullanılması iyi olur. Muhabbet ve sohbet edilecek harika yer dekorasyonlarıdır. Şark odalarında yıllardır güzel sohbetler edilmiştir. Ayrıca şark odaları kimi yerlerde müziksel sohbetlerde en iyi tasarımlar oluşmuştur.

Antalya Modern Ahşap Sedir Modelleri

antalya sedir takımları

Şimdiki zamanda şark odası ve sedir yapmak gerçekten birçok evlerde artık hobi haline gelmiştir. Anadolu’da çok yaygın olan şark odaları o zamanın misafir odası olarak ayarlanır ve ev halkının misafirleri bu odalarda ağırlanırdı. Günümüzde de misafir ağırlamak için yavaş yavaş şark odaları misafir odalarının yerini almaya başlıyor. Batıda da Antalya şark köşesi şark odaları hızla yayılmaktadır.

Antalya ilimiz için sedir modelleri ve şark köşesi satışı yaptığımız ilçeler aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Akseki · Aksu · Alanya · Demre · Döşemealtı · Elmalı · Finike · Gazipaşa · Gündoğmuş · İbradı · Kaş · Kemer · Kepez · Konyaaltı · Korkuteli · Kumluca · Manavgat · Muratpaşa · Serik

Bir önceki yazımız olan Sakarya Şark Köşesi (Adapazarı) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Antalya Şark Köşesi Minder Takımları için 3 cevap

  1. Aslan akti diyorki:

    Ben fiyat almak istiyorum kemerden bana acil gondenizi rica ederim Iyi calismalar

  2. Aslan akti diyorki:

    Fiyat almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir